Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 22 Maj, 2020, 16:03
Chrysler 300M  [djavo]

Sta ce ti ta tuga od Auta  jbte...

despic

pa jeftin je a izgleda skupo - kao
klasican divljak

CBRR1

ahhaaahahahahah  moguce da je taj rad...

despic

pa brte realno, kad sam prvi put pre ne znam ni ja kolko godina video i to kabrio, reko u jbt vidi ovo...istina za tako male pare izgleda zverski, al zato nema ispod 2.5. Ima ceo gepek da zazume boca za metan
klasican divljak

FANTOM

    Prva stvar vrv mislis na model Sebring to nije isto . To kolko sta kosta nebitno je, bitno da se meni svidja ja sam hteo veliku limuzinu ovaj put. Auto je od drugara mehanicar je dosta bitnih stvari su odradjene na njemu , 2.7 v6 205ks . Naravno reg. na invalida. [cheers]

UFF

aj idi upicaj se
gotivim te i golfa i da ti oprostimo kao i rr motore koje vozis u siledzijkama dok jedes burek ali jebeni krajsler u srbistanu?  [samoubistvo] :violina:

pa zar nista jebeno nisi naucio do sad jebem mu mater?

Darko

#1046
ja ne zanm da li postoji sa 2.7 ...
ubedjen sam da taj auto ima 3.0 , 3.5 i 5.7

edit : moja greska , mislio sam da gledas 300c  :)

FANTOM

    Dare brate ima 2.7 i 3.5
    Uff-e kad ne mozes da mi kazes za hemiju jer nisam na istoj onda ti smeta majca e jebem mu misa ...  [rofl] , a burek nisam pojeo jedno 2 god iskreno . [cheers]

DebeliZmaj

vrlo brzo vrlo uskoro ce biti
ukinuto dosadasnje reg. na invalida ....
bukvalno auto reg na invalida nece moci
smet da upravlja lice koje nije clan domacinstva
invalida dakle moras na istoj adresi da stanujes...
rece mi covek koji radi na zakonskom resenju :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

taj auto zovu ciganski bentli :) ako mislimo na istog majstora koji ima taj auto, bolje da ti uzmes od njega onu kucicu na kamionu fiat ako je nije prodao. Imaces vise koristi, more, moto trke po evropi, letovanje po srbiji gde god.

Kanarinac

Au brate ti stvarno volis da maltretiras sam sebe? Pa koji ce ti taj lom kurac? Ako nema plin kapiram da ispod 15 ne trosi, ako ima plin to je 25 litara u najavi.
Delovi imaju gde?
I na kraju to sa invalidom, ima da te drka samo tako. Njemu das 200€, i reg platis 200€ i kao ustedeo si,a dao skoro 50000. Drugar je tako infinitija imao, pa se invalidu digo kurac da hoce 300 evra sad, pa svaka registracija prenemaganje.
Jebo si mu kevu brate ali stvarno, koji ti je to kurac trebalo

Lazic

Citat: MIGE poslato 21 Maj, 2020, 22:56
Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2020, 15:15
Koji je to ludak... :o ;D ;D ;D
[nono]
smesan si jer ne znas sta je mk1 gti
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Va¾i bata Mige, ne znam... [ludak] [facepalm]





Citat: DebeliZmaj poslato 23 Maj, 2020, 20:54
vrlo brzo vrlo uskoro ce biti
ukinuto dosadasnje reg. na invalida ....
bukvalno auto reg na invalida nece moci
smet da upravlja lice koje nije clan domacinstva
invalida dakle moras na istoj adresi da stanujes...
rece mi covek koji radi na zakonskom resenju :)
Kakav pakao... Umesto da ukinu ¹e¹eljev porez i re¹e problem sa registracijom na invalide, rade na zakonskom re¹enju da samo èlan domaæinstva sme da vozi invalida, ¹ta ako je dotièni jedini èlan domaæinstva?
Kakva gomila retarda, debila i olo¹a na vlasti...

