Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 02 Decembar, 2018, 21:34
Dobar projekat. Nego da te pitam, jel na tom autu ista bilo ispravno i da nije za zamenu kad si ga uzeo? Nemoj da se ljutis na nas sto te povremeno pitamo oko troskova jer vecini deluje da je ovo jako neisplativ projekat cak i da si dobio na poklon auto. A pri tom nisi lik koji se userava od para pa da imas 5 skupih auta u garazi pa ti se moze da bacas pare na djubre. Ono ljudi te gotive pa im zao da gledaju kako bacas pare bukvalno i rupu bez dna. A pri tom to i kad i ako ikad sredis u top stanje nece biti auto koji ti pruza takav uzitak u voznji pa da ne pitas koliko kosta.
Gavro, 150ks u karoseriji od 1000 kila, 'si lood... :o Realno dobiæe 20+ godina star sportski auto koji je u jednom momentu imao kultni status u Srba... Do  proleæa '98-me i prvih èetvorki... :D

Bar æe da zna ¹ta je sve uradio i moæi da ga tera dosta dugo dok ga ne sa'rani... To se jedino i isplati... ;D

aæimo

Cela ova prièa neodoljivo podseæa na wheeler dealers. Delim entuzijazam sa jedne strane, ali mi ¾ao ¹to neæe ba¹ preterano u¾ivati u vo¾nji jer æe tako zapu¹teno govno veèito tra¾iti jo¹.

Lazic


viper

Citat: aæimo poslato 02 Decembar, 2018, 22:50
Cela ova prièa neodoljivo podseæa na wheeler dealers. Delim entuzijazam sa jedne strane, ali mi ¾ao ¹to neæe ba¹ preterano u¾ivati u vo¾nji jer æe tako zapu¹teno govno veèito tra¾iti jo¹.

Ne mora da znaci, mozda je dobra osnova za jedan solidan auto.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

aæimo

Viperu, nadam se da jeste.

sremac

ja podr¾avam projekat, jeste u neku ruku ulaganje novca koji nikad neæe moæi da naplati, a opet i da je primera radi uzeo èetvorku - peticu tdi, pa bi bilo menjaj, dizne, kvaèilo zamajac, turbo... e tek to bi bilo bacanje para i to dosta veæih, ovako vozi jangtajmera, mehanièki dosta jednostavnog, gde nema puno stvari da crkne, a i¹to crkne je relativno povoljno na otpadima, a opet je to kultni auto. A ni 150ks nije za baciti . samo ¹to manje turskih i prc delova, i biæe bombonica.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Volim kad mi zivne tema...  [cheers] manijaci moji ne brinite jos drzim uzde i u granicama smo troskova , nije se otela stvar kontroli. Moja stvar je sto uz popravke ujedno ga i budzim pa se lova gomila. Niko me nije tero da uzimam gevinde , al uzeo sam ih povoljno pa me boli cose auto lezi ko pegla tvrd mogu da podesavam ugao tocka, visinu kola, prava stvar. Niko me nije terao da npr. ne zasilikoniram siber stari,nego sam uzeo drugi koji radi , pa ce biti na dugme napred nazad da bude drk drk kako i treba , niko me nije terao da kupujem katalizator , ali to je zarad viseg cilja jer u jednom trenutku ce srednji lonac od 40 l da leti sa kola . I tako neke stvari ali bice to full auto , oduzilo se jeste i troskovi jesu skocili ali smatram da sam jos u granicama .
    Trenutno sam u potrazi za benzinskim diznama sa rampom komplet i vakum ventilom. To smo utvrdili da me muci pa zato ne radi na benzinu . E da sto rece Gavra i ja postavim sebi to pitanje u trenucima ocaja a ima takvih trenutaka. Pa ima li nesto da valja na ovim kolima. Ali jbg ko i svaki stariji fabricki nadrkan auto svi ga jasili , a slabo odrzavali . Wheeler Dealers hm pa da to je ta neka prica kupi , sklopi otkloni kvarove i u mom slucaju koristi . Ne razmisljam o prodaji. I da ipak je to finih 150 ks Recaro kadice , kozni volan ovo ono , klima koja ne radi  [facepalm] [rofl] zato sto nije nedostatak freona nego , kompresora , al to je vec problem za prolece . I sto rece Lazic bice to fin Hot Hatch .
   
