Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2019, 12:33
Nego gde je sad snimak voznje te azdaje? Daj neki klip gde ga vozis 200+ jednom rukom dok drugom snimas km sat telefonom, neko paljenje gume itd. Pa nisi valjda uzeo gti da bih ga vozao 30km/h na plin.
Citat: FANTOM poslato 04 Januar, 2019, 12:45
   Auto nije uzet bas za takvu voznju jer nemam 20 godina i da sam bez mozga a kamere na sve strane. Sto kaze Uff motor mi je za divljanje , a kola za uzivanje i sto su potreba .
Uzme¹ Gti, spuca¹ pare u njega i vozi¹ na ¹valer gas... Ne razumem.

dzimika

Pa gde da ga vozi pun gas kad su svuda radari

Gavrolini

Pa sto onda gti, a ne 1.3 na plin?

UFF

pa taj 1.3 je skuplji  [rofl]

dzimika

Sto je najgore jeste  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

FANTOM

    Ja ne znam sta vas Bole - zabole ... kako cu ja voziti koliko i koje cu brzine razvijati . Svako vozi kako zeli , nit sam nedojeban nit me puca kompleks oko necega pa da moram nekom bilo sta da dokazujem.  [cheers]

Hattrick

A i ti misici, koji ce ti kurac ako neces da bijes nikoga. Ili peglaj trojicu dnevno, ili bataljuj nepotrebnu muku oko njih. :D

FANTOM

   Bukvalno taj fazon ljudi puni predrasuda ... Uvek je bolja ne nasilna komunikacija , em nema posledica em mozes da ostavis otkljucana vrata od kuce i mirno da spavas  [cheers] (dobro bas ako neko pokusa da udje premlatis trojicu  [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [kralj] )

Lazic

Ja sam siguran da æe Vuk da vozi Golfa kao peMzioner... ;D [zvizdi]

FANTOM

    Eto ko me zna uopste se ne brine oko voznje . Nego mene vise nervira ovaj sneg koji nece da prestane da bi mogao da izorganizujem slep da vratim kola iz Zemuna u prvobitnu garazu kako bi uradio finalne zavrsne radove pred registraciju .  [ljutko]

Lazic

Rekao bih da æe da proðe za neki dan, al' jeb'o te jutros zabelelo na Malti... :o

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2018, 11:56
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Decembar, 2018, 11:48
Citat: FANTOM poslato 13 Decembar, 2018, 00:25
    Sumnjamo da jebu neke gumice u benzinskoj pumpi. Oce da se rasuse ako auto dugo stoji , a ovaj je stajao godinu dana , pa mislimo da nas to muci . E sad treba da izvadim benzinsku pumpu rasturim odem kupim te gumice i filter goriva pa kad spakujemo videcemo dal je to  [pop] :violina:

sine menjaj majstora....

benzinska pumpa je sklop....nema gumica....ima posle toga akumulator pritiska, regulator pritiska , reil i dizne....nije to toliko komplikovan sistem....ja bih svejedno promenio pumpu ako je star 20 godina....
da ne bude da nisam rekao

hoce li neko da napomene kako sam pametan....ko gedora..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Cek cek fantom pa nemoj tako. Otvoris temu o sredjivanju golfa trojke gti. Pises svaku sitnicu koju uradis, normalno je da ljudi komentarisu jbg forum je to. I onda kazes neces da ga gazis, pa normalno je i da se zapitamo koji onda kurac gti?! Ako si to hteo da imas za svoju evidenciju onda si trebao da kucas u wordu i cuvas na hardu. Ne mozes otvoriti temu na forumu(pogotovo ovakvom :) ) i ocekivati samo neke pohvale itd. Ista prica kao sa ljudima koji kupe R od 1000ccm i 160+ konja i voze do 100km/h pa koji kurac si ga kupovao, tako a udobnije mozes da vozis i skuter 125ccm

FANTOM

    Ma nema potrebe za preterano ganjanje sa Golfom  [zvizdi] ko zna mozda i poludim pa isprobam masinu. Ne znam da pisem u Wordu plus mi je pre jedno 2 godine pogoreo hard sa svim slikama u poslednjih 10 godina tako da bolje da je na netu  [thumb_up] .

Ostoja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2019, 22:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2018, 11:56
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Decembar, 2018, 11:48
Citat: FANTOM poslato 13 Decembar, 2018, 00:25
    Sumnjamo da jebu neke gumice u benzinskoj pumpi. Oce da se rasuse ako auto dugo stoji , a ovaj je stajao godinu dana , pa mislimo da nas to muci . E sad treba da izvadim benzinsku pumpu rasturim odem kupim te gumice i filter goriva pa kad spakujemo videcemo dal je to  [pop] :violina:




sine menjaj majstora....

benzinska pumpa je sklop....nema gumica....ima posle toga akumulator pritiska, regulator pritiska , reil i dizne....nije to toliko komplikovan sistem....ja bih svejedno promenio pumpu ako je star 20 godina....
da ne bude da nisam rekao

hoce li neko da napomene kako sam pametan....ko gedora..



Staro zakeralo...

[rofl] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

©to se mene tièe Rev je uvek prvi postavio pravu dijagnozu, i za gtija pa i za fzra i za cbrf4, za zx10, par 125ica, 2-3 954, razne kantasakije i ostalpe rr-ove za SVE bre smara me da kucam za ¹ta sve za ovih par godina da ja pamtim, tako da ShutDfuckup ostale gedore i pametnjakoviæi..

@gavra

Ubo si su¹tinu, ako mene pita¹ Vuèe mogao si da ga tera¹ i na plin ako æe¹ ko tad¾a da ga vozi¹ 40 kmh

A mogao si i lijanom ko ja da se vozi¹ 40 na sat sa par stotki u d¾epu za fulje

Hurricane

Rev, ima¹ kilo rakije od mene kad se zaletim pored tebe, onako..

[thumb_up]

FANTOM

#617
    Bolje ja da vozim Tandzaru 40 km/h bice ocuvanija kad odlucim da je prodajem , a ti si rekao da trebas da budes prvi obavesten  ;)

Hurricane

I jo¹ jedna stvar, da nije gti vo¾en na plin ovog problema ne bi ni bilo to nam je svima jasno...

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 06 Januar, 2019, 01:19
    Bolje ja da vozim Tandzaru 40 kg/h bice ocuvanija kad odlucim da je prodajem , a ti si rekao da trebas da budes prvi obavesten  ;)

Vidi ovako, popio sam veèeras, i trebao bih biti blag, ali iskreno, ja svemu du¹u vadim tako æu i njoj, ima svo ulje na ventile da joj isteram ako zavr¹i kod mene, a ti èuvaj  :-*