Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

¹ta je ovo jbmti, svinjska mast, voda nije

apstrakcija






FANTOM

    Ako nista na sledece MM druzenje mogu da dodjem sa Golfom iduce godine pa da ga pokazuljem ko ljubicastu kravu narod da gleda. A i svima ce vam biti interesanto da vidite na sta lici vozilo od otpada do povratka na puteve  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [watching] [cheers]

Hurricane

biæe ti GTI veèno zahvalan, ¹ta je njega sve muèilo, jednim toèkom na otpadu bio

ovo jeste da nije restauracija ali je reanimacija sigurno



UFF

bolje bi bilo da si mu prekratio muke
i za njega i za tebe :D

FANTOM

    Nikad nije interesantna ona sto se skine gola i kaze jeb me bolan vruca sam. Uvek je interesantnija ona sto nasvira sifone do grla sa minicem pa viri cipkasta carapa ovo ono ... pa oce li dati ili nece ....  [rofl] [kralj] [cheers] [flashing]

Gavrolini

Sa tom sto nasfira sifone, minic i carape ima manje dileme nego sa tom sto se skinula gola.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 27 Decembar, 2018, 14:24
¹ta je ovo jbmti, svinjska mast, voda nije

apstrakcija






Zajebava¹? Nisi nikad video kako izgleda kad se voda pome¹a sa neèim masnim? Nikad ti nije zveknuo dihtung glave? :D

UFF

fantom nabildovani lik koji vozi RR u siledjijci ili bez majice da se vidi da se nije dzabe mucio godinama sa tim tegovima, ima tjuniranog juga, loze ga ribe sa ugradjenim sisama i sad je kupio mrtvog golfa gti  [rofl]  [kralj]

FANTOM

    Samo se ti nemoj pretvoriti u DZ hejtera i sve ce biti uredu  :-* ;)

Lazic

Smrt defetistima, Golf je do jaja... Samo par sitnica jo¹...

milomir22

Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2018, 20:03
fantom nabildovani lik koji vozi RR u siledjijci ili bez majice da se vidi da se nije dzabe mucio godinama sa tim tegovima, ima tjuniranog juga, loze ga ribe sa ugradjenim sisama i sad je kupio mrtvog golfa gti  [rofl]  [kralj]

I sta je tu lose? Ja bih uradio isto, samo za golfa nemam ni para ni zivaca da se zajebavam, a za teretanu nemam zivaca, pa zato (uglavnom) vozim motor u opremi i jurim ove bez silikona.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

pa ko je rekao da je lose? samo navodim zanimljive cinjenice

FANTOM

    Prvo ti nije valjao onaj stariji clan foruma sto je na hemiji  [rofl] i jede piletinu , sad ti ni ja ne valjam sto treniram prirodno na burek i jedem sve .... Pa tebi se ne moze udovoljiti sad ti i stari Golf smeta  [rofl] [cheers]

Lazic


Hattrick

Tjunirani bicepsi, tjunirana auta, tjunirane dojke.  :) Voli covek nabudzeno, ne jebe zivu silu.  :)

Lazic

Realno ne bi ba¹ tako izgledao u Xantiji... :D

FANTOM

    Jao ne spominji mi Xsantiju kukam vec tri dana . Sto je ne kupih . Bio bi u kozuri ko direktor  [kralj]

Hattrick

Ne bi ti isla uz pojavu i muskulaturu nikako. Mislili bi da si cekao da deda zaspi, da mu maznes kljuceve.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 27 Decembar, 2018, 23:31
    Jao ne spominji mi Xsantiju kukam vec tri dana . Sto je ne kupih . Bio bi u kozuri ko direktor  [kralj]
"idealno" za nas entuzijaste bi bilo imati i Xantiju i Golfa, realno mali tro¹kovi odr¾avanja, pogotovo kad se kilometra¾a prepolovi, vozi¹ kako si kad raspolo¾en... Sigurno u hladna jutra mamuran ne bi sedao u Golfa... :D

Darko

ma najbolje da bi sedeo u kozuri u ledena jutra ...