    I jedno pitanje vama koji se javiste ove veceri . Sta mislite po vama koliko kosta ovaj auto u ispravnom stanju OD - DO ?  [watching]
   

Gavrolini

Moje misljenje za top stanje. A to znaci da pored mahnike mora i limarijski biti top sto mi tvoj bas i ne izgleda. Da ima neke nadrkane felne i gume,muziku... i tad bi mozda ali samo mozda uspeo da iscupas od nekog bosanca dodjosa 1500e

FANTOM

    Kod nas trenutno sa ovim motorom od 2.0 16v od 150 ks , ima samo dva na oglasu Jedan je 1600 e i drugi je 2700 e .  [watching]

MIGE

za 1500e se kod mene dobija kompletan 106 1.4,ofarban u komori,2003 god.registrovan god.dana sa novim gumama i sa uradjenim velikim servisom....

MIGE

Citat: Laziæ poslato 02 Decembar, 2018, 22:05
Citat: Gavrolini poslato 02 Decembar, 2018, 21:34
Dobar projekat. Nego da te pitam, jel na tom autu ista bilo ispravno i da nije za zamenu kad si ga uzeo? Nemoj da se ljutis na nas sto te povremeno pitamo oko troskova jer vecini deluje da je ovo jako neisplativ projekat cak i da si dobio na poklon auto. A pri tom nisi lik koji se userava od para pa da imas 5 skupih auta u garazi pa ti se moze da bacas pare na djubre. Ono ljudi te gotive pa im zao da gledaju kako bacas pare bukvalno i rupu bez dna. A pri tom to i kad i ako ikad sredis u top stanje nece biti auto koji ti pruza takav uzitak u voznji pa da ne pitas koliko kosta.
Gavro, 150ks u karoseriji od 1000 kila, 'si lood... :o Realno dobiæe 20+ godina star sportski auto koji je u jednom momentu imao kultni status u Srba... Do  proleæa '98-me i prvih èetvorki... :D

Bar æe da zna ¹ta je sve uradio i moæi da ga tera dosta dugo dok ga ne sa'rani... To se jedino i isplati... ;D
nista nije sad tih 150 ks,veruj mi..ima slabijih novijih automobila koji ubrzavaju duplo bolje...150 ks je mozda bio pojam ali pre 20 godina

Lazic

Ama bre lak auto, ima da leti sa 150 ks... :o :D :-*


@Fantom:
Tvoje dizne bi trebalo da mogu da se èiste bez problema... Ne znam ¹ta bi moglo da ih toliko sjebe da mora¹ da menja¹...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 03 Decembar, 2018, 08:24
Citat: Laziæ poslato 02 Decembar, 2018, 22:05
Citat: Gavrolini poslato 02 Decembar, 2018, 21:34
Dobar projekat. Nego da te pitam, jel na tom autu ista bilo ispravno i da nije za zamenu kad si ga uzeo? Nemoj da se ljutis na nas sto te povremeno pitamo oko troskova jer vecini deluje da je ovo jako neisplativ projekat cak i da si dobio na poklon auto. A pri tom nisi lik koji se userava od para pa da imas 5 skupih auta u garazi pa ti se moze da bacas pare na djubre. Ono ljudi te gotive pa im zao da gledaju kako bacas pare bukvalno i rupu bez dna. A pri tom to i kad i ako ikad sredis u top stanje nece biti auto koji ti pruza takav uzitak u voznji pa da ne pitas koliko kosta.
Gavro, 150ks u karoseriji od 1000 kila, 'si lood... :o Realno dobiæe 20+ godina star sportski auto koji je u jednom momentu imao kultni status u Srba... Do  proleæa '98-me i prvih èetvorki... :D

