Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


UFF

Citat: Gavrolini poslato 26 Oktobar, 2018, 00:12
Citat: MIGE poslato 25 Oktobar, 2018, 23:40
Citat: Gavrolini poslato 25 Oktobar, 2018, 21:45
Mrzim vw. Napravili su od pocetka do dan danas dva lepa automobila.
mk1 i mk 2
Corado i novi shiroko

vozila za gayeve :D

hey look at me auto

evo ociglednog primera

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12381306/volkswagen-scirocco-20t-dsg-f1fulch

da te bude sramota da se pojavis negde u njemu

balavurda

Citat: CBRR1 poslato 25 Oktobar, 2018, 20:55
Citat: balavurda poslato 25 Oktobar, 2018, 20:38
Citat: milomir22 poslato 25 Oktobar, 2018, 17:32
Auh golf 3, 2.0, 16v, 150 veselih konjica, 2005. sam imao priliku da isforsiram jednog u odlicnom stanju, isao je nenormalno, ili mi se makar tad to tako cinilo jer jos nisam imao vozacku dozvolu i nekog ozbiljnijeg vozackog staza. U svakom slucaju, golf gti (1, 2, 3, ... 5, 7, 15) je ikona, hejteri neka hejtuju, ali je tako.
Imao gti, al sa 8 ventila...govno neopevano. Motor ni za q, limarija nikakva, totalni promasaj, jedino mu je enterijer bio lep: Karirane kadice, beli cajgeri, crveni konac na kozi volana i rucne, neko jubilarno izdanje, pa je bio sav fensi.
Kad sam ga prodao, keva stucala sledecih 6 meseci.

VW 1.8 agregat govno? osnova tog gregata se i dan danas prenosi koliko je los...budalastina..
De si, leba ti, video da pise 1.8? Jel uopste ima gti 1.8? Ovo je bio gti 2.0 8v. I jeste bio govno.

Lazic


FANTOM

    Nabavio siber i kuciste filtera za vazduh ... Uspeo sam da nadjem ...  [watching]

CBRR1

Citat: balavurda poslato 26 Oktobar, 2018, 11:12
Citat: CBRR1 poslato 25 Oktobar, 2018, 20:55
Citat: balavurda poslato 25 Oktobar, 2018, 20:38
Citat: milomir22 poslato 25 Oktobar, 2018, 17:32
Auh golf 3, 2.0, 16v, 150 veselih konjica, 2005. sam imao priliku da isforsiram jednog u odlicnom stanju, isao je nenormalno, ili mi se makar tad to tako cinilo jer jos nisam imao vozacku dozvolu i nekog ozbiljnijeg vozackog staza. U svakom slucaju, golf gti (1, 2, 3, ... 5, 7, 15) je ikona, hejteri neka hejtuju, ali je tako.
Imao gti, al sa 8 ventila...govno neopevano. Motor ni za q, limarija nikakva, totalni promasaj, jedino mu je enterijer bio lep: Karirane kadice, beli cajgeri, crveni konac na kozi volana i rucne, neko jubilarno izdanje, pa je bio sav fensi.
Kad sam ga prodao, keva stucala sledecih 6 meseci.

VW 1.8 agregat govno? osnova tog gregata se i dan danas prenosi koliko je los...budalastina..
De si, leba ti, video da pise 1.8? Jel uopste ima gti 1.8? Ovo je bio gti 2.0 8v. I jeste bio govno.

napisao 1,8 neznam ni ja sam sto, mislio sam na 2.0 i na osnovu tog agregata su i dan danas...vidim da je Lazic takodje mislio na 1.8 jer sam tako i napisao...imao si samo neku lominu i zato ti je takvo misljenje..

Boban_m


CBRR1


milomir22

mk4 je bio i u dizel varijanti gti, 1.9 sa 150 hp, oznaka motora arl, a na poklopcu motora stoji tdi, sva 3 slova crvena, taj auto ima moj brat, ide jako, jako lepo, izmedju 2 i 3 000 obrtaja magle bocne ivice soferke kako usisava, poenta je u relativno maloj masi, a ogromnom obrtnom momentu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Inaèe ima¹ i Fabiju sa tim motorom, zamisli kako to tek ide... ;D

Imala je moja drugarica dvojku gti taj 1.8 16v, 138ks... I¹ao k'o saèuvaj bo¾e, ali radila ful generalnu na relativno maloj kilometra¾i...

