Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

#920
    Hah privremeno resenje . Nikako da odem do lika u Barajevu da mi usteluje staklo .
    Nego imam vecih briga crko alnaser juce , moram danas da ga skinem i opravim  [rofl] 8)

mrle


mrle

Opet neæe
Ti kao Trigger iz muæki kada obja¹njava kako koristi istu metlu.
Kucaj na YT Trigger the same broom.

UFF

a sta mislis mrle da ostavis taj telefon ili tablet i koristis forum sa pc-a? :D

mrle

Citat: UFF poslato 13 Maj, 2019, 23:31
a sta mislis mrle da ostavis taj telefon ili tablet i koristis forum sa pc-a? :D
Nemam pc... samo HTC fon i huawei tablet. Android 6-7-8... samo me ovo jebe...
PC treba Laziæ da mi sredi wifi dva meseca...

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: mrle poslato 13 Maj, 2019, 23:51
Citat: UFF poslato 13 Maj, 2019, 23:31
a sta mislis mrle da ostavis taj telefon ili tablet i koristis forum sa pc-a? :D
Nemam pc... samo HTC fon i huawei tablet. Android 6-7-8... samo me ovo jebe...
PC treba Laziæ da mi sredi wifi dva meseca...
Nisam ja kriv ¹to preko reke mo¾e samo noæu da se ide... :-[

FANTOM

    Alnaser servisiran golfic ponovo pali kao mina  [yahoo]

FANTOM




    Ovako je izgledalo


    Onda je odsecen srednji lonac i ne slikah dalje zaboravio , ali kako sada Golf bruji ijaooo lepotaaaa .

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 17 Maj, 2019, 00:05



    Ovako je izgledalo


    Onda je odsecen srednji lonac i ne slikah dalje zaboravio , ali kako sada Golf bruji ijaooo lepotaaaa .

Bruji ali izgubio koju konjsku snagu...

Lazic

Nisi valjda ozbiljan ??? :o

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2019, 19:25
Nisi valjda ozbiljan ??? :o

Atmsferac-Da gubi

turbo-Ne...

Lazic

Onaj lonac na slici je fabrika ugradila zbog nekih propisa, nema ¹anse da je bez onog èuda slabiji...

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2019, 20:42
Onaj lonac na slici je fabrika ugradila zbog nekih propisa, nema ¹anse da je bez onog èuda slabiji...

Kad otvori kompletan protok, da se ispravim...

Glava Dole

U visokim nema sanse da izgubi ali u niskim... da, vrlo je moguce. Pa zasto se stavljao exup ventil na izduv kod motora npr? Jer je inzenjerima bilo dosadno?

mali_zmaj

Da,da sa takvim se predznanjem hvata brusilica i skida cunak!!  ;)
jin-jang

sremac

Èekajte , ja mislim da auto ima i K&N be¹e jer se razletela kutiaj filtera? znaèi i usis i izduv modifikovani, ne verujem da gubi, bar ne znaèajno i osetno
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Ovako po meni auto bolje radi i odlazi u obrtaje. Onaj fabricki lonac sa sve znakom audija i vw je bio tezak jedno bar 25 kg . Koliko li se èadji u njemu nakupilo za sve ove godine . Dakle auto bolje ide bolje dise i ekstra se cuje i na oduzimanje gasa vraca kusur kao motor . Danas sam se vozio ceo dan sa osmehom na licu  [yahoo]
    Vracena je originalna kutija filtera za vazduh k&n filter izbacen . Obican plin koji je u kolima trebutno najbokje sljaka sa fabrickim filterom za vazduh.

sremac

Mislim da bi s K&N tek brundao lepo, otvoren na usisu, i na izduvu, ne mo¾e da bude lo¹e, probaj kad ti se bude igralo ako si zadr¾ao filter.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Jok bacio ga u kantu nece pbican plin da slhaka sa k&n be moze se ustelovati . Ma ne idem ba trke ovo je za moju dusu za sad sam odusevljen i kako ide i kako se cuje .