Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ne znam ni da li su uop¹te imali klimu kao opciju...

ЯЭВОЛУТИОН

gti imao...ja posedovao primerak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Сузуки Свифт 1300 ГТИ уз минималне преправке
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

gti swift je imao multipoint indzeksn i cipom se resavalo skoro sve, ali nije bio brzi na krugu od gti kockice....nisu ni ista klasa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Ovako otkaze te invalid, regularna rega 100k+rsd a auto vredi malo vise od same registracije, los potez...

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 24 Maj, 2020, 12:20
mozda sada...licno znam dvojicu koji imaju mesta i to ucentru grada a ne znam bas da imaju u domacinstvu nekog invalida.

mozes i da zakupis a imas i ljude koji imaju po drugom osnovu ...
ima lik koji je dao deo nekog placa koji je krostio kao parking sa tim da mu grad da parking mesto doveka
nasledno ispred zgrade to jest gde izabere ...
naravno ne moze da se parkira bilo go neko pise za koju je reg rezervisano
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    Au bre Cbr al si ti negativan lik . Registracija je 53 000 jer je 2.7 a nije 3.5 kao sto sam rekao i da otkaze invalid platicu regularnu registraciju . Tako da ne moras da se brines .

®or¾

Ma Fantom ,Miki je super lik ali govori iz svoje vizure.Veæ smo prièali o tome,nije pomoæ uvek pomoæ.Ti uzeo auto,ti æe¹ snositi i tro¹kove za njega.Ne osvræi se nego peglaj,ukoliko si ga veæ uzeo,to je zavr¹ena stvar.Tih vozila ima poprilièno u Srbiji,tako da su i delovi dostupni,a i da nisu,danas je bar sve moguæe  lako nabaviti.Dovoljno je da tebe ta prièa greje. [cheers] [thumb_up]

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2020, 09:57
gti imao...ja posedovao primerak....
Serem i ja, imam katalog bube iz 1974-te i za nju je postojala fabrièka klima... :) Zamisli kako je buba i¹la sa ukljuèenom klimom... :o ;D

FANTOM

    Ima celih za 500e dva komada na oglasima ima onaj u Obrenovcu par komads za delove , sta nema imam druga u Americi sve je resivo . Naravno samo pozitiva  [cheers]

FANTOM

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2020, 14:09
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2020, 09:57
gti imao...ja posedovao primerak....
Serem i ja, imam katalog bube iz 1974-te i za nju je postojala fabrièka klima... :) Zamisli kako je buba i¹la sa ukljuèenom klimom... :o ;D

    Nikako kao ni panda mija na polu 1.2 sto kad ukljucim klimu nece drugom uzbrdo da ide i to iz zaleta 😄

Lazic

Vozio sam Pandu 1.1 sa klimom, nije i¹la nikako ali zato je klima mogla da napravi zamrzivaè od unutra¹njosti... :o ;D

mrle

Ja novu Fabiu 1.2. Muèenje.

Lazic

I to sam vozio, i 1.4 i 1.2... Klima u Fabiji je bila sme¹na u odnosu na Pandu... Takvu klimu nikad nigde nisam video, na 40 spolja mo¾e¹ da se smrzne¹, doslovno... :o ;D

U novu Fabiju 1.2 (iz 2004) smesti¹ trojicu kao tebe i mene i svima vruæe a napolju 30 stepeni...

Ivicat

Buraz ima Matiza sa klimom :D

Lazic

I to sam vozio, samo jo¹ gori od obiènog, automatik 800cc... ;D ;D ;D ;D Sve vreme noga na podu...

Kanarinac


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kanarinac poslato 27 Maj, 2020, 00:17
Ali zato Omega [rofl] [rofl]  [rofl]
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Возио се у  Спачеку са климом. Окренеш онај точак отворе се луфтери и дува хладно. Ишао је исто.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

I ja u jugu s klimom. Sve se klimalo :)