Bar æe da zna ¹ta je sve uradio i moæi da ga tera dosta dugo dok ga ne sa'rani... To se jedino i isplati... ;D
nista nije sad tih 150 ks,veruj mi..ima slabijih novijih automobila koji ubrzavaju duplo bolje...150 ks je mozda bio pojam ali pre 20 godina

golf kockica gti sa k-glavom ide bolje od vecine automobila sa 200 konja nove genracije....laksi je tonu skoro.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini


FANTOM

    Oba koja si poslao su petora vrata, moj je troje . S tim sto je ovaj jeftiniji, stariji model bez air bag - ova i isteko mu je atest za plin koji sa registracijom izadje oko 550e pa dodjes na cenu ovog skupljeg sto si poslao . I sto je najcrnje i na ova oba koja si poslao ima nesto da se srafi sigurno nisu za dzabe ta cena . No nebitno moj auto kad zavrsim ce biti 2000 cena odredjena po ovoj sa nasih oglasa, ako se odlucim da ga prodajem nekad , pa ko oce oce , ko nece neka gleda. Ja cu ga srediti za sebe u fullu koristocu ga, i ne planiram nikom da ga poklonim kad budem odlucio da ga prodajem , jer cu znati sta je sve uradjeno na kolima (kad kazem sve, mislim bukvalno sve  [rofl] ).

Gavrolini

Nisam kupac pa stoga me taj auto (ni tvoj ni drugi sa oglasa) ne bi interesovao ni za 200e a ne za 2000e. Jednostavno se ne lozim na tu pricu wagena. Uvek bih pre iz tih godina vozio clia wiliamsa, R5 gt turbo, swift gti, selicu, probe...svasta nesto ali na golfa sam bas alergican. I dan danas kad mi neko kaze seljak ja odmah zamislim da vozi golfa(najcesce belu dvojku) ili pasata b5.5. 
Ali ok ti ocigledno volis to. Nemoj samo i dzamaha da ode na dobos zbog jebenog golfa :)
A za 2000e ces da se navozas sa njim mozete slobodno i u opstinu da overite vencani list :)

Hurricane

 [rofl]

za pasat b 5.5 amin

nema dalje, ja ne znam ¹ta je s tim ljudima, budu normalni ali kako kupe isti prsnu u seljanu preèicom

valjda ih kolje to ¹to nije 6 ali nije ni 5, te¾ek koNpleks





Lazic

Obojica ste bili deca kad se pojavila trojka... Danas to vi¹e nije tako, sad kad vidim Golfa, mo¾e da bude 6-7-8(ako ima 8), sa 20 metara se ne razlikuju, onda je trojka bila kvantni skok u odnosu na dvojku... Imao sam 11 godina kad sam prvi put video Golf 2, slièan kao kockica ali meni te 1985-te godine najlep¹i auto ikada... Nije problem u kolima, problem je u seljacima... ;D

Pasati karavani su ne¹to sasvim drugo, to su radna vozila, logièno je ko æe da ih obo¾ava... Darko i ostali muzikanti... ;D

Gavrolini

Bio sam dete ali radio sa matorim u radionici. I veruj mi ta trojka je tesko djubre od auta. Ne daj boze sa njom neki ceoni sudar.

Darko

Citat: Laziæ poslato 03 Decembar, 2018, 15:46

Pasati karavani su ne¹to sasvim drugo, to su radna vozila, logièno je ko æe da ih obo¾ava... Darko i ostali muzikanti... ;D

darko ne vozi 5.5 

a i da vozi - nema koNpleks od auta  :)

problem je u mozgu , u glavi ...kome je auto statusni simbol , kome je auto sistem vrednosti...

zna se dobro ko je seljak