Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Zadnja kociona kljesta komplet raspakovana ociscena podmazana i spakpvana nazad na kola , promenjeni amprtizeri stavljeni ovi novi i sutra stelovanje vesanja .
    Evo slika koja je razlika izmedju starog amortizera i novog


    I napred montirano




Lazic

Pre desetak godina se Nemci primili na recikla¾u i staro za novo... Igrom sluèaja je u presi zavr¹ila trojka sa 25.000km na satu, kao èa¹a... :o
Kad sam isprièao ortaku Sarajliji samo je rekao, tu noæ je pola Bosne plakalo... :o ;D ;D ;D

FANTOM

     Moj golf stari nikad se ne kvari , a sta sam mu sta sam mu radio , gore dole , gore dole , joj joj joj . S curicama svake noci dusu sam mu vadio  [rofl] [rofl] [cheers]

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

mrle


mrle


sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Ovako vratio pod krilo sa desne strane danas , posto sam zavario novi cosak krila pa sad to sve spakovao nazad . Montirao tockove i spusio auto nista nisam podesavao na amortizerima nego ovako kako sam ih kupio ijao al je legao patosiran je  [thumb_up] [clapp] :drka: . Montiro kuciste filtera vaduha novi filter vaduha stavljen i ipovezivano sve oko filtera vazduha plina itd . Sutra nastavak  [watching]

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 02 Novembar, 2018, 21:43
    Ovako vratio pod krilo sa desne strane danas , posto sam zavario novi cosak krila pa sad to sve spakovao nazad . Montirao tockove i spusio auto nista nisam podesavao na amortizerima nego ovako kako sam ih kupio ijao al je legao patosiran je  [thumb_up] [clapp] :drka: . Montiro kuciste filtera vaduha novi filter vaduha stavljen i ipovezivano sve oko filtera vazduha plina itd . Sutra nastavak  [watching]

Daj slike...

FANTOM

    Nemam slike nisam slikao . Al slikacu ga kad ga zavrsim i operem ovako je sam drljav posto je stajao godinu dana i plus sad posle radova oko njega sam je prasnjav ...

Kanarinac

Citat: mrle poslato 02 Novembar, 2018, 15:17
gti 16v 2.0
! No longer available

Eno me grickam nokte na pocetku spota  [rofl] [rofl] [rofl]

Nego, gevinde ne diraj, sto vise odvrces da spustis auto ce vise da ti djipa. na fabrickom stelovanju su najbolje.

FANTOM

Napred su usrafljene do bola , a pozadi onako . Mislim tako sam ih kupio tek treba da probam ako bude tvrdo popustam pa necu plomba valjda da mi ispadne na rupu  [rofl] [rofl]

Kostić

#112
patosirao si auto na plin? pa to je bogohuljenje. skini taj plin lebati.... èemu slu¾i ovo sabijeno plavo parèe od opruge na donju sliku? pre nego proba¹ dotvorimo kladionicu

1 pukla opruga

2 izbio 'pojaèani' navoj

3 otvorio haubu samortizerom

FANTOM

    Kosta idi menjaj alnaser na svom motoru umesto sto kenjas i glumis mikroskopski vid .  [prebicute] . To se zove mrsomud , za druge sve pametan a za sebe nempismen .
    No nebitno . Jutros bio na Bubnju uzeo amortizere za gepek vrata i kupio antifriz .  [thumb_up]
   

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 03 Novembar, 2018, 11:19
    Kosta idi menjaj alnaser na svom motoru umesto sto kenjas i glumis mikroskopski vid .  [prebicute] . To se zove mrsomud , za druge sve pametan a za sebe nempismen .
    No nebitno . Jutros bio na Bubnju uzeo amortizere za gepek vrata i kupio antifriz .  [thumb_up]
   

Nemoj tako, skine plastike sa Suzukija i sve je ispravno...  [joint]


Kostić

#115
mrzi me da i¹ta pipam, pootpadaæe sve. sviða mi se ovo nepismen :) koj suzuki cebere? suzuki je sranje ;D

a ne odgovori mi na pitanje èemu slu¾i plava sabijena opruga. ja te lepo pitam, ti oæe¹ odma da bije¹ i pismeni¹. eto omladnci. jel ovo RFW SHOLEY DMS KONI MCA D®ID-®U? a i nije bitno, jebe¹ mortizere :)

i da istuèe¹ i kanarinca, on ti reko da æe auto da ti skakuæe :o :)

Kostić

ja te tamo podr¾avam za jugi¹u, a oðe te lepo pitam èemu slu¾i plava sabijena opruga, ti se odma vata¹ za pamet i glumu. sinak, pametni ljudi èesto glume i bivaju neozbiljni. i nikako nisu maliciozni. sreæno ti sa golfiæem GTI na plin  [cheers]

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 02 Novembar, 2018, 21:48
Citat: FANTOM poslato 02 Novembar, 2018, 21:43
    Ovako vratio pod krilo sa desne strane danas , posto sam zavario novi cosak krila pa sad to sve spakovao nazad . Montirao tockove i spusio auto nista nisam podesavao na amortizerima nego ovako kako sam ih kupio ijao al je legao patosiran je  [thumb_up] [clapp] :drka: . Montiro kuciste filtera vaduha novi filter vaduha stavljen i ipovezivano sve oko filtera vazduha plina itd . Sutra nastavak  [watching]

Daj slike...
I mene zanima kako izgleda spu¹ten... ;D

Boban_m


Lazic