Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Ajvar samo od ljustenih paprika, drugi ne priznajem i ljutenica obavezno!

@FANTOM

Kopiraj postove koje zelis u wordu i eto ti ga dnevnik, ovde se vazda kenjalo o svemu i svacemu, al' sto kaze Milos, to je car MM-a.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Nisam raspolozen danas pa da ne bi radili vi sklekove zabadava .  [bejzbolka] . Elem kupio juce bravu suvozacevu sa kljucem da bi zamenio danas i uzmem lepo otkljucam na dugme centralnu kola se otkljucaju uteram u garazu zamenim bravu . Zamenim bravu i centralna brava vise ne radi ostao auto sakljucan na vozacevim vratima i gepek , a posto sam jelte bravu zamenio sa suvozaceve strane ta vrata mogu da otvorim . Iznutra otkljucam vozaceva vrata a gepek mi ostane zakljucan  [ljutko] [veryangry] . Pa ova kola su havarija totalna popravis jedno crkne drugo  [samoubistvo]

UFF


aæimo

Krenuo si u sitna crevca, a to kod tog godista nukako ne valja.

Ivicat

Citat: FANTOM poslato 10 Decembar, 2018, 22:28
... Jer ovo pisem pre svega kao neki elektronski dnevnik i cool je ako neko ima neki konstruktivni predlog ili cak i zezanje . Al ono samo sto niste poceli pisati o pecenju paprike u ovoj temi . Danas sutra kad budem trebao da nadjem sta sam radio ili sta me zanima citacu dve stranice tipa " jebo me plin " , i sta je ko vozio u mladosti ranoj ....  [samoubistvo]

Otvori blog...

Lazic

Citat: FANTOM poslato 11 Decembar, 2018, 00:30
    Nisam raspolozen danas pa da ne bi radili vi sklekove zabadava .  [bejzbolka] . Elem kupio juce bravu suvozacevu sa kljucem da bi zamenio danas i uzmem lepo otkljucam na dugme centralnu kola se otkljucaju uteram u garazu zamenim bravu . Zamenim bravu i centralna brava vise ne radi ostao auto sakljucan na vozacevim vratima i gepek , a posto sam jelte bravu zamenio sa suvozaceve strane ta vrata mogu da otvorim . Iznutra otkljucam vozaceva vrata a gepek mi ostane zakljucan  [ljutko] [veryangry] . Pa ova kola su havarija totalna popravis jedno crkne drugo  [samoubistvo]
Pa tu si ne¹to zeznuo kad si menjao... Ne reèe jel ti centralna sa vakum crevima ili elektrièna... Samo bez nervoze i ne popravljaj previ¹e... ;D

mrle

Citat: milomir22 poslato 10 Decembar, 2018, 23:43
Ajvar samo od ljustenih paprika, drugi ne priznajem i ljutenica obavezno!



moja ¾ena odluèila da pravi ajvar poslednjih godina... sve bolje od boljeg.
ove godine je ispao da ne mo¾e¹ da stane¹ kada poène¹ da jede¹. Samo paprika, ulje i so.
I napravila i sa ljutim paprikama.


Lazic

Citat: mrle poslato 11 Decembar, 2018, 10:27
Citat: milomir22 poslato 10 Decembar, 2018, 23:43
Ajvar samo od ljustenih paprika, drugi ne priznajem i ljutenica obavezno!



moja ¾ena odluèila da pravi ajvar poslednjih godina... sve bolje od boljeg.
ove godine je ispao da ne mo¾e¹ da stane¹ kada poène¹ da jede¹. Samo paprika, ulje i so.
I napravila i sa ljutim paprikama.
Èek, zar ne ide jo¹ ne¹to? Plavi platlid¾an ili neki drugi andrak... :) Daj recept... ;D

Fantom æe da trsne ;D

FANTOM

    Sumnjamo da jebu neke gumice u benzinskoj pumpi. Oce da se rasuse ako auto dugo stoji , a ovaj je stajao godinu dana , pa mislimo da nas to muci . E sad treba da izvadim benzinsku pumpu rasturim odem kupim te gumice i filter goriva pa kad spakujemo videcemo dal je to  [pop] :violina:

milomir22

To bi bilo najbezbolnije, ali ako gura dobar pritisak i pumpa gorivo po ps-u, malo je verovatno da je to. Treba probati, svakako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FANTOM poslato 13 Decembar, 2018, 00:25
    Sumnjamo da jebu neke gumice u benzinskoj pumpi. Oce da se rasuse ako auto dugo stoji , a ovaj je stajao godinu dana , pa mislimo da nas to muci . E sad treba da izvadim benzinsku pumpu rasturim odem kupim te gumice i filter goriva pa kad spakujemo videcemo dal je to  [pop] :violina:

sine menjaj majstora....