FANTOM

    E ovako nije me bilo par dana , ali bio sam vredan oko kola . I vecina vas koji ste naveli da je Golf 3 krs ovo ono, realno i niste upravu pogotovo ovaj model jer je ozbiljan auto u pitanju . Dakle danas pokupovao sta mi fali katadioptere za branik maglenku za branik migavac za branik . Kupio prednji Lip branika od Vr6 dublji onaj da izgleda spustenije . Delove koji su potrebni oko motora je realno tesko nabaviti, tj nikako, jel bilo koji otpad da se okrene ili nemaju ili imaju od motora sa 8 v -entila . Nabavio zamenski deo donjeg dela krila posto im to truli , pa ima samo da se kupi donji cosak krila kao nov ,da bi ze navario  :D [thumb_up] znaju ljudi sta mu odlazi . Dizne za benzin , skinute sa kola rasturene , oprane u ultrazvucnoj kadi i vracene na kola . Trenutno je borba oko kucista filtera za vazduh i creva filtera za vazduh ( to jednostavno nema da se nadje na otpadima ili bar ja nisam nasao ) . Dakle nasao sam neko kuciste filtera za vazduh koje je slicno od golfa ali malo drugacije od onog koje ide originalno. I trenutno je budjenje creva za vazduh i nekog dela od plina . Posto na crevo filtera za vazduh ide neki deo koji je vezan za plin. Nisam uklavirio kako to funkcionise , ali bitno je da ce da radi sto se mene tice.
   I nabavljene Gevinde danas  [yahoo] ijao , al ce da bude podeseno vezanje i zakucan za zemlju milinica .


Lazic

Brate, ovo k'o gepek od nekog amerièkog pikapa... ;D

FANTOM

    Nisan Navara 2.5 td  ;)

Lazic


sasa ns 1

Citat: Boban_m poslato 25 Oktobar, 2018, 21:30
Svuda. Samo mu nakalemili turbinu, a ima i bez nje.
zato je vw i dalje poznat kao dobar auto u bosnistanu ,srbistanu i kod nemaca sa repovima ko bajaga i kamenovanim farmericama ali 2018 a ne 1983

sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 00:32
Inaèe ima¹ i Fabiju sa tim motorom, zamisli kako to tek ide... ;D

Imala je moja drugarica dvojku gti taj 1.8 16v, 138ks... I¹ao k'o saèuvaj bo¾e, ali radila ful generalnu na relativno maloj kilometra¾i...

setih se sad da su negde polovinom devedesetih radili generalke na vw jer su se krunili cilindri

Boban_m

Sale da nije neko krunio kukuruz pa se nekako price sublimirale? ;D

Lazic

Imali su raznih pehova i to ne samo u 90-im nego i kasnije... Al' nisu usamljeni, razni proizvoðaèi su sa raznim modelima imali raznih pehova...

pittatore

Citat: FANTOM poslato 30 Oktobar, 2018, 22:30
    E ovako nije me bilo par dana , ali bio sam vredan oko kola . I vecina vas koji ste naveli da je Golf 3 krs ovo ono, realno i niste upravu pogotovo ovaj model jer je ozbiljan auto u pitanju . Dakle danas pokupovao sta mi fali katadioptere za branik maglenku za branik migavac za branik . Kupio prednji Lip branika od Vr6 dublji onaj da izgleda spustenije . Delove koji su potrebni oko motora je realno tesko nabaviti, tj nikako, jel bilo koji otpad da se okrene ili nemaju ili imaju od motora sa 8 v -entila . Nabavio zamenski deo donjeg dela krila posto im to truli , pa ima samo da se kupi donji cosak krila kao nov ,da bi ze navario  :D [thumb_up] znaju ljudi sta mu odlazi . Dizne za benzin , skinute sa kola rasturene , oprane u ultrazvucnoj kadi i vracene na kola . Trenutno je borba oko kucista filtera za vazduh i creva filtera za vazduh ( to jednostavno nema da se nadje na otpadima ili bar ja nisam nasao ) . Dakle nasao sam neko kuciste filtera za vazduh koje je slicno od golfa ali malo drugacije od onog koje ide originalno. I trenutno je budjenje creva za vazduh i nekog dela od plina . Posto na crevo filtera za vazduh ide neki deo koji je vezan za plin. Nisam uklavirio kako to funkcionise , ali bitno je da ce da radi sto se mene tice.
    I nabavljene Gevinde danas  [yahoo] ijao , al ce da bude podeseno vezanje i zakucan za zemlju milinica .


http://crevainterkulera.rs/proizvodi/volkswagen
Zovi i pitaj za usisno crevo da li imaju.