Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 08 Oktobar, 2019, 19:44
    Jbg veliki magneti na zvucnicima pa nije bilo mesta u vratima pa da be bi kasapili tapacir samo napravili distancere tj prstenove od medijapana i odaljili kolko treba da mogu zvucnici da stanu . Povezali smo radi al nesto nismo povezali pojacalo kako treba tako da trenutno jos ne radi pojacalo i woofer u gepeku .
Jel ima alternator dovoljno snage za to planinarenje? Pre 20 godina si u Americi mogao da kupi¹ aftermarket od 2-3kw za 150-200 dolara...

FANTOM

    Ima sve radimo u proracunu ne brini se , a i akumulator je kupljen nov pre 8 meseci ...

ЯЭВОЛУТИОН

pa kad stanes na semaforu a ono tuc-tuc-tuc iskacu soferke , a ti osmah na licu i smekas ribe sto se dive....seljana level 10
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Vidi sve ja to znam i znam da se ribe ne loze na to nego na X6 , al ovo je vise za moju dusu , a u fazonu boli me uvo sta ce drugi da misle odvrnem muziku uzivam auto sredjujem i vozim za svoju dusu ... A i ti si nekad bio mlad  ;)
    Uzgred Golf je i dalje na prodaju ... Pa ako nekog interesuje hvataju me bubice za nesto novo tipa nov projekat ili nesto sto nije projekat dve opcije su u pitanju pa videcemo ... [zvizdi]

     E da i umali da zaboravim malopre kupljen i prednji nosac motora nov tako da ce i to biti montirano neki dan   [yahoo]

Lazic

Definitivno je èetrvt veka kasno za pecanje riba trojkom... :D

FANTOM

    Pa o tome ti pricam , al mi je drago da kad nekog stavim ,da privozam svakom se svidi kako ide kako lezi auto itd. Drugar je izjavio pre neki dan , ovo ko u igrici jebote  [rofl] [thumb_up]

Lazic

Hehehe, to je meni govorio svako koga sam provozao u autu koji ne smem da pominjem... :o ;D ;D ;D

milomir22

Neko grcko slovo bese???
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE


Gavrolini

Alfa, beta,gama,delta?

FANTOM

    Dok vi raspredate politiku i zezate Lazica , veceras zamenjen i prednji nosac motora . Inace prednji nosac motora je bio iz 1995. Toliko o tome da autu nije kvalitetan . I i dalje bi fercerao da ja nisam bolestan u mozak pa sam zamenio sve nosace da budu novi .  [ludak] [thumb_up]

Gavrolini

Jel ostalo sta od auta koji si kupio u startu? :)

FANTOM

    Ovo je ala ti ... Volis da sredis pa da prodas ... Izgleda da cu tako i ja ... Hah ... Pa onda u neke nove pobede ...

UFF

Citat: FANTOM poslato 09 Oktobar, 2019, 13:21
A i ti si nekad bio mlad  ;)
 

hoces da kazes da si mlad?

FANTOM

     Pa ti si u mojim godinama putovao po svetu vozio motore , menjao motore uzivao , druzio sa ljudima. Dok se nisi zatvorio u svoje utvrdjenje na nbg i poceo da trgujes kontejnerima...

Lazic

Samo mu mitraljeska gnezda fale da bude kompletan... ;D

mali_zmaj

Ja sam na svom malom Fiatu,pozamjenjivao sve i svasta,i sad bez straha sjednem u malu porodicnu kutiju i odjezdim u Grcku,bez da trepnem.. I skontao sam da narednih dvije godine ne prodajem auto,jer realno za koji moj!!  Lafete,kvacilo,lanac,diskovi i plocice,i zadnje plocice..,akomulator,cetkice na alternatoru,mehanika cd,mikroprekidac gepek vrata,napunio klimu... Realno pola tih stvari preventivno!! Jedino je kvacilo i akomulator i alternator izdao,i to ispred zgrade!! Eto..  Idea gazi 220 hiljada...,danas se vratio iz Zagreba..,prije neki dan isto.. Eto..  Mogao sam cekati da sve pocrkava,al nisam..,kao vlasnici prije mene..,kad mi kaze ima lanac,to se nikad ne mijenja,ubio bih ga rdjavom viljuskom!!
jin-jang

ZEKA

@mali_zmaj koliko je kostala zamena mikroprekidaca vrata gepeka? Jel to jebada?

Lazic

Na Pikasu koji mislim da je tu slièan je sme¹na... Peta vrata k'o peta vrata...

mali_zmaj

Citat: ZEKA poslato 11 Oktobar, 2019, 00:35
@mali_zmaj koliko je kostala zamena mikroprekidaca vrata gepeka? Jel to jebada?
na¹ao polovni na otpadu,ali èitavu lajsnu sam uzeo,tj. rukohvat,ka¾e lik mo¾e on izvaditi mikroprekidaè,al postoji ¹ansa da polomi!!  Na plavoj Ideji sam imao narand¾astu lajsnu pola godine!! Lajsna se zamjeni za deset minuta!!
jin-jang