Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Stavljam zimske jer ima jos do prvog aprila , a uskoro dje biti i registrovan info za sve vas sto poprckujete  [cheers]

Lazic

Citat: milomir22 poslato 10 Februar, 2019, 02:40
Mozes i te gume da teras jos, ali ne preko 70 km/h i naduvane na 2.7 bara.
Naduva¹ na 5 i ostavi¹ preko noæi u toplom... :D Najbolje bi bilo vi¹e dana na 30+ stepeni, al' i onako mo¾e... :)

FANTOM

     Jedna spijunska fotka  od danas
 


    Inace klocnirao ga i odneo sva 4 tocka kod vulkanizera sutra ce da cucnu druge zimske gume  [clapp]

Lazic


FANTOM




    I znakic cucno da se zna sta je u pitanju  [thumb_up]

UFF

zar nije dovoljno da ti znas

FANTOM

    Pa bar na jednom mestu da ima , glupo da derem ove sa sesticama , a da ne znaju sta je proletelo  [rofl] [ninja] [cheers]

UFF

 [rofl]
pola tih konja umrlo jos pre dve decenije
dzaba ti 150 kobila matorih koje idu ko prebijene
  [rofl]

FANTOM

    To je bila sala bre sta se primas ....  [cheers] , pa gde moze baba protiv mlade devojke ne moze znam ja  [stop]

UFF

ko se prima? salimo se na isti nacn :)

nego kad si slobodan treba neke kontejnere da premestamo? :D

FANTOM

    Trenutno imam lika istog kao ti samo 10 puta goreg tako da sam za sada rasprodat ..... [neampojma]

Hattrick

Fantom zvani hidraulicka dizalica.  :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]



@Uff & Fantom:
Da se taj Golf dobro na¹teluje, ne bi smeo da se kladim na 20 godina mlaðeg sa 15ks vi¹e... ©estica je te¾a bar 300 kila... To je kao da tri mene stalno voza¹ u gepeku...

UFF

istina, ali ko ce manuelani da presalta brzinom DGS-a?  [pecanje]

Hurricane


Lazic

I ¹estica ima kontrolu trakcije... Verovatno mrtva trka ali sa 20 godina razlike... Dodu¹e dana¹nji GTI ima skoro 100 konja vi¹e nego trojka, nije ni poreðenje najsreænije, ali ta dva konkretna, tu su negde...

ninja66

Citat: FANTOM poslato 12 Februar, 2019, 18:32



    I znakic cucno da se zna sta je u pitanju  [thumb_up]
90-tih sam imao GTI a kum GDT, pa sam ja stavio GTD oznake a on Diesel . To je bilo lozenje svega i svacega po NS i auto putu.

dzimika

ako se secate iz Top Gear-a kad su poredjali golfa 1 GTI i u to vreme GTI modele iz istog brenda (seat, VW, i jos neke ) kako ih je stari GTI sve oduvao

A gledao licno kako BMW 325tds i Audi RS2  cipovan do trece brzine idu paralelno, mislim da je audi imao minimum 2,5x vise konja

ЯЭВОЛУТИОН

kockica je uzasno lagan auto a ka glava je nalivac goriva bez zelje za ekoloskim normama.....od semafora do semafora je tesko prejebiva ako se imalo cacne....problem je da gume ne skripe kad kreces ostrije....probali smo i 225  napred....previse laka....ne vredi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Ide super dok ne stane pored 205 gti