Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Tako je ukratko . Vozio sam se golfom istim kao mojim koji je imao nitro 2008. Bio mi je vau i izgledalo mi je tada nedostizno . Onda sam to uspeo da kupim sebi i verujte licno ja sam bio srecan kao da sam kupio nov auto iz salona nevezano sto je bio u jako losem stanju u samom startu i sto smo ga ozivljavali par meseci da bi uopste mogao da se vozim .
    A sto se tice Chryslera isto tipa tako ajde nek je neka 2010. Vozio ga neki zajebani lik iz kraja drzao kladionicu  . I ja peske na trening svaki dan sa torbom u ruci a on prolazi tim istim Chryslerom i bio sam u fazonu brate kakav auto. Bilo mi je nerealno da ja to mogu sebi da kupim ikad u zivotu. E sad nebitno sto to sad ne kosta puno vecini nije atraktivno itd . Ja sam to sebi kupio i verujte da je osecaj kao da sam u salonu kupio sebi novu mecku . Pre svega sam skroman i realan , i osecaj zadovoljstva i srece sto sam priustio ovako nesto sebi je neopisiv , a vecina sto je bacala hejt i racunicu me ne interesuje. Ja cu da placam popravke i troskove i ja cu biti srecan u voznji tog auta  [cheers]

El Jefe

Јеби га колега неморално, незаконито или гоји су у основи сваке ствари које чине задовољство.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

nije bas....ali slazem se da postoje stvari koji ulaze u te tri kategorije a pricinjavaju zadovoljstvo....a i te stvari u umerenim kolicinama mogu priciniti zadovoljstva....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Definitivno ne kapiram ?,pa jel Fantom nekom zavukao,ruku u d¾ep?©to stalno pametovanja,¹ta koliko ko¹ta i jel to pravi izbor.Kome to koristi?©inko vozi ti to i u¾ivaj,ko jebe,sve ostale koji ti to spoèitavaju,ni jedan nije u tvojoj ko¾i

despic

Dobro prijatelju pa zato forumi i sluze, da diskutujemo malo iznosimo misljenja...seremo, jedemo govna itd.
Ne bi bilo zanimljivo da je drugacije. Bilo bi "e ocu da kupim taj i taj auto", onda svi "brao, cestitam, super," i?
klasican divljak

pajche

Toliko price, a nigde slika nove limuzine. Daj neku bar da vidimo oko cega se vodi ovolika polemika.
U svakom slucaju zelim ti da se nauzivas!

®or¾

Citat: despic poslato 03 Jun, 2020, 17:20
Dobro prijatelju pa zato forumi i sluze, da diskutujemo malo iznosimo misljenja...seremo, jedemo govna itd.
Ne bi bilo zanimljivo da je drugacije. Bilo bi "e ocu da kupim taj i taj auto", onda svi "brao, cestitam, super," i?

Sve kapiram brate ali on je to vozilo,veæ uzeo.Znaèi kako god,umesto da pomognemo,sada æemo ga karati,da je pogre¹io.Pa gde to ima?

despic

Aaa nisam skapirao da je uzeo...e pa nek je uzdravlje :)
klasican divljak

pajche

mozda i nije, moguce da ja trcim pred rudu

®or¾

Citat: despic poslato 03 Jun, 2020, 18:31
Aaa nisam skapirao da je uzeo...e pa nek je uzdravlje :)
Ma ne palim ja vatru,nego i golfa,kada je uzeo,reè podr¹ke nije imao,50 strana,uglavnom karanje.Pa ko mo¾e da ,da pravilnu storiju? Svi smo se mi nekada u ¾ivotu,zajebali.Pa ¹ta sada?Deèko svojim novcem,pravi sebi,prièu,koja ga greje.Ja to apsolutno razumem i podr¾avam.Niko u njegov d¾ep nema potrebe da gleda,pa taman uzeo,slona 600 s. [cheers]

slave74

Covek jak, zdrav, mlad, srce radi po svom i kupuje sta zeli. Mi koji smo to vec radili u mladosti , a sad nam razum odlucuje mesto srca, kao da smo zaboravili da smo isti bili, isto radili.

Cast izuzecima, koji nisu tako.

Fantom nek ti je sa srecom u voznji i sredjivanju.

Ivicat

Mozes i sam da skines folije. Uzmes fen i polako grejes. Krenes od jednog coska, grejes i polako vuces. Ne treba mnogo da zatezes jer kako grejes, lepak polako popusta. Potrazi po jutubetu. Obrati paznju na primere koliko je lakse imati strpljenja, grejati i polako skidati, nego da skidas folije bez grejanja. Pa posle lepak. Ne pitaj me kako znam :D

Ostoja

Fantom, teraj po svom, to je jedino ispravno. Tebi se sviða i èini te sretnim, to je kraj diskusije.
©to ka¾e moja ¾ena, mora¹ imati neko svoje ludilo (btw. od nje sam neki dan dobio na poklon CD grupe Buldo¾er, metuzalemi æe znati o èemu prièam, njoj su neslu¹ljivi a ja ih volim).
Zar je bitno koji je auto, koliko ko¹ta  i u kakvom je stanju ako to tebe èini sretnim. Teraj...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

FANTOM

    Ja sam kupio nego cekam da se ispucate u ovoj temi pa kad napravim novu da bude i iznenadjenje i da bude vise pozitive  [cheers] ;)

UFF

Citat: ®or¾ poslato 03 Jun, 2020, 18:14
umesto da pomognemo,sada æemo ga karati,da je pogre¹io.Pa gde to ima?

pa sta ako voli da ga karaju i svi smo mu prijatelji i zelimo da mu ucinimo?

®or¾

Pa i odgovor si dao  [rofl]  [rofl]

dzimika

Uzeo covek krs, napravio auto od njega, neki bi rekli da to nije auto ali nema veze, nije nas pitao za misljenje nego nas obavestava o trosenju para  :D

Isto kao sto sam i ja pitao koji motor da uzme, KLE ili TA i uzeo DR-a i to sa kurblom, boleo me kurac ko misli da je krs, meni bio najbolji

MIGE

Citat: dzimika poslato 05 Jun, 2020, 16:43
Uzeo covek krs, napravio auto od njega, neki bi rekli da to nije auto ali nema veze, nije nas pitao za misljenje nego nas obavestava o trosenju para  :D

Isto kao sto sam i ja pitao koji motor da uzme, KLE ili TA i uzeo DR-a i to sa kurblom, boleo me kurac ko misli da je krs, meni bio najbolji
nije problem u tome sto se izgubi koji euro..poblem je sto ce ovde izgubiti koju hiljadu..a kenjamo zato sto nam je prijatelj...ali dobro,svaki ludak ima svoj ringispil [rofl]

dzimika

Pa to ti kazem, ako njemu nije bitno sto ce izgubiti pare i posle saveta ko smo mi da ga osudjujemo nego se zavalimo i uzmemo kokice i gledamo

Evo ja pravim maske od poliestera za DR-a, ulozio samo u materijalu par hiljada dinara, znam da je bacanje para ali hocu da ih napravim, jebe mi se za pare, svakako i sve sto pojedem iserem, negde bi se potrosile

Lazic