Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    E da se razumemo nisam ja uzeo golfa sto se lozim na Vagena ili sta vec . To je sticajem okolnosti doslo u moj posed . Ma nije problem i da se dogovorim sa nekim Bosancem sa 1500 , sve zavisi kako budem bio raspolozen . [cheers]

Lazic

Ama Darko, rekoh radna vozila... :D Tebi treba gepek iz realnih razloga, ne zato ¹to se lo¾i¹ ma karavane... :D


@Gavra:
Nemoguæe da je bio gori od dvojke u èeonom sudaru...?

Darko

Citat: Laziæ poslato 03 Decembar, 2018, 17:31
Ama Darko, rekoh radna vozila... :D Tebi treba gepek iz realnih razloga, ne zato ¹to se lo¾i¹ ma karavane... :D

ma aman , skapirali smo se   :-*

( ajde sto mi treba zbog posla , meni je a4 i b6 lepsi karavan nego limuzina  :P  )

Lazic

I ja vi¹e volim karavane... Pogotovo od kad sam video Floridijanca Bobana kako je Golf V transformisao u braèni krevet... :o ;D

Boban_m

To je bila 4. 5 crna vec bila prodata i nije bila karavan. Eto ti tvoje pamcenje :P

Lazic

Bobane, 2012-te na Drini sa coPetom... :P Eto ti tvoje pamæenje... :P Ti misli¹ na Kepojebinu 2013-te... Kad sam te u Hondi ganjao na Vladinoj Teneri i umalo zgazio Vlajka... :D Kad smo se slikali za tvoju ¹olju... :D

Boban_m

U pa 5 nije bila bas bracni krevet jer nije karavan. 4 je bila francuski lezaj.

Lazic

Al' si uspeo da spava¹... :D Nego, kako bre nije bila karavan? A jesi bio parkirao guzicu u ¾bunje pa se nije video kraj lepo... :D Eto ti moje pamæenje... :D

rboban

Lazic ne pamti karoseriju bas najjasnije, ali se kladim da zna koliko je imao na stau km tada......
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zagadjenje

Citat: Laziæ poslato 03 Decembar, 2018, 15:46
onda je trojka bila kvantni skok u odnosu na dvojku...


Kvantni skok ili kvantni propad? :D
Golfa 2 je WV proglasio njihovim najgorim autom ikada, taènije najveæom gre¹kom! Golfa 3 su vagenovi korisnici proglasili najgorim autom ikada! I to dosta govori!
Tjuning bud¾ing

Lazic

Le¾anje na putu, dizajn i spolja i unutra, oprema... Ne znam da li sam ikada video Golf 2 sa klimom...


@rBoban:
Ne seæam se, video sam tada, ali nisam zapamtio... Al' da se kladimo da se Boban seæa... ;D

aæimo

Svojevremeno, dok sam bio raspolo¾en kao na¹ fantom, na¹ao sam klimu i abs za dvicu na otpadu u autu iz ¹vice.

FANTOM

    I ja cu tako da nadjem isto al ne aprolece ne mogu sa tim da se bakcem sada da ga napravim malo i dase vozim .  [cheers]
    Damas mi poslao lik iz Kraljeva komplet dizne sa rampom i regulator pritiska . Pa kad to nakacim na kola videcemo da li ce se sabrati da radi na benzinu  [neampojma]
 

Lazic

Citat: aæimo poslato 04 Decembar, 2018, 18:44
Svojevremeno, dok sam bio raspolo¾en kao na¹ fantom, na¹ao sam klimu i abs za dvicu na otpadu u autu iz ¹vice.
Nisam znao da je uop¹te bilo moguæe ugraditi... ;D


@Fantom:
Javljaj javljaj... ;D

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 15:45
Le¾anje na putu, dizajn i spolja i unutra, oprema... Ne znam da li sam ikada video Golf 2 sa klimom...


@rBoban:
Ne seæam se, video sam tada, ali nisam zapamtio... Al' da se kladimo da se Boban seæa... ;D

Imo, imo...
Sa klimom i servom
I gomilom opreme, fabrièke, 1,6 benzinac
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

CBRR1

Citat: Ostoja poslato 04 Decembar, 2018, 20:41
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 15:45
Le¾anje na putu, dizajn i spolja i unutra, oprema... Ne znam da li sam ikada video Golf 2 sa klimom...


@rBoban:
Ne seæam se, video sam tada, ali nisam zapamtio... Al' da se kladimo da se Boban seæa... ;D

Imo, imo...
Sa klimom i servom
I gomilom opreme, fabrièke, 1,6 benzinac


imao i dizel gtd..

Lazic

Citat: Ostoja poslato 04 Decembar, 2018, 20:41
Im'o, im'o...
Sa klimom i servom
I gomilom opreme, fabrièke, 1,6 benzinac
Eto, svaki dan ne¹to èovek nauèi... ;D

'ebo te vocap, tamo ti odgovorio na pp, kao da nisi danima imao net... :D


@Miki:
Ubedili ste me, nisam znao... :D Bog te, trojica sa foruma imala dvojku sa klimom... :o ;D

Ostoja

Da daaaa
Èuveni GTD
Laziæu ajlavju...
taj telefon je u Beogradu zamlato jedna
Daj broj da ti se javim odaVle
:-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 20:46
Citat: Ostoja poslato 04 Decembar, 2018, 20:41
Im'o, im'o...
Sa klimom i servom
I gomilom opreme, fabrièke, 1,6 benzinac
Eto, svaki dan ne¹to èovek nauèi... ;D

'ebo te vocap, tamo ti odgovorio na pp, kao da nisi danima imao net... :D


@Miki:
Ubedili ste me, nisam znao... :D Bog te, trojica sa foruma imala dvojku sa klimom... :o ;D


https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13468448/volkswagen-golf-2-klima