Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 09 Novembar, 2018, 13:59
da, neki vakum morao da povuèe ili ¹ta veæ, da¹ kontakt, ubaci¹ u prvu, pritisne¹ kvaèilo, otvori¹ vrata gurne¹ jednom nogom

dovoljno je bilo i 10-15cm i pusti¹ kvaèilo, vrati¹ nogu u auto i upali¹ normalno na kljuè..



ali nije to uvek bio problem, samo ponekad


jednom dnevno


dok nisam poèupao
Meni se to de¹avalo par puta godi¹nje, nije mi smetalo... Siled¾ijo... :P ;D Nemoj da stavim snimak kako je tera¹ 200 bez cele izduvne grane... :o :P ;D

UFF

i prednjeg branika

kroz maglu


ali za razliku od kostinih prica ova nije izmisljotina

vracali smo se od ivana milion ja ispred na motoru ne vidim nista od magle a on iza mene hoce da me pogura kolima  [ludak]

Lazic

Ima snimak... Mogu samo da zamislim koliko se èuo bez grane na dve banke... :o ;D
Inaèe, Mazzija sam zamalo pogurao, Vlajka takoðe, I TO NA PLIN, Honda bre i¹la k'o motor... ;D Ili ste svi kilavili... :o ;D

FANTOM

    Nebo istapacirano  [thumb_up] [watching]

Hurricane

#204
I ne odgovori mi ti gde, koji i koliko si platio lepak u sprejsu za nebo?
Pitah pre par strana


@Laske i Uff

[srce]  :-*



Eee kako smo samo bili mladi i ludi tada  ;D

Kud mi probudiste seæanja, da je mogla ta Honda da prièa...

Najdra¾i auto od svih koje sam terao, kako je samo volela u obrtaje da ide...

A u fazi bez branika svi su se sklanjali, samo jednom blicnem i kao Kristinu da su videli svi be¾e desno panièno..


p.s. tiæu za snimak

FANTOM

    Pa da ne spamujete temu ti i Lazic sa jbt plin i smajlijima celu jednu stranu mozda bi i video pitanje .
    Kupio u Art investu na Karaburmi 2300 valjda . Lepak u spreju . Slikacu danas sprej.

Lazic

Eve ti jo¹ jedan smajli... :P ;D U stvari dva...

UFF


FANTOM


Lazic

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2018, 10:59
i jebo te plin :D
Plin je zakon za sve nas kojima je dupe malo veæe od stolice... ;D

Kengur

Citat: FANTOM poslato 07 Novembar, 2018, 21:24
Citat: pittatore poslato 07 Novembar, 2018, 21:17
Imam VCDS ali nemam, barem mislim da kod tebe ide onaj 2+2 obd konektor, ako ga nadjes svrati do mene da ga iscitamo.


    Hvala , pogledacu sutra kakav je konektor. Ima jedna caka auto nije registrovan pa bas ne mogu da se svrckam , a auto mi je kod Vuka na Avali u garazi . Ako bude sljakao na plin sklopicu ga imam jos zajebancija treba da uzmem nebo sa tapaciranja i sediste pa kad sve popakujem i ako auto bude da kazemo mobian i radio na plin , onda tako mogu i da ga registrujem , pa posle dalje da resavam taj benzin .

Sta ti je radio Vuk, pokusavao da resi plin verovatno? Vuk je vrhunski mozak za budalastine :)


p.s. Zbog svih ovih stvari sto te muci dobar abf kod nas je od 2500e na gore, mada ih skoro i nema... Generalno kao i sva kola koja sluze za izivljavanje... :)

FANTOM

    Pa da e zato ce moj da bude 2000e kad ga zavrsim , ko oce oce ko nece ne mora ja cu da ga koristim i picanim finese po malo a sa godinama ce vredeti vise jer kao sto si rekao nema ih nigde . Neko ce reci oce kurac , a ja kazem oce oce classic original sve ,taj motor ta sasija . Redak auto  jbg ...

milomir22

To ti je lutrija koja zavisi od mnogo faktora. Mada se mnogo puta isplatilo rizikovati. Treba videti za jedno 10-ak godina.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Bolje bi bilo da je vr6... :D

FANTOM

    Ne bi jel smo mi socijalan narod , pa nam vise valja sve sto je do 2.0 nego preko 2.0  ;) tj vise je na ceni .
    Nego usrafljeno sediste nazad doslo sa krpljenja .  [thumb_up]

Lazic

Ima istine, za vr6 nikad neæe biti jeftina registracija... Nego, slikaj sedi¹te bree... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ako nisu karirana nisu original...


p.s.
sto bi neki rekli:"kako nisu...licno sam karao na njima"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM


Lazic

Da ga moj jaran Sarajlija vidi, pao bi u nesvest od prljav¹tine... :o ;D

FANTOM

    Ovo je slikano kad sam ga uzeo jbg , godinu dana stajao otvoren siber bio ...
    Danas ga upalili , provozao se sipao plin za 2000 din malo da ga namirimo. Oprao ga ...