Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Treba svecice da kupim za golfica . Posto su stare katastrofa matore NGK sa oznakom audija i vw na keramici . Ko zna od kad nisu promenjene. Imate li neku preporuku savet za svecice ? Koje kupiti , gde kupiti ? Necu se ljutiti ni ako budu i povoljnije  :D

pittatore

#121
NGK svakako, raspitaj se posto su posto umeju da kostaju od 500-2000din po komadu, ako su ove skuplje onda uzmi neke V line ili Platinu
P.S. Evo ih
http://e-mass.rs/proizvod.php?idA=2037&LID=fe68ynl68e6iky7
http://e-mass.rs/proizvod.php?idA=1920&LID=fe68ynl68e6iky7

sremac

s obzirom da ide na plin, ja bi uzeo ove s jedim krakom, meni je davno neki majstor to savetovao, ne seæam se ¹to. jel ima neke veze ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Nema logike, veæa je verovatnoæa da æe jednokrake da bace varnicu levo desno...

Hurricane

Kako nema, pa zar nije ona prièa plin je bolji lak¹e se pali, bolje èuva motor, manje temperature paljenja i ¹ta sve nisam èuo do sada...

Ma produ¾ava ¾ivot motoru za duplo bre...


Jesam rekao na ovoj strani jebo vas plin?

Nisam?


FANTOM

    Trokrake su ove sto su na kokima .

Lazic

Citat: Hurricane poslato 04 Novembar, 2018, 18:40
Kako nema, pa zar nije ona prièa plin je bolji lak¹e se pali, bolje èuva motor, manje temperature paljenja i ¹ta sve nisam èuo do sada...

Ma produ¾ava ¾ivot motoru za duplo bre...


Jesam rekao na ovoj strani jebo vas plin?

Nisam?


Samo ti bacaj pare i sjebavaj motor lo¹im gorivom, ja æu za to vreme da se vozim kao da mi auto tro¹i 3 litre nafte... :P

sremac

poprilièno sam siguran da mi je rekao da ne valjau trokrake, i preporuèio Brisk Super LPG, inaèe poznat plindzija u NS
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

#128
Zapamtiæemo, ima veæ 50.000 kako sam zamenio sveæice, dodu¹e stavio sam fabrièke skupe k'o so... Brisk Super LPG... Da vidim ¹ta ka¾e Google... :D


http://www.brisk.rs

ЯЭВОЛУТИОН

kad god vidim golf gti krenu mi emocije....nazalost emocije padaju sa brojevima....golf kockica gti...k-tronic....kako je to kidalo...vec dvojka iako je bila sa vecim motorom nije bila ni blizu...o trojci nema ni pomisli....secam se kec pa kamei spojleri, sedista karirana...turimo hromiran zavrsetak auspufa i mali volan i klip od tomosa umesto glave menjaca....i onda marinijum felge bbs....a onda smo poceli da se bahatimo....gevinde na trapovima, unibolovi , eeeeee mladosti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    E onda ce ti se svideti moj . Trojka sa svom opremom koja je isla na GTI ( Recaro sedista GTI edition, elektronski siber , manuelna klima , podizaci , troje vrata , menjac noviji tip sa klipom nekim, umesto sajli , gewinde sam usrafio jos samo malo da ih podesimo , petokrake feène koje su isle uz taj paket opreme 15" .
    E da auto je 1995., a ne 1997. Kako sam mislio . Ali nema veze to je to ABF nije bilo nikakve razlike u kasnijem godistu.
    Danas srafim nove svecice i jos sta budem stigao malo da se privode radovi kraju . [cheers]

Lazic

Jedva èekam da ga vidim kad zasija... :D

FANTOM

    Kupio neki nasvirani lepak u spreju i odneo da moze da se istapacira nebo . Pa polako da se stvari privode kraju .

    Trenutno imam problem da radom na benzin . Zaliva gorivo . Svecice nove stavljene al mokre ko i stare zasto ne znam i na leru radi mirno , al na naglo dodavanje gasa smrdi gorivo i guzi se oce cak i da se ugasi nece da primi gas . Ne znam sta mu je  [neampojma] . Morace na dijagnostiku da se prikaci .

Lazic


zagadjenje

Protokomer meri, ne dozira. Mada proveri i njega. Mo¾da ti geknuo regulator pritiska goriva.
Tjuning bud¾ing

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 06 Novembar, 2018, 21:00
   Kupio neki nasvirani lepak u spreju i odneo da moze da se istapacira nebo . Pa polako da se stvari privode kraju .

   Trenutno imam problem da radom na benzin . Zaliva gorivo . Svecice nove stavljene al mokre ko i stare zasto ne znam i na leru radi mirno , al na naglo dodavanje gasa smrdi gorivo i guzi se oce cak i da se ugasi nece da primi gas . Ne znam sta mu je  [neampojma] . Morace na dijagnostiku da se prikaci .

Koji si lepak kupio, gde i za koliko para?

Nadam se samo da nije Uhu   ;D


Kad se kupuje auto koji ima ugradjen plin najbitnije je da radi na benzin potpuno zdravo!

Kad ti dodje da poèupa¹ plin da ima¹ kako kuæi da se vrati¹

Lazic

Citat: zagadjenje poslato 07 Novembar, 2018, 09:21
Protokomer meri, ne dozira. Mada proveri i njega. Mo¾da ti geknuo regulator pritiska goriva.
Kompjuter dozira na osnovu signala sa protokomera, ako je zaglavljen u otvorenom polo¾aju na plin æe normalno da radi(ako nije sekvent), ali æe zato na benzinu da tripuje da je premr¹ava sme¹a...

UFF

a protokomer stradao odavno od silnih detonacija

i na benzinu trosi bar 20 litara :D

Lazic


Hurricane

#139
ma nema ¹anse, ako je sve ok, da potro¹i vi¹e od 12-14 L da ga jebe¹, ¹to je ok ako ide kako treba


edit: mada verujem da mu je normalna vo¾nja maks 9L, ali jbga GTI je kako normalno da ga vozi¹, pri tom mislim iskljuèivo na benzin