Glavni meni

Kosta 200+

Započeo CBRR1, 21 Oktobar, 2018, 10:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ima dokumentovano , pokusacu da nadjem sliku .. Lazic me slikao

Lazic

Septembar 2013-te... :D :-*

Darko

#122
Citat: Laki-zr poslato 06 Novembar, 2018, 09:19
Meni je prièao jedan ¹to je gledao, da je èovek vozio 200+ sedeæi okrenut ledjima kormanu 🙈


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo je !!



Lazic

Mislim da æu uskoro morati da menjam gume na biciklu... 5 godina... :)

UFF


Kostić

ba¹ je kul :)

e, a ko je vozio mog dominatora naopaèke ono kasmo ispraæali gorana negde tamo negde? m? m? i koga je neko vido na ibarskoj kasu i¹le noge napred a za njima kosta  le¾o i odmaro èito knjigu dalek put bijo ;D

Kostić

#126
laki laki la zi æe da ti pro dam fo ri cuuuuuu :)

e laziæe na¹ najluði, ima jedna fora, ja je znam ima 25 godina, ima oni navozi ¹to pauk turi pod toèkove kad krade auto nekome i to se mo¾e kupi, tj to mo¾e da se kupi al ne mora, mo¾e i da se napravi. e sad, to turi¹ pod zadnje toèkeve i ubaci¹ u prvu, smota¹ volan i pun gas jendvatrièetripet i vri¹ti¹ na sav glas èupa¹ se za kosu desnom rukom i ispazi¹ jezik ko kad treba da popije¹ brufen i mlatara¹ glavom ko oni hevi metalci i vrti¹ se ko èigra pod ruènom s prednju vuèu... a mo¾e¹ i na skijice one od gajbica pod zadnje toèkeve. zimske neprejebane èarolije lakieeee na¹ :)

jesam ti prièo, kasam s jednom ribom pre¹o kopaonik sa æelave gume 145 na osmici? kako je ona svr¹avala kad se zavrtimo sosam banke i zabodemo u sneg od metar u neke borove ¹ume, visoooke lepeeeeeeeeee ko najlep¹a zimska priroda :)


Lazic


CBRR1