Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Treba biti Laziæ pa da ti podstièe razmno¾avanje malih sivih æelija. :D :D :D Kod normalnih ljudi to ne uspeva.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

;D ;D ;D  :-*




Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Novembar, 2018, 13:22
a menjac....
600e + set kvaèila + ruke, i k'o nov... Posledica æelavih letnjih guma... :D




@Gavra:
Pa ubija one koje pamte doruèak, veèeru, dogovor od juèe... ;D

mali_zmaj

ja vam rekoh da je Laziæ kapacitet!! samo ¹to nije u stranci pa ga jebu!! a do sad bi Vulina prestigao!!   ;)
jin-jang

Lazic


FANTOM

     Kupljena pletenica za auspuh prohromska , i kupljen nov katalizator. To sam pazario iz razloga jer je duvao auspuh na jednom spoju dole to ce biti poseceno, plus zato sto cu izbaciti onaj srednji lonac koji je velicine bojlera od 50 l i tu ce ici samo cevka do zadnjeg lonca ;)

Lazic

Gde i po¹to si nabavio katalizator?

FANTOM

    Ne pitaj me za cene bre , oces Uffa da strefi srcka .... :o [zvizdi] . Euro auto univerzalni katalizator cena prava sitnica 7000 din .

Lazic

#287
Gde ima? Daj neki link, jurio polovan za Pikasa, nema ispod 150e...


Aaaa, Euro auto... :D Æorava budala... :D


Dakle ne verujem, kupio si poslednji komad... Vi¹e ih neæe dobijati jer nisu dozvoljeni u Eu...

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 28 Novembar, 2018, 11:41
   Ne pitaj me za cene bre , oces Uffa da strefi srcka .... :o [zvizdi] . Euro auto univerzalni katalizator cena prava sitnica 7000 din .


znaèi cena delova i radova uveliko pre¹la cenu auta(na plin) na tr¾i¹tu?

venèanica bato

ako bratac, vozi i u¾ivaj  [cheers]



reaguj uffe

FANTOM

    Nismo jos presli trzisnu cenu , al izgleda da ocemo  [facepalm] [rofl] , na granici ce biti  da je moglo da se uzme i kljuc u bravu . A vreme ko ce nadoknaditi vreme niko . Entuzijazam na prvom vozilu je uvek najveci  [doh] [veryangry]

Lazic

Ali i na tom "kljuè u bravu" bi sva¹ta radio vrlo brzo... Ovako bar zna¹ taèno ¹ta i kako... A vremena jo¹ uvek ima¹... ;D

MIGE

Citat: FANTOM poslato 28 Novembar, 2018, 15:39
    Nismo jos presli trzisnu cenu , al izgleda da ocemo  [facepalm] [rofl] , na granici ce biti  da je moglo da se uzme i kljuc u bravu . A vreme ko ce nadoknaditi vreme niko . Entuzijazam na prvom vozilu je uvek najveci  [doh] [veryangry]
aj iskreno,koliko te je do sada kostao?

Lazic


Gavrolini


Nika

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2018, 13:20
Ako se za nekoga ko je du¾an skoro milion za infostan, struju, porez i staraèki dom mo¾e reæi da je pun love nek ti bude... Majstori su jeftini... A veliki voða ne valja nikome, ja sam nebitan.

Vezano za agregate, po tvom pisanju bih rekao da me poznaje¹ bar 20 godina, al' jebi ga mator èovek, izlapeo, ne seæam se...
...
Elem, u periodu od 1994-1999 sam vozio æaletovu bubu ... Tome ima jo¹ malo 5 godina i oko 60.000... Na motoru sam dva puta sjebao agregat 2012-te i 2014-te, ne mogu da pi¹em kako i za¹to, ko me poznaje zna... Ti sad raèunaj intervale ako te zanima...  [cheers]
[cheers]

Lazic


FANTOM

    Nema iskreno pa ni ja vas ne pitam kolka vam je plata  [rofl] [rofl] [rofl] .

    E da juce vraceno nebo na kola koje je pretapacirano . I zavreno :violina: na auspuhu pancirno crevo i katalizator . Pri tim radovima primeceno da je cev auspuha naslonjena na letvu volana. Daljim trazenjem utvrdjeno da su levi i desni nosac motora GeCrkt  [facepalm] . Tako da i to cu morati da kupim novo .

Gavrolini

Dobar projekat. Nego da te pitam, jel na tom autu ista bilo ispravno i da nije za zamenu kad si ga uzeo? Nemoj da se ljutis na nas sto te povremeno pitamo oko troskova jer vecini deluje da je ovo jako neisplativ projekat cak i da si dobio na poklon auto. A pri tom nisi lik koji se userava od para pa da imas 5 skupih auta u garazi pa ti se moze da bacas pare na djubre. Ono ljudi te gotive pa im zao da gledaju kako bacas pare bukvalno i rupu bez dna. A pri tom to i kad i ako ikad sredis u top stanje nece biti auto koji ti pruza takav uzitak u voznji pa da ne pitas koliko kosta.

®or¾

Veæi je problem ¹to sad nema nazad,vrlo lako ako se tro¹kovi jo¹ budu uveæavali,postane venèanica.Jbg stisni zube i zavr¹avaj.

viper

Uzivanje nema cenu, sta sad ides do kraja.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)