Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2019, 15:33
Citat: MIGE poslato 06 Januar, 2019, 13:52
pustite momka,svako ima svoj zajeb  i svoj ringispil...poznajem fantoma i njegovog brata,to su ljudine i divni momci..ako su se zajebali,red je da pomognemo a ne da im nabijemo prst u oko
Ka¾e¹ Gavri da ne gura prste u oèi... :o [rofl] [rofl] [rofl]
On ih pre toga gurne u teglu feferona.

FANTOM

    Auto danas natovaren na Slep i preteran nazad u garazu na finis radove . Ijao probao ga danas u ulici po snegu drugom kopa otima se ima tu jos 150 ostarelih konja .


Gavrolini

I onda ce da bude kako gavra gura prste u oci i kako samo podjebava. Ali jbg fantom pa ti nas zajebavas, kopa drugom po snegu..ajde

FANTOM

    Pa moram da vam dajem materijal , kopa drugom i po betonu a trebalo bi i trecom to isto da moze  ;) [yahoo]

®or¾

 [rofl] kopaæe on i po asvaltu,jebo gti auto koji ne kopa,a i jedva èekam da ga registruje,da vidim koliko æe izdr¾ati da ga ne pritisne ;D  [cheers]
Preduhitrio me Fantom ;D

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 11 Januar, 2019, 02:06
    Pa moram da vam dajem materijal , kopa drugom i po betonu a trebalo bi i trecom to isto da moze  ;) [yahoo]

pusti ti nas, evo tebi materijala

https://www.youtube.com/watch?v=ej8MvDKbu1k#

FANTOM

    Pa moj ovaj sa klipa isti amortizeri ovi nadrkani  ;) , nema ja sve ovo odradio vec jos sitni radovi i da se vozi ...

Zeljkamp

Citat: milomir22 poslato 06 Januar, 2019, 17:46
@Kanarinac

Hoces da kazes da postujes ogranicenja brzine?

Kolima sam 10-20 km/h u + uvek, a vozim 1.0 atmosferski benzinac, motorom idem spid limit x 2.
U cetvrtak vece sam se vratio iz CH. Bord sam ponistio kada sam nasuo pun u Chiasso-u (CH) a fotkao sam kada sam stigao na nasu granicu.



BMW X1 Xdrive18d iz 2012. godine.
TwinZ Auto & Moto

UFF

 :o i posle na oglasu bude vozila baba iz ch do pijace a ovaj nas manijak ga drzao konstantno 200+ da bi na kraju imao prosecnu 140  ;D

Lazic

Zamisli kad je dizel tro¹io preko 8... :o :D

FANTOM

    Montirao danas nazad na mesto plinsku bocu i povezao sve , sutra nastavak radova  [yahoo]

FANTOM

    Namestao 2 sata ali bukvalno dva sata plastiku iza volana koja ide oko letve znaci vece sranje nisu mogli da naprave 2 srafa a ne mogzes ih uvatiti pa te ispada iz zabica drzi przi ni sam ne znam kako je na kraju uspelo da cucne sve na svoje mesto. Hteo sam bar dva puta da je bacim na patos i izgazim i pokupim sa metlom ....   [bejzbolka]

®or¾

Da ba¹ bi bilo produktivno,da posle svih muka uzme¹ macolu i izlupa¹ ga

UFF


Lazic

Neviðena reklama... ;D 20 godina... :o

FANTOM

   Danas promenio levi nosac motora , nadam se da cu sutra i desni ...  [watching]

milomir22

A i jeste bio prelep 206, ubedljivo najlepsi gradski auto te godine kada je izasao, cini mi se '99, dizajner je bio neki turcin, to sam zapamtio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Ne sto je bio lep nego je to jedan od najboljih pezoa. Mnogo bolji i kvalitetniji auto od 307...

jevta

mene su odavno uèili da je pe¾o dobar samo parni ovi neparni ne valjaju

idanijel