benzinska pumpa je sklop....nema gumica....ima posle toga akumulator pritiska, regulator pritiska , reil i dizne....nije to toliko komplikovan sistem....ja bih svejedno promenio pumpu ako je star 20 godina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

 [clapp] htedoh da primetim isto,al' kao ajde da ne ispadnem glupav u dru¹tvu,zaboravilo se vi¹e nego ¹to se uèi. ;D  [cheers]

FANTOM

    Regulator sa sve rampom i diznama promenjen . Ne pratis na casu Revolucijo to je zato sto ovi pisu u temi o ajvarima .... Sad da vidimo pumpu i filter goriva pa da vidimo dal ce se nesto desiti ...

slave74

Da li su te nove dizne proverene? Oce gti da stuca i ima knedlu i zbog slabe pumpe, ali ako radi na visim obrtajima bez problema , nije do nje.

Uostalom, kupi najobicniji manometar za 300 din i spoj ga crevom po potrebi ispitaj pritiske po knjizi.

Dizne isto mozes sam da proveris ali i da ocistis sa karburator sprejem, imas na yt.

Meni auto uopste nije mogao ni da upali, ni da radi na benzin, jer su dizne bile totalno zacepljene, a gore pomenutim metodom sam ih ocistio vrhunski.
Auto je posle toga odlicno radio i na benzin i na plin. A 4 godine nije uopste koristen benzin...

®or¾

 ;D Fantom nemoj da si na kraj srca,pratimo tvoju temu( bar ja) i znamo da  si rampu i dizne promenio i objasnio za¹to.Ispratio ju je i Rev,njegov komentar se prvenstveno odnosio na pumpu i gumice u istoj.To je i meni  upalo u oèi,savet je na mestu,ukoliko naðe¹ dobru pumpu,zameni je i ovako si u prièu u¹ao sa ¾eljom da dvadeset godina star auto, picne¹ i u¾iva¹ u njemu.Samo napred ima¹ podr¹ku,a to ¹to neko vi¹e voli ajvar od golfa je potpuno razumljivo ;D  [cheers]

FANTOM

     Ovde dizne koje sam nabavio polovne nisam prao i proveravao . Auto nece da primi gas na leru radi kad je benzin u pitanju. Dakle stisnes gas on se ugusi i ugasi , zaverglas upali se i radi na leru bez problema. Kad ugreje vodu , na plinu moze da se vozi bez problema i auto najnormalnije radi. Znaci moram resiti benzin jer me boli cose da cekam da auto radi 10 do 15 min da bi prebacio na plin i krenuo negde. A ako prebacim dok je ladna voda izbaci crevo tj detonira dal kod filtera za vazduh istera crevo ili kod step motora svuce crevo. Lik koji radi VW sa kojim sam stupio u kontakt. Kaze da je isto muku mucio sto se tice benzina sa jednim ABF koji je kao moj. I kaze na kraju da je izvadio pumpu za gorivo u njoj postoje neka dva oringa sta li su vec koji su od neke nadrkane gume i skorili su se jer je auto stajao, kao sto je i moj stajao . E sad on kaze muku je mucio sa tim ABF , dok to nije odradio uradio to i auto je proradio . Tako da to sad hocu da izvadim pumpu pa da vidim sta kako nije problem ni druga da se kupi, ako ce to biti resenje problema. Auto ima 3 bara na manometru provereno pritisak goriva .

Darko

brat , da ti brat kaze sad nesto .
ne znam ko ti je majstor i dal ste drugari i sve to ...

jebeni tata i jedan jedini normalni krsteni majstor za VW je Gedora iz Zemuna , ili ti Nino

evo ti broj - 064 9895039 , okreni ga i kazi da ti je Darko bajker dao broj .. za cene nemoj da se opterecujes, skroz normalne  , a ako on ne moze da popravi nesto , brat ti garantuje da niko drugi ne moze. ili ako imas drugarskog majstora , odi kod njega za stvar koju ne mozete da resite .

veruj mi , kad jednom odes kod njega , neces promeniti majstora vise nikad

PS - golf 3 je izucen i naucen auto , zna se odmah sta je a sta nije , nije svemirski brod majke mu ga ...

FANTOM

    E Dare imas pice od mene. Pa za toga Nina Gedoru iz Zemuna sam cuo od jednog poznanika i kao on pise na VW forumu itd al nikako nisam mogao broj da nadjem . Cuo sam da je taj tata mata za dvojeke i trojke . I bas sam i bio u potrazi za njegovim brojem da bi mu izlozio simtome jer covek sigurno zna sta me muci . Au nek si ziv i zdrav  [cheers] .

Hurricane

..ne zaboravi da ka¾e¹ da ti je Darko bajker dao broj  ;D