Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    To je izgledalo ovako kad sam stigao kod majstora duvao auspuh na sve strane .






FANTOM



    Ovaj veci sa lose zavarenim ukrasom skinut i stavljen ovaj otvoreni manji i laksi koji mi je bio na Yugu .







    Iskrivljena nova cevka oko zadnje grede montiran lonac i stavljeno novo pancirno crevo kako li se vec zove .
    Ijaooooo sto se sad cuje Golf a sto ima jedno 20 ks vise zbog zvukao . Imam ceo dan osmeh na licu  [yahoo]

Andjelo

Tu da se odradi grana 4u2u1 i ceo izduv na cev 63.5 od spoja sa granom i 2 protocna lonca na tom promeru cevi ima da odkida od zvuka i boljeg obrtnog momenta

FANTOM

    Savet uvek prihvatam , al za sada je i ovo odlicno . Ne trkam se, [thumb_up] a pristojno ide za zujanje po gradu ...

Kanarinac

Ja mislim da golf fabricki ima 4 u 2 ili u 1 granu. Znam da sam na corrada budzio sa njega pa pravio. Samo taj mali lonac ti ne ide bas na ovaj auto, kapiram da ce da ga zagusi

FANTOM

    I ja mislim da mi je vec grana 4 u 2 i onda u jedan ...  Ja kapiram da je auto prodisao .... Ozbiljno mi je postao interesantan za voznju od juce  [djavo]

Lazic

Vi¹e ga ne prodaje¹... ;D

FANTOM

    Prodajem ali i ulazem ... Pa ko voli nek izvoli .
    Danas promenjene prednje solje amortizera i lezajevi i zadnji desni nosac motora nov montiran .










     I nastelovane visine na amortizerima 





    Golf pozira u finom sportskom drustvu Punta GT al 1.6 turbo  [djavo]

aæimo

Vidi govno i proliv zajedno 😂

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]







Nego ovo mi nije jasno...





Aj ¹to lièi na moju oprugu kad je pukla pa bila u dva dela, ali kako je auto onako nizak ??? :o :D








edit:
Aaaaaaa, glup sam, to su stara i nova zajedno radi poreðenja... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ne to su tzv gevinde.....stelujuci amortizeri sa progresivnim oprugama....ova manja radi na sitnim a debela na veeeelikim rupama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

   Evo objasnio je Revolucija , podigli smo inace auto napred malo bio je mnogo nagvintovan i stosovao je to je za posledicu imalo da je razbio solje , tako da sad je za nijasnu podignutiji i lepo se ponasa preko rupa , prestelovali podmazali sve i vratili nazad ...

UFF


FANTOM

    Prave se distanceri od medijapana da bi mogli da stanu zvucnici u vrata ...  ;) [thumb_up]


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Oktobar, 2019, 10:50
ne to su tzv gevinde.....stelujuci amortizeri sa progresivnim oprugama....ova manja radi na sitnim a debela na veeeelikim rupama....
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 08 Novembar, 2018, 09:39

'fala [srce]

UFF

Citat: FANTOM poslato 07 Oktobar, 2019, 20:24
    Prave se distanceri od medijapana da bi mogli da stanu zvucnici u vrata ...  ;) [thumb_up]



sta ces kad zaboravis da metnes srafciger u prozor pa ti taj medijapan pokisne i naduje se?

FANTOM

     Dzabe provociras vidis da se ne pecam .  [hello]
     Samo smo napravili prstenove preko rupa za zvucnike da bi odaljili da bi mogli zvucnici da stanu prefarbali u crno i jako kulturno izgleda ... [watching]

VR 46

Сликај то кад све завршиш и јави како раде  8)
Twist of wrist!

Lazic

Znaèi ako te neko udari u vrata zvuènik postane projektil... :o ;D

FANTOM

    Jbg veliki magneti na zvucnicima pa nije bilo mesta u vratima pa da be bi kasapili tapacir samo napravili distancere tj prstenove od medijapana i odaljili kolko treba da mogu zvucnici da stanu . Povezali smo radi al nesto nismo povezali pojacalo kako treba tako da trenutno jos ne radi pojacalo i woofer u gepeku .