Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Darko poslato 22 April, 2019, 23:22
na rec "ecu" prodje me jeza , pa zajebite sa njom ako je moguce  ;) hahahah
[rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Hurricane poslato 22 April, 2019, 23:24
[rofl]

Darko ECU band
[rofl] [rofl] [rofl]





Citat: pittatore poslato 20 April, 2019, 16:43
ECU ne radi ispod 10v napona
Kapiram da mi nikad toliko nije pao napon...

UFF


Lazic

Kad reèe kurac, setih se da mi ipak prekjuèe jeste bio toliko pao napon... Kod ©ekija sam raznim glupostima uspeo da ispraznim akumulator dovoljno da posle paljenja na kablove i rada u mestu 10ak minuta, nije hteo da upali na gurku... :o Ugasio ga na pola nizbrdice da probam da li se malo dopunio, aj ¹to nije hteo da zavergla nego nije hteo ni u brzini... Setio se Ostoje, skinuo klemu sa akumulatora, saèekao par sekundi i upali govnar na gurku... :D


SSZGO

a sto se ne otarasis te vurune i uzmes neki kulturan auto, toyota yaris , mazda 2 i slicno, mozda cak iz ove decenije... onda umesto da se drkas oko kola 3 sata dnevno mozes nesto da radis u zivotu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

#905
a da batalis ti hemiju i da ostavis ljude da uzivaju u zivotu....a ti radi koliko ti volja....secamo se raspalog juga i popravke r1 u sopstvenom izvodjenju....a ti zaboravio na blato gde si odrastao,...dovatio se peska i misli da je uhvatio muda za bubrege....secamo se i lepljenja neba na astonu.....na pesku
p.s.
ne pisaj po sirotinj, jer postoji stara jevrejska "da bog da imao pa nemao"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Sto bi se resio kola sada kad sam sve zivo izmenjao na njima . Ako neko izvafi 2000 e nek tera ako je nekom puno ostace meni . Vuk sit i ovce na broju.

FANTOM

#907
    Ajmo nosac menjaca komada jedan nov



mrle


mrle


Lazic

Citat: FANTOM poslato 07 Maj, 2019, 23:12
    Ajmo nosac menjaca komada jedan nov



Èetvrt veka... Trebalo bi sve nosaèe izmenjati...

OKi

Citat: Laziæ poslato 08 Maj, 2019, 09:24
Èetvrt veka... Trebalo bi sve nosaèe izmenjati...
Onda èe biti 4000  ;D

FANTOM

Ostali promenjeni . [thumb_up]

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 08 Maj, 2019, 09:24
Citat: FANTOM poslato 07 Maj, 2019, 23:12
    Ajmo nosac menjaca komada jedan nov



Èetvrt veka... Trebalo bi sve nosaèe izmenjati...
Siguran sam da bi ti to iz preventive izmenjao :)

FANTOM

    Promenjeni su jel su crkli .
    Nego i danas nesto poradio na Golfu , dakle zimus sam zamenio lezaj zadnjeg levog tocka i to je nesto od prvih stvari koje sam radio na kolima . Posto se malo olabavio lezaj dotegnut i dodato masti lepo domacinski preko . Sve fercera kako treba nista se ne mrda i necuje . Vozimo se dalje .... ;D

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 08 Maj, 2019, 13:30
Siguran sam da bi ti to iz preventive izmenjao :)
[rofl] [rofl] [rofl]

Na jednoj Askoni dizel nisam hteo da menjam nosaèe pre letovanja, a izluðivalo me koliko je izduv udarao u pod pa sam zaglavio komad drveta... :o Do mora nam sve plombe poispadale i pola ¹rafova... :o ;D

Ima tome 17 godina...

mkt


FANTOM

    Popravio i levi i desni pojas na Golfu , posto zimus kad sam stavljao nebo nisam maske stubova dobro vratio pa su pojasevi glavili , sada opet rade kako treba tj vracaju se ne glave .

FANTOM

    Evo i danas prelepio traku u boji auta preko sibera  [rofl] , nikako da ustelujem to staklo ...


CBRR1

Brate sad kad upekne sunce pa krene da truli traka, pa ostane lepak i tek je onda zajeb...