Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


FANTOM


Lazic

Odlièno protiv kamenja u bubrezima... ;D

UFF

kakvog bre poliranja raspale lesine, taj nema laka za poliranje vec deceniju minimum

FANTOM

    Eto negativnosti , pa nisu svi u svili i kadifi Uffe .  ;)

®or¾

Ma,Fantom jedno dobro dubinsko ribanje iznutra i kada se steknu uslovi,ofarba¹ haubu ili pukne¹ foliju i biæe on ko lutka.Meni jedino ne ide taj plin sa gti- jem ali razumem,da ¾eli¹ jeftino da se vozi¹,Sve ostalo uvek mo¾e da se picne i sa malo love.Lepo si sredio Jugiæa,nema razloga da tako ne bude i sa ovim.Samo napred!

Lazic

Citat: FANTOM poslato 13 Novembar, 2018, 08:08
    Eto negativnosti , pa nisu svi u svili i kadifi Uffe .  ;)
mUff nam je ne¹to èudan u poslednje vreme...

ЯЭВОЛУТИОН

manjak proteina zivotinjskog porekla.....prso ko vlajko , gleda u sunce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Nemoj te da brinete svakako ce krov i hauba ici u foliju , jbg farbanje skupo trazio mi lik 250 e za te dve stvari tako da nista kvadrat folije 700 din i boli me cose. Rotacionom masinom skinem ono malo laka sto je ostalo i folija i cao .

Lazic

Nemoj u karbon 'leba ti... :D

Hurricane

bolje i karbon nego onaj bomb print ili kako se veæ govno zove

FANTOM

    Foliju ako nadjem neku crnu u boji kola nikakvi karboni me ne interesuju . [nono]

VR 46

Имам неки цд плејер Алпинин,неке звучникее.... [zvizdi]
Twist of wrist!

FANTOM

    Imam i ja Alpinin  [cheers]

stilgar

Citat: FANTOM poslato 13 Novembar, 2018, 10:50
   Nemoj te da brinete svakako ce krov i hauba ici u foliju , jbg farbanje skupo trazio mi lik 250 e za te dve stvari tako da nista kvadrat folije 700 din i boli me cose. Rotacionom masinom skinem ono malo laka sto je ostalo i folija i cao .
Raspitaj se prvo tamo gde ces da registrujes auto da ne bude ne moze da prodje sa folijom i ako je u boji auta. gledo sam kako su coveku skidali foliju sa haube, doduse auto bio beo folija carbon al jbg utice na bezbednost...

FANTOM

    Pitao Jokera moze i bez folije kako trenutno izgleda . Lak koji je ispucao ne utice na bezbednost vozila  [hello]

Lazic

Citat: stilgar poslato 13 Novembar, 2018, 17:04
Citat: FANTOM poslato 13 Novembar, 2018, 10:50
    Nemoj te da brinete svakako ce krov i hauba ici u foliju , jbg farbanje skupo trazio mi lik 250 e za te dve stvari tako da nista kvadrat folije 700 din i boli me cose. Rotacionom masinom skinem ono malo laka sto je ostalo i folija i cao .
Raspitaj se prvo tamo gde ces da registrujes auto da ne bude ne moze da prodje sa folijom i ako je u boji auta. gledo sam kako su coveku skidali foliju sa haube, doduse auto bio beo folija carbon al jbg utice na bezbednost...
Jeb'o bi im majku majèinu, èisto izdrkavanje...

UFF

 [rofl] ovaj revolucionar stvarno utripovao da ne jedem meso  [rofl]

Laki-zr

Ja sam mislio da pitam, koliko to mo¾e da razvije?  😂

FANTOM

    Motor imam za brzinu ovo ce biti za uzivanje  [hello]