Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Predlog administratoru da se Lazic banujuje na 24h svaki put kad pomene bubu,omegu ili asconu!

Lazic


Gavrolini


Kanarinac


Lazic


UFF

Citat: Gavrolini poslato 09 Decembar, 2018, 18:52
Predlog administratoru da se Lazic banujuje na 24h svaki put kad pomene bubu,omegu ili asconu!

predlog prihvacen

Lazic


Zeljkamp

Lazicu, koje modele automobila si imao u vlasnistvu ?
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini


Hattrick

Citat: Gavrolini poslato 09 Decembar, 2018, 18:52
Predlog administratoru da se Lazic banujuje na 24h svaki put kad pomene bubu,omegu ili asconu!

A Caddy nista ?

Lazic

Ti¹ina tamo, sve æu da vas banujem... :D

mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 18:32
Rastvara kamenac k'o ni¹ta,


i onda kao i uvek na starim automobilima, kada se ukloni kamenac poène negde da curka, slinavi hladnjak...

Hurricane

jebo hladnjak koji kamenac dr¾i od curenja

megaidiot

a puno takvih ima i rade

mrle

Citat: megaidiot poslato 10 Decembar, 2018, 15:14
a puno takvih ima i rade

i ne treba nov. A nije sve u parama, ima neèeg i u drkanju oko toga. A napolju zima.

Lazic


FANTOM

     Ja razumem da se tema ofuje al ono tipa (smajliji , senatori , puntici , i sviranje o plinu ) . Slobodno mozes da pobrises te postove iz ove teme . Jer ovo pisem pre svega kao neki elektronski dnevnik i cool je ako neko ima neki konstruktivni predlog ili cak i zezanje . Al ono samo sto niste poceli pisati o pecenju paprike u ovoj temi . Danas sutra kad budem trebao da nadjem sta sam radio ili sta me zanima citacu dve stranice tipa " jebo me plin " , i sta je ko vozio u mladosti ranoj ....  [samoubistvo]

Lazic

I ako negde ima dobra kavurma nije lo¹a informacija... ;D

Ako pobri¹em sve, ostaæe samo o Golfu... :o Pakao... ;D

Glava Dole

Ne moze da obrise nista ! Makar se svadjali, srali, raspravljali opstanak svih poruka i off topic su zastitni znaci ovog foruma... necemo valjda stopama onog drugog majku mu...

®or¾

A peèene paprike i ajvar ni¹ta [neampojma]