Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Hvala za savet . Danas sam kupio to novo nove gumice plust diht masa trebalo bi to da drzi kako treba .

Lazic

Citat: aæimo poslato 24 Januar, 2019, 02:01
Vodi raèuna da ti ne procuri opet
Ja sam na 1.6 menjao lamelu jer je antifriz usao kroz onu rupu na menjaèu.
Auu kakva mo¹a... :o


@Vuk:
Maglenke i migavce mo¾e¹ sam da pove¾e¹ ako postoje ¾ice... Hoæu reæi konektori su sigurno idiotproof, ne mo¾e¹ ni¹ta da sjebe¹... :)

dzimika

Realno mu treba samo test lampa da vidi sta je sta ako ima konektore pa cak i ako nema moze da se urade konektori zbog nekog buduceg skidanja, pipavo je malo i mozda oduzme dosta vremena

FANTOM

Juce namestio nove plastikice na klizace vozackog sedista i vise se sediste ne klati .

Hattrick

Napravi i neki finansijki izvestaj. Tipa kupljen toliko, toliko delovi, toliko prevoz, troskovi jurnjave delova i majstora, toliko ruke, toliko registracija, tehnicki, picke materine, pa da se ima uvid koliko te igranke oko sredjivanja kostaju. Koliko auto ispadne na kraju sredjen onako kako zelis da bude sredjen i u voznom stanju. I rezime je li isplativijekupiti u takvom stanju i sredjivati, ili odmah dodati soma evra i kupiti vec sredjen.

FANTOM

    Pa gde to da ti kazem strefice i tebe srcka ko sto je i mene strefila vise puta  [ljubav] [rofl] dodaj soma odma i kupi vec nadrkan i utegnut  [cheers]

Lazic

Ama Vuèe, i nadrkan i utegnut bi vrlo brzo tra¾io pare temo gde nije utegnut...

UFF

a i ako savetuje ljude da sredjuju ko on kako onda on da proda svoj sredjen i zaradi? :D

Lazic

Na ovom Golfu æe da zaradi sigurno -500 evra kad ga proda... :o ;D

FANTOM

   Lazic ima iskustva vidi se . Pa normalno nisam degen da ne naplatim svoje vreme i zivce ...  ;)  al planiram da se vozim pa videcemo mozda ga i prodam ako se odlucim da pazarim R 1

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FANTOM poslato 25 Januar, 2019, 16:54
   Lazic ima iskustva vidi se . Pa normalno nisam degen da ne naplatim svoje vreme i zivce ...  ;)  al planiram da se vozim pa videcemo mozda ga i prodam ako se odlucim da pazarim R 1
Kupis r1 i pustis bradu ko taliban...pomesace te picke sa nekim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini


FANTOM

   Tetovaze su tu .
    Ako si mislio na ovaj R1 , tesko to jos nije dostupno , pre ce biti da mogu da dobacim za model pre ovoga .



Gavrolini

Ja mislim da je mislio na diodu.

Hattrick

Dioda Lagano.  :) I samo dodas kacket i siledzijku, i da vidis kako ribe piske zejtin.  :)

FANTOM

    Neeee dioada jok , onaj posle diode sa auspusima ispod repa .

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Oterao Golfa danas kod elektricara da sredi par detalja .



Gavrolini

Diode na prskalicama, neonke ispod? :)

MIGE