despic

znas kako, pun je i q invalida koji nisu invalidi...ja bi to proredio malo. De god se okrenes, neki invalid ima parking
klasican divljak

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2020, 10:38
Citat: DebeliZmaj poslato 23 Maj, 2020, 20:54
vrlo brzo vrlo uskoro ce biti
ukinuto dosadasnje reg. na invalida ....
bukvalno auto reg na invalida nece moci
smet da upravlja lice koje nije clan domacinstva
invalida dakle moras na istoj adresi da stanujes...
rece mi covek koji radi na zakonskom resenju :)
Kakav pakao... Umesto da ukinu ¹e¹eljev porez i re¹e problem sa registracijom na invalide, rade na zakonskom re¹enju da samo èlan domaæinstva sme da vozi invalida, ¹ta ako je dotièni jedini èlan domaæinstva?
Kakva gomila retarda, debila i olo¹a na vlasti...

pre je bil invalid je moga koliko hoce kola,
pa su uveli samo jedno moze da ima sa tim povlasticama ..
ako je jedini clan domacinstva a ne moze se vozi sam onda nema ni potrebe da ima auto ...
ima i idea da ce ti automobili imati i zabranu da ako invalid nije u kolima mogu maximano
dve osobe da se voze :) limitiranje na 80 ko za teretna itd...

a tek za teretna sta spremaju :))) nece vis emoci ono kao teretno a ima vrata ..
prc teretno ce moci samo da imaju ili prednja vrata i gepek ili ona furgon vrata bocna :)
sledi i ogranicenje parkiranja u uzim gradskim zonama, dakle neces moci da parkiras po centru
bio placen ili ne placen parking itd...

ukidanje poreza na luksuz ? si lood bre .... pa vidis da nisu ni rts pretplatu ukinuli ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 24 Maj, 2020, 10:56
znas kako, pun je i q invalida koji nisu invalidi...ja bi to proredio malo. De god se okrenes, neki invalid ima parking

da bi se dobilo rezervisano mesto za invalida mora da clan domacinstva bude 85% invalid ... tako da ono
tesko da moze da se proredi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

mozda sada...licno znam dvojicu koji imaju mesta i to ucentru grada a ne znam bas da imaju u domacinstvu nekog invalida.
klasican divljak

Ivicat

Da li se racuna invalid u glavu :D

FANTOM

    E ovako, daje se samo stotka i sa reg ispadne cena registracije kao za bilo koj 2.0 . Uostakom sta se vi brinete kao vi da cete da placate. Ja sam spreman da olatim i regularno reg. Al ako mogu da prodjem jeftinije sto da ne . Dokle bude moglo mocice .

®or¾

Ma Fantom,vozi ono ¹to tebi prièinjava zadovoljstvo,svi sve znaju po obièaju,tako je bilo i kada si tog golfa uzeo.Ti æe¹ i tog 300m vozitii toèiti i servisirati.Koga boli uvo kako i ¹ta.Da je veliki jeste,da solidno izgleda,izgleda,ko voli takav tip vozila,a u krajnjoj liniji,ti kupio i ti se zajebao ili ne.Samo pièi i nikog ne slu¹aj

ЯЭВОЛУТИОН

#1059
Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2020, 11:42
Citat: MIGE poslato 21 Maj, 2020, 22:56
Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2020, 15:15
Koji je to ludak... :o ;D ;D ;D
[nono]
smesan si jer ne znas sta je mk1 gti
Koja je to bolest od auta kad je lepo sve ustelovano, mogu da potpisem da ide bolje nego neki novi sa turbinama
mk1 gti je jako lagan, ne postuje ekoloske standarde i nema absove, espove, airbagove i ostale kurcobocije...obicno nem ni klimu....
zapravo je to jedan spartanksi trkacki auto koji je uz minimlnu prepravku bio konkurentan u klasi ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11