Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 06 Novembar, 2019, 01:06
    Pa radilo se veceras zamenjen antifriz u Golfijani . Vracene , tj. kupljene obicne sijalice i to HELLINE da bude siroko , jer oni led kurci nisu potrajali dugo . Ispran mali hladnjak i sad grejanje konacno radi . Ide zima da ne bude brrrrr... I sirena otkazala neko se igrao sa zicama od sirene tako da sredjeno i to prevezano izolirano tako da ponovo mogu da sviram nepismenima u saobracaju .
Pogre¹ne led kurce si kupio, moji rade veæ 3 godine, a ¾ivotni vek im je navodno 60.000 sati... :o :D

FANTOM

#1021
    Jedna je jednostavno oslabila tj odlepila se dioda se jedne strane ... Na Yuga ide H4 i imao sam led i bio prezadovoljan , na Golfa ide H1 i nista specnije sijalo od samog pocetka.

Lazic

I kod mene je H4... Al' sam probao nekoliko pre nego ¹to sam na¹ao ove kojima sam prezadovoljan... Nisu stare pocrkale, ispoklanjao sam ih, samo nisam bio zadovoljan kako osvetljavaju...

dzimika

koje su te sa kojima si zadovoljan?


dzimika



Lazic


FANTOM

    Dakle montirao nove zimske gume Tigar Winter 195/50-15" . Nacentrirao trap . Auto dosta bolje lezi sada i bolje se ponasa nego na onim plasticnim polovnim iz 2011.-ste .

FANTOM

    Zamenjen desni unutrasnji homo zglob nov SkF -ov sta je kostao sitnica 4500 din  :o [zvizdi]
    Registrovan Golf cena reg. 30 000 din .
    E da plin je atestiran jos jednu registraciju   ;)


FANTOM

    Ode Golfic lepo smo se druzili lepo spalili i goriva i para u njega , al nema veze sve je to bio interesantan proces i borba . Drago mi je prvo sto sam ga ja spasio od otpada . A sada mi je drago sto ga je kupio covek koji u posedu ima Golfa GTI MK1 ima GTI MK2 i svi su mu ko novi ima i kabria MK1 i sad je uzeo i trojku moju koja je u planu da se restaurira i bude lep primerak i pridruzi se kolekciji koju vec trenjtno poseduje covek . Dakle nasao sam mu lep dom gde ce biti mazen i pazen. [srce]


Lazic

Koji je to ludak... :o ;D ;D ;D

mali_zmaj

Mene zajebava dru¹tvo da je veæ poèelo sa Pimp my Meriva!!  Jebiga dijagnoza!! ;)  :D
jin-jang

Lazic

Iskreno, pre bih skupljao Merive i Ideje nego Golfove... :o ;D

mali_zmaj

Pa dobro,neæemo sad da etiketiramo ljude,nije fino!! Ova baba prije mene doplatila za lumbalnu elektriènu zajebanciju u sjedalu,a nije doplatila za parking senzore,jbg. ja rije¹io!! Idemo dalje!!  ;)  :D
jin-jang

FANTOM

    Inace liku je u planu da ga raskupusa do skoljke ide limarija komplet , farbanje i vracanje u stanje novo  [watching]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2020, 15:15
Koji je to ludak... :o ;D ;D ;D
[nono]
smesan si jer ne znas sta je mk1 gti

Kanarinac

Sta je sledece u planu? Taman da castis neki rostilj sto si prodao

dzimika

Citat: MIGE poslato 21 Maj, 2020, 22:56
Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2020, 15:15
Koji je to ludak... :o ;D ;D ;D
[nono]
smesan si jer ne znas sta je mk1 gti

Koja je to bolest od auta kad je lepo sve ustelovano, mogu da potpisem da ide bolje nego neki novi sa turbinama

FANTOM