Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ali ko bi Laziæu dao nov auto, ko bi Laziæu uopste dao auto, osim juge....i eto kako se zavrsilo :)

UFF


castor

Dao mu AutoBild Daciu onu i ni¹ta joj ne fali koliko znam...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

I to sam je vozio 620 kilometara... :o


@Gavra:
Jugin auto nije nov, ima 15 godina i pre¹ao je pola miliona300.000... I napravio sam ¹tetu jedan poklopac retrovizora... :P

Gavrolini

Poklopac retrovizora a krenuo samo do prodavnice :)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

auto je krenuo samoinicijativno da se udaljava od lazica ...u delovima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


FANTOM

    Crkao alternator  [samoubistvo]

    Popravka kosta 50 e , neces ga majci odem kod lika kod kog sam uzimao dosts delova u Barajevu i od 4 ispravna mi sve sto je najbolje bilo stavi u jedan alternator. Montirano na kola auto opet fercera bez problema polovan placen 35 e .

Lazic

U jbt, a nisam verovao da je vw toliko kvarljiv... :o Jadni Uff i Mige i ostali sa novijim kantama... :D

P.s. Za gejmobil skidanje alternatora, no¹enje kod elektrièara, zamena èetkica i monta¾a nazad 1800 dinara... :o ;D

FANTOM

    Skinuo odneo kod elektricara kaze popravja 50 e , mismin se malo je mnogo . Zovem ovog lika za delove spakovao mi sve vrhunski u njegov i prodao mi za 35 e . Tako da nije lose . 70a je 25 e kod njega, ali to je za bez klime i slabije motore, a kod mene ide od 90a jer imam klimu .

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 21:46
U jbt, a nisam verovao da je vw toliko kvarljiv... :o Jadni Uff i Mige i ostali sa novijim kantama... :D

P.s. Za gejmobil skidanje alternatora, no¹enje kod elektrièara, zamena èetkica i monta¾a nazad 1800 dinara... :o ;D
Jes jes....
Dok ne crkne skroz usred D. Tucoviæa...
Onda ¹lep pa kod majstora, kupi¹ polovan, isti remontuje¹ i sve lepo smontira¹...
Cena?
Sitnica, prava sitnica..
[thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

FANTOM

    E moja sreca u nesreci je sto mi drugar ima i servis i slep ... Pa nisam u kabalu bas ako se i kad se nesto desi .  [cheers]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 21:46
U jbt, a nisam verovao da je vw toliko kvarljiv... :o Jadni Uff i Mige i ostali sa novijim kantama... :D

P.s. Za gejmobil skidanje alternatora, no¹enje kod elektrièara, zamena èetkica i monta¾a nazad 1800 dinara... :o ;D
[stop] [srednjiprst]
veliki servis i ruke 300e(svecice,lanac,tri spanera,dva kanalna kajisa,cetiri filtera,castrol za motor i servo ,itd..)
ooo daa..umalo da zaboravim..duplo suvo kvacilo za dsg..to znaci da nema ulja i da nema servisni interval  [zvizdi]
a i presao je 116000 km  :P
gume sa montazom 26000 din (225 45 17)

sremac

Citat: MIGE poslato 16 April, 2019, 23:00
Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 21:46
U jbt, a nisam verovao da je vw toliko kvarljiv... :o Jadni Uff i Mige i ostali sa novijim kantama... :D

P.s. Za gejmobil skidanje alternatora, no¹enje kod elektrièara, zamena èetkica i monta¾a nazad 1800 dinara... :o ;D
[stop] [srednjiprst]
veliki servis i ruke 300e(svecice,lanac,tri spanera,dva kanalna kajisa,cetiri filtera,castrol za motor i servo ,itd..)
ooo daa..umalo da zaboravim..duplo suvo kvacilo za dsg..to znaci da nema ulja i da nema servisni interval  [zvizdi]
a i presao je 116000 km  :P
gume sa montazom 26000 din (225 45 17)

2.0 TDi u Delmaksu delovi za veliki 33000 i 3000 maglenka, ruke 70e , senzor DPF 10 000 polovan 50e. Tvoj je TSI nisam ispratio?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Citat: Ostoja poslato 16 April, 2019, 22:26
Jes jes....
Dok ne crkne skroz usred D. Tucoviæa...
Onda ¹lep pa kod majstora, kupi¹ polovan, isti remontuje¹ i sve lepo smontira¹...
Cena?
Sitnica, prava sitnica..
[thumb_up] [thumb_up]
VI¹e puta sam do sada i¹ao do majstora bez punjenja, jednom je bio sumrak pa sam palio poziciju... ©to bi stao zbog toga? Osim ako gospoða nije vozila danima dok je je kukao kako ne puni... Tad kad su oti¹le èetkice je poèeo da kuka èim sam po¹ao od kuæe, a vozio DImitrija na neku utakmicu kod sc Ko¹utnjak, po gu¾vi preko celog grada pa nazad na Du¹anovac... Pokojni tast se svojevremeno vratio iz Ni¹a po mraku, dok je stigao pozicije mu èkiljile k'o sveæe, al' nije stao...

MIGE

Citat: sremac poslato 17 April, 2019, 01:13
Citat: MIGE poslato 16 April, 2019, 23:00
Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 21:46
U jbt, a nisam verovao da je vw toliko kvarljiv... :o Jadni Uff i Mige i ostali sa novijim kantama... :D

P.s. Za gejmobil skidanje alternatora, no¹enje kod elektrièara, zamena èetkica i monta¾a nazad 1800 dinara... :o ;D
[stop] [srednjiprst]
veliki servis i ruke 300e(svecice,lanac,tri spanera,dva kanalna kajisa,cetiri filtera,castrol za motor i servo ,itd..)
ooo daa..umalo da zaboravim..duplo suvo kvacilo za dsg..to znaci da nema ulja i da nema servisni interval  [zvizdi]
a i presao je 116000 km  :P
gume sa montazom 26000 din (225 45 17)
2.0 TDi u Delmaksu delovi za veliki 33000 i 3000 maglenka, ruke 70e , senzor DPF 10 000 polovan 50e. Tvoj je TSI nisam ispratio?
tsi

Ivicat

A sto veliki servis na 116000km?

Lazic

To je vw, ¹to je sigurno, sigurno je... :o ;D

UFF

Citat: MIGE poslato 16 April, 2019, 23:00
Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 21:46
U jbt, a nisam verovao da je vw toliko kvarljiv... :o Jadni Uff i Mige i ostali sa novijim kantama... :D
ooo daa..umalo da zaboravim..duplo suvo kvacilo za dsg..to znaci da nema ulja i da nema servisni interval  [zvizdi]

moj imao problem sa tim duplim suvim kvacilom i sedmostepenim menjacem
ali resili su ga, za samo 150.000rsd


majstori kazu da se bolje pokazao dsg sa sestostepenim mokrim kvacilom u petici jbg