Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 15 Februar, 2019, 11:52
bilo kako bilo, mora¹ da zna¹ da folija ako se uradi iole kako treba bude skuplja i mnoooogo kratkotrajnije re¹enje od farbanja

ne slu¹aj prièe tipa to samo grune¹ u foliju, aham


folija nije opcija nikad, osim ako je brendiranje, neki print ¾eljeni i reklamiranje na vozilu!




naravno ako je farba ispod u savr¹enom stanju i mo¾e da se uradi da valja, ali ko bi normalan lepio foliju preko ispravnog laka


osim ovih prethodno navedenih
Moj brat je svojevremeno sam uradio pripremu, saab 9000 i onda ga celog prefarbao mat crnom bojom u spreju, ispao je do jaja obzirom k'o je radio... Posle 3 nedelje je u U¾icu uradio foliju i to je ispalo do jaja... Eno ga taj saab trune kod zeta u dvori¹tu godinama, folija dr¾i do jaja... Bar je pro¹log leta bila ok... Inaèe gejmobil nigde nije pustio lak, 17 godina... Jesu sajtne bile oti¹le, ali lak nije... :D


Citat: Andjelo poslato 15 Februar, 2019, 09:13
Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2019, 00:37
A samo lakiranje...?
bice jos gore.....kada se desi da se oljuska lak postupak je sledeci, smirglanje sa 220 smirglom zatim vodenom 600 , pa ide cela hauba u spricgit a tek onda bazna boja i farbanje
Hvala, zato sam pitao, nesam ¹kolovala... ;D



UFF

a da mi neko objasni zasto ljudi lepe nalepnice 16v na primer opel suza i ovaj golf?
da pokazu svima da nije 8v?
koga uopste zabole kloliko imas V vidi kubikazu, konjazu i obrtni moment
5 godina sam steko novac (i vozio sed busom) za svoj prvi auto i kad sam uzeo e36 m50 2.0i 150hp ispred mene na semoru neki klinac sa nalepnicom 16v
tad sam morao da izguglam koliko ja imam V i saznah da je u pitanju 24  [rofl]
pa ako moj fabricki standardni auto koji nije M3 ni 325i vec obican fabricki 320i ima 24v KAKO IH NIJE SRAMOTA DA SE KURCE SA SAMO 16 ?

FANTOM

    Tad su bile takve oznake Gti konkretno trojka se deli na 2.0 od 8 v i on ima 116 ks i nema tu oznaku vec je samo Gti , a ovaj koji ja imam je 2.0 16v i ima 150 ks . Kod ljubitelja je vise cenjen ovaj sa 16v jer je jaci . A ta oznaka je isla na taj auto sad sto je stavljana ta od 16 , ova od 8 npr nije moras pitati fabriku .

Andjelo

A zasto onda VW motor 1.8 sa 8v ima 160 ks

Kanarinac


Andjelo

A sta mu dodje taj G-lader ?😀

ЯЭВОЛУТИОН

nesto ko turbo ali nije...lici na supercharger ali nije...kompreor puzni na radilici...nadpunjenje u svim rezimima, nema turbo gapa....imao g40 pola....ide jako lepo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa zasto bmw na moj e36 sestaka nije stavio 24v ?
jer nisu seljaci da se qrce :D

Andjelo


dzimika

taj G je isao i u Corada kao G60 a pre toga u Shiroco kao G40 ako se ne varam?

FANTOM

    Spijunske fotke  [ninja]


Lazic

Ravnao si ¹ljunak Golfom?  :D

FANTOM

    Nema Uff pojma vidi kako se razredjuje sljunak  [rofl] [cheers]

UFF


FANTOM

    Golf registrovan   [vatromet] [ludak_sa_puskom]

dzimika

a snimak prve voznje? Bez toga ne priznajemo

Lazic

Citat: FANTOM poslato 19 Februar, 2019, 16:40
    Golf registrovan   [vatromet] [ludak_sa_puskom]
Kad, kad, kad, kad krug? :D

FANTOM

   Lazicu pa taman sam ga sklopio gde da ti dam da ga rasklopis  [rofl]

Lazic


®or¾

 [cheers] Bravo Fantom,taman na vreme,sad kada poène lepo vreme i sedne¹ na motor,neæe¹ ga ni pogledati ;D