Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Sto je najgore neki rob ce i kupiti tog golfa. Da moze da ide po selu i govori "bajo moj ,bajo moj, 150 ks je to, to ide uz masnu banderu"  a onda ode na pumpu i sipa 300din plina da ima za dva kruga po selu.

sremac

U mom selu, baja za te pare uzme e46 i vièe BEMBARA BRATE, ZNA© KAKO DRIFTA. EJJJJ KRIMINAL.  [rofl]
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Pa iskreno jako fino ide i brutalno lezi ... Kupice ko bude zeleo ... I ako okacim oglas uopste ... A za sada se lepo vozim i na benzin i na plin  [cheers]

castor

Samo ti u¾ivaj, a ove hejtere ko ¹i¹a. Tvoj auto/motor, tvoj ringi¹pil... [cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Aj ¹to je njegov, nego Golf 3 GTI... :o [yahoo]

SSZGO

da te batica posavetuje... u vurune se ne ulaze nista samo najosnovnije da mozes da se prevezes i da ne ostanes na putu...

kakve crne felne lebac ti razani
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

btw prodah cl63 nakon godinu ipo pokusaja za jedva 13000e, trziste je u potpunom rasulu, sad ponovo samo na motoru do daljnjeg i taksi ako se mora... ako ikada uzmem auto bice cisto mehanicka varijanta sa puno prostora tipa ford escape ili slicno govno lako za odrzavanje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

stilgar

Citat: SSZGO poslato 31 Mart, 2019, 18:47
btw prodah cl63 nakon godinu ipo pokusaja za jedva 13000e, trziste je u potpunom rasulu, sad ponovo samo na motoru do daljnjeg i taksi ako se mora... ako ikada uzmem auto bice cisto mehanicka varijanta sa puno prostora tipa ford escape ili slicno govno lako za odrzavanje
nisi posluso ni jedan moj savet do sad, al mozda sad ko zna :) na tvom mestu ja bi uzeo ford tranzita campera, putujes, bavis se fotografijom, pa bar da ne placas hotel uvek :) ne znam ima li toga tamo al neki polovan ne moze da kosta ko aston martin il porshe :)






Lazic

Na Astonu je kalirao zanemarljivo... oko 5% na godinu dana... Ivane, ne seæam se koliko si platio meèku, al' ¹to si je uop¹te prodavao kad su cene takve...? Preskupo odr¾avanje? Kvarila se?

SSZGO

Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2019, 22:42
Na Astonu je kalirao zanemarljivo... oko 5% na godinu dana... Ivane, ne seæam se koliko si platio meèku, al' ¹to si je uop¹te prodavao kad su cene takve...? Preskupo odr¾avanje? Kvarila se?

prvo ne znam koliko bih ostajao ovde jos , a drugo, bilo je nekih problema, pocelo da curi ulje izmedju agregata i menjaca, treba izvaditi menjac da se promeni dihtung, crkao akumulator, pumpa za servo nikada nije bila sjajna cuje se , tako par problema svaka stavka poprilicno kosta... ekonomija krenula na losije, puno ljudi prica o odlasku pa videcemo, i taman mi je istekla registracija morao bih da reg i osiguram sto je jos 500e na sve gore navedeno, prosle god mi crkao hladnjak ulja izlilo se u sistem , morao da promenim i hladnjak ulja i hladnjak i termostat itd itd 2000e  samo na to.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: stilgar poslato 31 Mart, 2019, 19:19
Citat: SSZGO poslato 31 Mart, 2019, 18:47
btw prodah cl63 nakon godinu ipo pokusaja za jedva 13000e, trziste je u potpunom rasulu, sad ponovo samo na motoru do daljnjeg i taksi ako se mora... ako ikada uzmem auto bice cisto mehanicka varijanta sa puno prostora tipa ford escape ili slicno govno lako za odrzavanje
nisi posluso ni jedan moj savet do sad, al mozda sad ko zna :) na tvom mestu ja bi uzeo ford tranzita campera, putujes, bavis se fotografijom, pa bar da ne placas hotel uvek :) ne znam ima li toga tamo al neki polovan ne moze da kosta ko aston martin il porshe :)







