Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2018, 00:05
[rofl] ovaj revolucionar stvarno utripovao da ne jedem meso  [rofl]
Samo je pitanje vremena kad æe¹ prestati... :P :o ;D

Hattrick

Citat: FANTOM poslato 14 Novembar, 2018, 00:31
    Motor imam za brzinu ovo ce biti za uzivanje  [hello]

Sve, sve, al buraz zasto GTI i Plin ?

Lazic

Da l' si realan... ??? :o Pa da imam platu 10.000e ne bih vozio na benzin, iz inata... Jedini razlog ¹to nisam ugradio na motor je manjak gepeka...

®or¾

 [rofl]  [rofl] Nemoj Laziæu da nas zajebava¹,da ima¹ platu 10 soma,vozio bi plin.Pa da ali juèe! [kralj]

FANTOM

    Danas idem da odradim kupoprodajni ugovor za Golfica .  8)
   A sto plin pa zato sto na benzin brljavi jer od tipa 7 vakum creva dal ima povezana dva neko se nekad igrao i presrbljivao. Pa trenutno naliva benzina vise nego sto treba i na benzinu auto radi na leru i nece da primi gas. Te probleme na plinu nemam . U planu mi je to da sredim svakako , ali ja cu inace auto voziti na plin jer mi je to finansijski isplativo . Bistrili smo polemiku vec oko plina u prethodnim stranicama i nema potrebe da se nastavljamo. Ko smatra da mu je benzin gotivniji i ima da sipa on nek vozi. Meni je plin skroz ok , nebitno dal je GTI , ML , SLK , SRT , ili bilo koj drugi auto . I kad je neki nasvirani agregat ima lepo da se uzme kvalitetniji plinski uredjaj pa taj agregat radi bez problema. Kod nas je problem sto ljudi stavljaju najjeftinije varijante plinskih uredjaja i neodgovarajuce za motore koje imaju u kolima i onda im se desavaju problemi. Kao kod mene sto je sad , trebao bi biti sekvent , ali meni je obican. Tako da cu ja svakako u nekom trenutku uzeti sekvent uredjaj da bi to radilo tip top za sad ce biti ovako sa obicnim plinom .  [dobarpost]

Hurricane

..kako hoæe¹, pre ili kasnije æe¹ i sam shvatiti

ja mislim da je pitanje trenutka kad taj agregat ni na plin neæe raditi kako treba ako ne ¹ljaka na benzin savr¹eno


sekvent tek ne dolazi u obzir bez da na benzin radi kako treba..


sve to svakako neæe biti u¾ivanje kako ti je namera bila, za u¾ivanje bolje da si meèku 124 dizel uzeo, da se vozi¹ kao kralj za iste pare


i zlatan prsten onaj debeli za kusur



i nokat na malcu da pusti¹ za nos i u¹i  ;D


Lazic


Hurricane

ja sledeæe uzimam merd¾u 100% , dizelku naravno

250 ili 300 d

automatik


mo¾e i karavanku



i zlatan prsten i zub dvojku gore desno  :drka:


za u¾ivanciju




FANTOM

    E Mihajlo je toliko ogorcen sa plinom , da dok me ovako krvolocno napada zamisljam ga sa trasparentom ispred skupstine na kom pise DOLE PLIN ....  [rofl] . Ne znam sto se on potresa na koje cu ja gorivo voziti moja kola  [zvizdi] .
   Nego ajde da pobegnemo malo od ove teme plinske , da nametnemo drugu. Dakle krenulo da curi ulje iz motora negde sa strane kajseva , da li je neki semering sta je ne znam, danas kupusanje pa cemo videti gde curi.  [veryangry] [rofl] [clapp]

Hurricane

jebo te plin, ¹ta si navalio na plin pa plin, vozi na plin ¹to se kuva na njega


potresam se jer si ti moj drug  [srce]



evo neæu vi¹e majke mi

FANTOM

    Ma ne staj mi na muku vidis da procurelo ulje , jebes sad plin  [doh] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Hurricane

Citat: FANTOM poslato 14 Novembar, 2018, 13:32
   E Mihajlo je toliko ogorcen sa plinom , da dok me ovako krvolocno napada zamisljam ga sa trasparentom ispred skupstine na kom pise DOLE PLIN ....  [rofl] . Ne znam sto se on potresa na koje cu ja gorivo voziti moja kola  [zvizdi] .
   Nego ajde da pobegnemo malo od ove teme plinske , da nametnemo drugu. Dakle krenulo da curi ulje iz motora negde sa strane kajseva , da li je neki semering sta je ne znam, danas kupusanje pa cemo videti gde curi.  [veryangry] [rofl] [clapp]


semeNik radilice, ¹ta drugo mo¾e biti, gledaj koji æe¹ da kupi¹, vidi u kvalitetu neki s obzirom da vozi¹ na...

FANTOM

    Ako kazem da cu uzeti najskuplji semering onda ce Uff da me kamenuje da ne ulazem pare u deregliju .  [rofl] Ti me napadas zbog plina , okreni obrni narodu ne mozes udovoljiti  [neampojma] [cheers]

Hurricane

bole te paja, zezamo se, ali sam sa semeringom na Lanceru (plin) dva puta imao igranku dok nismo stavili neki kao originalni..


gumeni delovi na autu ¹to kvalitetniji prièao moj majstor svojevremeno...  [neampojma]

UFF

to govno

pod presu bato

dok jos nije kasno

Lazic

Reèe èovek koji vozi Golfa... :P ;D

FANTOM

    Ma icice Uff sa mnom na skup VW vidim ja  [rofl]

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

mali_zmaj

Ja sad vozim dizela,i nikad vi¹e..,kad god se zajebem pa posudim benzinca,kad mi je auto zauzet,uvjek za¾alim ¹to dizela gonim..,mislim tro¹i manje od Zippa..,al bemzin je bemzin!! :D
jin-jang