Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

   Posto sam pazario veceras auto gore navedeni VW Golf 3 GTI 2.0 16v 150 ks . Reko ajde da otvorim temu u kojoj cu pisati o sredjivanju istog . Dakle auto je da kazemo malo projekat , uzeo sam ga od drugara . Posto sam video da mi ide od ruke sredjivanje oko Yuga , reko da sredim nesto i za svoju dusu . Od opreme ima manuelnu klimu koja naravno ne radi , kao nema freona (svi znamo da nije zbog toga ) , ima Recaro sedista kadice itd.




Hurricane

Vec vidim sledece je neka Honda Civic R

Koji si pozeraj majko moja  ;D

Jel bio na plin nekad?

Sa srecom  [cheers]

FANTOM

    I sad je na plin , atestiran do 2021. Plin je obican . Kad bude bilo malo vise para stavicu sekvent da to bude kako treba .

®or¾


MIGE

u zdravlju te sluzio  [thumb_up]
ali..da ga sredis,ima da te kosta ko da si kupio golf 6 gti..mislim na pravo sredjivanje, ne mislim da ga malko zafarbas i promenis gume

UFF

ako pozadi nemas nalepnisu 16v kao u naslovu teme nista nisi uradio  ;D
kao na opel suzi sto su nosili ako se dobro secam

to mi nikad nije bilo jasno  [neampojma] kao da istaknu da nije 8v?  [ludak]

pa koga boli kurac jbt ja tad vozio e36 m50 unutra najobicniji setak sa 2000ccm ali on imao 24v pa se ne kurcim sa seljackom nalepnicom ko da je tih 16v neki uspeh ili 300konja jbt

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 22 Oktobar, 2018, 23:06
   I sad je na plin , atestiran do 2021. Plin je obican . Kad bude bilo malo vise para stavicu sekvent da to bude kako treba .

jebem ti plin, nemoguæa misija je pronaæi neku dobru ma¹inu u Srbiji koja nije bila nikad na plin..


Kanarinac

Nema potrebe da stavljas sekvent na taj motor, nista neces dobiti,a bacices pare. Samo otidji kod dobrog plinadzije da ti usteluje kako treba i radice. Ne znam sta planiras da radis, ali ako si planirao oko motora mnogo para ce ti trebati posto je taj motor vec nadrkan i malo sta ima da mu se radi,a da cifre nisu preko 1000,2000 evra. Naruci gewinde sa ebaya (mozda ima i kod nas) neku nadrkanu felnu i to je to. Sve preko toga ces baciti pare koje nikada neces izvuci

FANTOM

    Za pocetak idem sad da kupim akumulator nov i da pokusam da upalim  [rofl] .
    Nema auto ni kednu nalepnicu nigde .
    Ne mislim nista da ga budzim samo da ga domedem u vozno stanje i da uzivam .
    Imam dobrog plinadziju .
    Odoh ljudi da srafim javljam veceras napredak  [cheers]

FANTOM

    Auto upaljen , stavio nov akumulator ( 5000 din ) , radi i na benzin i na plin . Dolio antifriz i ulje posto je ulje bilo na minimumu . Sve sljaka trenutno ga usisavam iznutra .  [thumb_up]

CBRR1

e ovo je autic za projekat...

mrle

Citat: CBRR1 poslato 23 Oktobar, 2018, 16:18
e ovo je autic za projekat...

ja ba¹ mislom suprotno. Baèene pare. Taj nije bio cool ni kada je bio nov.

CBRR1

Citat: mrle poslato 23 Oktobar, 2018, 16:33
Citat: CBRR1 poslato 23 Oktobar, 2018, 16:18
e ovo je autic za projekat...

ja ba¹ mislom suprotno. Baèene pare. Taj nije bio cool ni kada je bio nov.

ne zajebavaj...

Lazic

#13
Mrle, ne zajebavaj.

Golf 3 JEB'O TE !!! ;D

Vuèe da te neko ne zajebava za klimu, ne radi jer stvarno nema freona... ;D Elem, ako sistem dihtuje i ima freona ili je elektromagnet koji ukljuèije kompresor na radilicu (za Pikasa je 50-ak e), ili je kompresor koji kapiram da mo¾e da se naðe i za manje od toga, a dajem glavu da pasuje od 20 kola... Najèe¹æe negde polako gubi freon... Napuni¹ pa gleda¹ dalje... Kad je ukljuèi¹ ako malo ne ugu¹i motor ne radi...

MIGE

mnogo mi je tuzno kad vidim gti sa plinom..nikad ali nikad ne moze taj auto da podrzi obican plin..price za malu decu...

FANTOM

    Evo nekih slicica od danas















MIGE


Lazic

Ni¹ta ¹to dobro pranje neæe da re¹i... ;D A ti i Mihajlo plinohejteri nijedni... ;D Lepo bi bilo da mu se ugradi sekvent, ali mo¾e i obièan da se namesti da radi prilièno dobro... ©ta misli¹ za¹to ima K&N filter? :D Kad u onolikom usisu pukne plin, kuæi¹te filtera se razleti na sve strane... ;D A i ono debelo crevo od filtera do usisa... ;D A prolaznici misle bomba pa zale¾u... :o ;D  Been there, done that... ;D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hurricane

..meni je nainteresantniji momenat sa faljenjem plastike ispod bravice

Jebo golfa trojku koji nije bio u nekoj akciji nekad  ;D

Eh da mogu da pricaju ovi auti, ovo i ona 3ojka bavarska iz 90ih nesam skolovala za oznake tacne