Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


dzimika

Citat: Gavrolini poslato 05 Februar, 2019, 07:18
Diode na prskalicama, neonke ispod? :)

Nisi u toku, diode ispod i to RGB a neonke na prskalicama :P

FANTOM

    Otisao danas kod elektricara kao Golfa zavrsio . Dodjem , sve uradio sta mu je receno : namestio daljinsko zakljucavanje koje nije radilo, tj prestoalo je da radi u nekom trenutku.  Namestio migavce u braniku , namestio radio i da se gasi na kontakt bravu . Al zaboravio da namesti maglenke u braniku . Tako da sam ostavio i to da uradi .  [watching]

Lazic

I sad kad hoæe¹ da slu¹a¹ muziku u mestu mora da stoji na kontaktu...? Kod mene ugasi radio kad skinem sa kontakta ali mogu da ga opet upalim... Al' je fabrièki radio...

FANTOM

    Pa stvar je kompleksnija to je zato sto radio nece da se ugasi na dugme , a ne radi mi ni plocica iz nekog razloga ali on kao on radi i mogu da slusam CD i Radio . Tako da za sada to sljaka plus Pionirov je i imam pozadi da zakacim Pojacalo itd . Pa da ne bi sad kupovao i radio za pocetak ovako ce da funkcionise .

Gavrolini

Fantom salu na stranu, zezamo se manje vise i to ti manje vise kontas.....ali brate ti si stvarno luuuuud. Ti teras auto kod elektricara da ga prepravi prema pokvarenom cd pioniru iz ko zna koje godine koji vredi tipa 1000din.  Covece ti si luuuuddddd :)

FANTOM

   Nije nista prepravio samo mi je povezao tamo da kad skinem kontakt ugasi radio . Pre svega mi je bilo bitno da namesti daljinsko zakljucavanje sto je covek i opravio .

bigbad86

Brale, MP3 plejer kod kineza oko 3000 dinara

dzimika

Po meni bacanje para, muzika mora da bude kvalitetna, ne trebaju neka posebna pojacala i slicno, samo da glavna jedinica ima dovoljno snage i da su zvucnici dobri, tj da nisu propali
Ja volim Alpine recimo, ali Clarion me odusevio u jednoj astri G, jos je fazon fabricka jedinica bez ekrana na sebi (koristi ekran od kola) kvalitet zvuka sa fabrickim ozvucenjem je bio fenomenalan, krivo mi bilo jer sam obecao da cu ga dati komsiji

FANTOM

    Preuzet Golf od Elektricara , sledece nedelje da mu nabacim gume pa na registraciju .

bigbad86

Ja sam Kineza nekog iz Idea stavio na Fabricke zvucnike od Zafire i lepo radi. Nije bog zna sta al  opet lepo svira. Ima equlizer, menja boje, i podrzava i SD i USB

FANTOM

    Ma nije problem u radio ovaj radi za prvo vreme. Mnogo su se otegli radovi a i love ponestalo  [ninja] , tako da necu nista da fuserisem ovaj koji imam sam namestio da peva . Pa ce svakako u nekom trenutku doci i dobar CD plejer i zvucnici i bolje pojacalo samo polako ipak zivimo u srbistanu pa ne moze sve odma jbg .

Lazic

Taman smo se navikli d'ima¹ neogranièen bud¾et za Golfa... :o ;D

FANTOM

     Pa jeste generalno neogranicen ali sad jos da dajem pare na muziku trenutno ne . I ovo svira i peva . Pa kroz neko vreme i to ce biti nasvirano

Lazic

Ajde ajde, po'itaj nestrpljivi smo... ;D

FANTOM

   Pa sledece nedelje sve cetri gume zimske da stavim druge posto ove koje su na njemu su se pokrivile jer je auto pre nego sto sam ga kupio stajao na izduvanim gumama . I jos neke sitnice i da teram na registraciju .

milomir22

Mozes i te gume da teras jos, ali ne preko 70 km/h i naduvane na 2.7 bara.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Ne moze na 80 km/h ko po oranju da vozim a ravan asvalt tako da idu u djubre .

Hattrick

Pa stavi odmah letnje, gotova ce biti zima dok ga detaljno ne zavrsis.

mrle

Citat: Hattrick poslato 10 Februar, 2019, 06:05
Pa stavi odmah letnje, gotova ce biti zima dok ga detaljno ne zavrsis.
Ti si optimista.
On se sprema za sledeæu zimu.