Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 17 April, 2019, 10:50
moj imao problem sa tim duplim suvim kvacilom i sedmostepenim menjacem
ali resili su ga, za samo 150.000rsd
Pa ti vozi moderna kola... :o Nije ovaj Fantom lud uop¹te... :D ©ta god da rikne, 20-30-50...

FANTOM

Dizne sa rampom bile 80 e  :o

Lazic

Dizne se èiste... Juga ima uz kadicu... Bilo bi jeftinije od gajbe piva... :o ;D

Glava Dole

Majstori okvirno naplacuju 10e po dizni za ciscenje kako sam ja cuo e sad to sto je juga drugarcina i drugarima naplacuje drugarski je vec druga prica :D Mada tu nije dovoljna samo kadica, potreban je i emulator koji imitira rad motora, otvara/zatvara diznu i pumpa koja gura tecnost u nju... ali svakako je bilo bolje da je proverio i ocistio svoje nego samo montirao druge polovne za duplo vece pare koju su verovatno isto poluprljave...

FANTOM

    Sve to odradjeno kupljena tecnost odkuvane u kadi . Pa ljudi rekoh vam ja da imam ozbiljan servis ne neka shupa . Al meni se zalomilo ds sve mora na tezi nacin  [zvizdi]

Ostoja

#885
Citat: Laziæ poslato 17 April, 2019, 03:22
Citat: Ostoja poslato 16 April, 2019, 22:26
Jes jes....
Dok ne crkne skroz usred D. Tucoviæa...
Onda ¹lep pa kod majstora, kupi¹ polovan, isti remontuje¹ i sve lepo smontira¹...
Cena?
Sitnica, prava sitnica..
[thumb_up] [thumb_up]

Èim je prestao da puni, raèunar je ugasio motor...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

K'o da ne vozimo ista kola... :o :D Kod mene pi¹ti, upali crvenu lampicu od alternatora i na ekranu pi¹e "charging fault"... Pali, radi, ide... Ne rade ventilator i klima... Znaèi malo stariji model(sa dobo¹ima) je mnogo bolje kupovina... :D Samo za zadnje koènice mi je ukupan tro¹ak za 6 godina bio 0 para... :D

Gavrolini


Lazic

Nije crkavao alternator, ali da je umela da izbije pare iz novèanika samo tako... :o ;D

Gavrolini

Sreca pa se ovaj golf ne kvari. Znaju bosanci sta je auto

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2019, 10:06
K'o da ne vozimo ista kola... :o :D Kod mene pi¹ti, upali crvenu lampicu od alternatora i na ekranu pi¹e "charging fault"... Pali, radi, ide... Ne rade ventilator i klima... Znaèi malo stariji model(sa dobo¹ima) je mnogo bolje kupovina... :D Samo za zadnje koènice mi je ukupan tro¹ak za 6 godina bio 0 para... :D
ovaj se odmah ugasi... [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 19 April, 2019, 20:04
Sreca pa se ovaj golf ne kvari. Znaju bosanci sta je auto
Jednom sam se napalio da zamenim hidrauliène podizaèe ventila, neki je znao da proèuka par hiljada od zamene ulja... Odem u radnju(2004-ta), jel ima? Ima. Po¹to? 30e komad... Puta 24... :o

Predomislio sam se neka èuka, ne smeta... :D




@Ostoja:
I sad aj objasni za¹to? Da ne isprazni¹ skroz akumulator vozeæi se do majstora?  :wtf:

Ostoja

Raèunar ga ugasi, èim malo padne napon
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

FANTOM

    Golf za sada radi i ide bez problema a i poteze ...

Lazic

Citat: Ostoja poslato 20 April, 2019, 14:10
Raèunar ga ugasi, èim malo padne napon

Ma jasno, ali za¹to...? Èak i da ubije¹ akumulator do majstora, a ne bi ako nije pred crkavanje, akumulator je jeftiniji od ¹lepovanja i gubljenja vremena...

Vuèe, hoæete sutra èoporativno Golfitjem? :)

pittatore

ECU ne radi ispod 10v napona

Darko

na rec "ecu" prodje me jeza , pa zajebite sa njom ako je moguce  ;) hahahah

Hurricane


FANTOM

    Skinuo lip od Vr6 posto sam ga otino sa desne strane jbg mnogo sam nizak , vratio nazad GTI lip . Koji je duplo tanji , al bar necu da kacim nigde .

FANTOM

    Inace ovako je to izgledalo pre