iz uae ne mozes nigde da ides kolima, taj kamper bi mi mozda bio ok za po evropi....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: SSZGO poslato 01 April, 2019, 12:10
Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2019, 22:42
Na Astonu je kalirao zanemarljivo... oko 5% na godinu dana... Ivane, ne seæam se koliko si platio meèku, al' ¹to si je uop¹te prodavao kad su cene takve...? Preskupo odr¾avanje? Kvarila se?

prvo ne znam koliko bih ostajao ovde jos , a drugo, bilo je nekih problema, pocelo da curi ulje izmedju agregata i menjaca, treba izvaditi menjac da se promeni dihtung, crkao akumulator, pumpa za servo nikada nije bila sjajna cuje se , tako par problema svaka stavka poprilicno kosta... ekonomija krenula na losije, puno ljudi prica o odlasku pa videcemo, i taman mi je istekla registracija morao bih da reg i osiguram sto je jos 500e na sve gore navedeno, prosle god mi crkao hladnjak ulja izlilo se u sistem , morao da promenim i hladnjak ulja i hladnjak i termostat itd itd 2000e  samo na to.
Posle problem nebo na Astonu... :o

SSZGO

iskreno imao sam cls i cl u 63 amg verziji i oba su bila problematicna, a tek bmw koliko ima problema po pricam apoznanika vise su u servisu nego na putu  a servis udaranje po usima, te nemacke aute bih zaobisao u sirokom luku od sada... sve redom

mercedes, bmw, audi, neka hvala
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Boban_m

Evo imas jednog forum poznanika koji vozi isti BMW 5 punih godina i nijednom nije bio u servisu. Osim kod limara ;D

FANTOM

    Da Bmw se ozbiljno kvari pogotovo ovi nadrkani M-ovi. To je tolko svileno zahteva ludacko odrzavanje nesto ne ispostujes ode sve u majcinu . Kola su postala cista konfekcija. Nije problem da ih platis bego sto nisu dugotrajna nista , kvalitet 0 . Jebes ti 400 konja kad nalo malo nesto popravljas, pricam uglobalu....

zagadjenje

Citat: SSZGO poslato 01 April, 2019, 20:43
iskreno imao sam cls i cl u 63 amg verziji i oba su bila problematicna, a tek bmw koliko ima problema po pricam apoznanika vise su u servisu nego na putu  a servis udaranje po usima, te nemacke aute bih zaobisao u sirokom luku od sada... sve redom

mercedes, bmw, audi, neka hvala

Wir lieben autos!
Tjuning bud¾ing

Hattrick

Aj sto su lanci motora postali deo velikog servisa upravo kao i kaisi, i nekako. Al sto su na M5 i lezajevi radilice, i hidraulika menjaca postali to isto, sad jebiga, najbolje onda da sad pocnu da se menjaju i kompletni agregati na svakom Service Inspektion 2.

Lazic

#857
Citat: Boban_m poslato 01 April, 2019, 20:51
Evo imas jednog forum poznanika koji vozi isti BMW 5 punih godina i nijednom nije bio u servisu. Osim kod limara ;D
Ti si bre ne¾an u eksploataciji... :D

Mom æaletu da je neko pre 40 godina dao nov auto, dan danas bi ga vozio... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2019, 12:01
Citat: Boban_m poslato 01 April, 2019, 20:51
Evo imas jednog forum poznanika koji vozi isti BMW 5 punih godina i nijednom nije bio u servisu. Osim kod limara ;D
Ti si bre ne¾an u eksploataciji... :D

Mom æaletu da je neko pre 40 godina dao nov auto, dan danas bi ga vozio... :)
tebi neko juce da je dao nov auto danas bi ga popravljao...cuti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic