Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Al' vidi¹ '92-ga, to je veæ bio kraj proizvodnje, predpostavljam da su uspeli da ubud¾e klimu poslednjih par godina... Kad se setim da sam 2004-te video zlatnu dvojku bez brava na vratima u koju je lik upucao 5000e, bila '91-vo godi¹te... :o


@Ostoja:
Ima¹ PP :-*

milomir22

Citat: CBRR1 poslato 04 Decembar, 2018, 20:55
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 20:46
Citat: Ostoja poslato 04 Decembar, 2018, 20:41
Im'o, im'o...
Sa klimom i servom
I gomilom opreme, fabrièke, 1,6 benzinac
Eto, svaki dan ne¹to èovek nauèi... ;D

'ebo te vocap, tamo ti odgovorio na pp, kao da nisi danima imao net... :D


@Miki:
Ubedili ste me, nisam znao... :D Bog te, trojica sa foruma imala dvojku sa klimom... :o ;D


https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13468448/volkswagen-golf-2-klima



Kud ces bolje auto, jos da je dizel, eh...

Klimu ima, da li radi to vec ne pise.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

Pa i tri klime da ima, opet je to samo glupi Naci-Auto

UFF


Lazic


Gavrolini

Ma i da je neci i neo naci i anti naci boli me tuki...nego je kanta koja i kad je na leru mislis da ce ti istrument tabla spasti u krilo.

FANTOM

    Stigle dizne komplet sa rampom i regulator pritiska . I bolje radi , al i dalje nece da primi gas na benzinu iz nekog razloga . Borba i dalje traje .

tamburski

Citat: FANTOM poslato 05 Decembar, 2018, 19:54
    Stigle dizne komplet sa rampom i regulator pritiska . I bolje radi , al i dalje nece da primi gas na benzinu iz nekog razloga . Borba i dalje traje .
mozda pumpa ne daje dovoljan  pritisak benzina valja i to premeriti

Andjelo

Izmeri pritisak na dovodno crevo do dizni , i gledaj pritisak ne sme da padne ispod 2 bara na gasu na ler oko 3-3.5 bara pa ces da vidis dal je pumpa ili mozda zeza protokomer

Andjelo

A mozes i mehanicki da provereris stisni povrato crevo iza regulatora pritiska nekim glestima da zaustavis povratak goriva i daj mu gas pa ces da vidis, a mozda je i oko paljenja ....razvodna kapa ili ruka a moze i bobina da zeza ......moras od neceg da krenes a trebalo bi od goriva

FANTOM

    Prikacio sam barometar na crevo pokazuke na barometru 3 bara . I drzi na dodavanje gasa ne pada , a krene da se gusi nece da primi gas.

MIGE

jel ima on K glavu mozda?

FANTOM

    Ma ne bre ubrizgavanje normalno to je ABF motor.

Andjelo

Pogledaj onda paljenje kapa razvodna ruka hoce da zeza da nema pun gas.....podledaj da nije neko dirao senzor na klapni motora, mozda egr ventil ili katalizator da nije zapusen ako ga ima ili da ti nije neki lonac u fazi raspadanja pa da ne moze da izduva gasove

jevta

Jesi probao bez filtera vazduha,mo¾da ga tu ne¹to zeza

milomir22

Citat: jevta poslato 05 Decembar, 2018, 22:31
Jesi probao bez filtera vazduha,mo¾da ga tu ne¹to zeza


Citat: Andjelo poslato 05 Decembar, 2018, 21:54
Pogledaj onda paljenje kapa razvodna ruka hoce da zeza da nema pun gas.....podledaj da nije neko dirao senzor na klapni motora, mozda egr ventil ili katalizator da nije zapusen ako ga ima ili da ti nije neki lonac u fazi raspadanja pa da ne moze da izduva gasove


Radi na plin dobro, nece na benzin, vrv nesto oko ubrizgavanja zajebava ili dovod goriva (mada si i to proverio).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE

sad krece igranka zbog plina... :)
ali Lazic i pojedinci kazu da je plin odlican za kola,ko sam ja da im sudim  :)

FANTOM

    Ne citas temu Andjelo ne pratis na casu . Iste simptome imao i pre sredjivanja auspuha i sad. Skinut stari katalizator i stavljen novi u starom nije imalo nista bilo izvadjeno sve . Stavljen nov senzor temperature vazduha , nove svecice . Ali uglavnom za sad uvek sve isto upali radi na leru da das gas krene da se gusi i ugasi se , zaverglas opet upali bez problema i radi na leru na 850 obrtaja normalno ... Sta mu je ne znam ?

jevta

Plin radi bolje kad se malo udavi vazduh,mo¾da zato zeza benzin.
Pogotovo venturi sistem
Nije te¹ko probati samo otvori¹ to bud¾eno kuæi¹te

FANTOM

    E ljudi donekle jeste upravu za plin al nekad i pricate bezveze. Kakve veze ima sad sto ima plin kad na benzinu ne radi . Na plinu radi skroz normalno i prima gas . Auto je imao K&N filter i sad je stavljeno obicno kuciste filtera i novi filter vazduha.