Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

zagadjenje

©to ka¾e Slave, nadamo se da je tako.
Mene na korsi jebavao pritisak goriva. Oèistio bio i dizne i svi su bili ma nova pumpa, ma novi regulator. No ja nisam hteo da menjam ni¹ta dok ne utvrdim ¹ta je taèno. Mo¾da su se cevi negde zapu¹ile, mo¾da su bu¹ne, mo¾da je sito zacementirano. Proverim pumpu, ona ok. Proverim i releje, jedan bio geknuo. I ne budem lenj i sve otvorim i isproveravam. Ispostavi se da na kuæi¹tu regulatora pu¹ta. Imam i snimak

https://www.youtube.com/watch?v=kZOcw8gIX40#



Za polovno kuæi¹te 1500-2000. Ne budem lenj i rastavim ovo sve i ispadne da je gumica na kuæi¹tu regulatora koja dr¾i diht izmeðu kuèi¹ta i poklopca rezervoara riknula. Kupim gumicu u Prvoj petoletki za 20 din, sve vratim nazad i aj zdr. Da sam majstorima vozio promenio bih i dizne i regulator i pumpu i sto èuda.


Ja sam imao skalameriju gde da pozajmim. Rastavi to i proveri svoju pumpu kakav pritisak daje. Pozajmi negde barometar nekih....
Tjuning bud¾ing

FANTOM

Imam i Jugica i svi kazu da se brutalno cuje  [clapp] [thumb_up]

FANTOM

Opusteno kupljen nov regulator ideno dalje ... Ko zba mozda utvrdimo da ne valja jos nesto. [veryangry] [rofl]

®or¾

 [rofl]  [clapp] [rofl] boli te Paja,kada dodje¹ do kraja,sa svakim ¹rafom æe¹ biti na "ti" ;D

Kanarinac

Eee kad se setim zutog Yugishmena, kad sam ubacio 1.5 u njega mislio sam da vozim formulu :D

stilgar

evo ti ideja da se zabavljas dok se resava pumpa za gorivo. Da maskiras bocu za plin :)



Lazic

Èekaj bre, ako je ovo Jugo skroz mu je sjebao èvrstinu karoserije sa ovom sumanutom konstrukcijom gepeka koja je inaèe potpuno ouobièajena na modernim vozilima... :o ;D



Citat: Kanarinac poslato 25 Decembar, 2018, 12:05
Eee kad se setim zutog Yugishmena, kad sam ubacio 1.5 u njega mislio sam da vozim formulu :D
Verovatno si se oseæao kao da æe¹ da putuje¹ kroz vreme... :o ;D

Nisam nikad probao ba¹ brzog Juga...

Kanarinac


FANTOM

    Uzgred nista danas od majstora , kaze tek sutra , tako da cekam sutra pa da vidim sta ce biti ... i tako cekam cekam pa docekam novu godinu .... [ljutko] [vatromet]

Hattrick

Bolje odmah predvidi tamo par dana posle Srpske da te nazove i pita: "sta si ono bese rekao da radimo na golfu ?"  [rofl]

slave74

Bili su nekad na staroj Bezaniji dva brata Dragan i zaboravio sam ime mladjeg, koji su radili samo Golf. Ne znam dal jos uvek rade, ali su bili pravi strucnjaci, pogotovo Dragan.
Mislim da se prezivaju Lazic..
Ako ti ovaj ne popravi mozes njima da se obratis. Bili su jako korektni.. Nadam se i ostali.

Hurricane

aham, naroèito ako se prezivaju Laziæ  [rofl]



ima dva plina da mu stave

K0le


Lazic

Citat: Hurricane poslato 26 Decembar, 2018, 11:51
aham, naroèito ako se prezivaju Laziæ  [rofl]



ima dva plina da mu stave
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] :-* [srce] [ljubav]


@K0le:
:-* [srce] [ljubav]

Gavrolini

Jbt citam i ne verujem. Prvo ne verujem da se najbolji auto u srba pokvario. A drugo ne verujem da od toliko strucnjaka za najbolji auto u Srba niko ne moze da resi problem.  Ili se ipak znanje svih tih strucnjaka zavrsilo na dvojci 1.6D pa im je trojka vec nedostizna tehnologija. Klintone mater ti jebem sto nas nisi kvalitetnije bombardovao.
.

Kanarinac

Vuce jel rekao taj majstor sta u slucaju da ipak nije pumpa i regulator? Nemoj da bude da klasicna prica, da utvrdjuju kvar preko tvog dzepa,a nesto mi deluje da je tako

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Decembar, 2018, 11:48
Citat: FANTOM poslato 13 Decembar, 2018, 00:25
    Sumnjamo da jebu neke gumice u benzinskoj pumpi. Oce da se rasuse ako auto dugo stoji , a ovaj je stajao godinu dana , pa mislimo da nas to muci . E sad treba da izvadim benzinsku pumpu rasturim odem kupim te gumice i filter goriva pa kad spakujemo videcemo dal je to  [pop] :violina:

sine menjaj majstora....

benzinska pumpa je sklop....nema gumica....ima posle toga akumulator pritiska, regulator pritiska , reil i dizne....nije to toliko komplikovan sistem....ja bih svejedno promenio pumpu ako je star 20 godina....
da ne bude da nisam rekao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Ajde polako polako sta napadate coveka na kolenima dok je u blatu nemoj da ustanem  [bejzbolka] [rofl] [rofl].
    Zvao me majstor jer je tek danas uzeo da ga radi . Kaze pun rezervoar vode i pumpa za gorivo crkla .  [facepalm]









   Al posto je u guzvi to oko rezervoara moze da mi resava tek posle nove godine  [samoubistvo] i tako dobicu nagradu za najstrpljivijeg coveka godine ... E da kaze ne moze GTI da ide na vodu  [neampojma]

despic

Citam temu vec neko vreme. Iskreno moram da ti cestitam za to strpljenje.
klasican divljak

®or¾

Od ovog gti- ja,mo¾e da se rikne ;D.Dobro sad bar zna¹ da nije perpetum mobile,na vodu neæe [cheers]