Glavni meni

Kosta 200+

Započeo CBRR1, 21 Oktobar, 2018, 10:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 25 Oktobar, 2018, 19:17
Aj se sad lepo izvinite za poredjenje sa Ferrarijem, obojCa
Ne seri :P ;D Italijansko precenjeno govno... ;D Bar tada bio...

mkt

znaci kolinjo odnosi pobedu

Hattrick

Pa zar si ijednog trenutka sumnjao ?  [rofl]

bucko

#103
.

mali_zmaj

Eee Laziæu,ja dogovorio limara,tj. lakirera da malo pred zimu sredi moj gejmobilèiæ...,i onda dva dana kasnije mi javi èova koji mi registruje auto,da mi je rega pri kraju.,odo¹e pareeeee..,a dobio jubilarac u firmi,10 godina u istoj!!!  Proðo¹e kroz mene pare kao kroz gusku!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Kako si uspeo da zaboravi¹ kad ti istièe registracija?

mali_zmaj

kako,kako.... lud covjek pa zivi...   ma to ti je moja boles..,brojevi,datumi.., nula bambija...
jin-jang

Lazic

De¹avalo mi se nekad sa starim saobraæajnim dozvolama pogotovo kad sam imao vi¹e kola, da pome¹am datume pa se istripujem mesec dana ranije da moram da registrujem, ili otkrijem da mi je veæ par nedelja istekla registracija kad pogledam kad istièe... :D

Kostić

#108
svaki dobar auto od 150 - 200 konjiæa koji le¾i ko pegla pojede motor na ko¹u.

sedi na klea pa meri vreme od stadiona gde se kreæe brdo do devetke de se zavr¹ava. ako ulovi¹ i najslabije ti si car :)

http://www.sakss.org.rs/admin_area/kcfinder/upload/files/rakovica2017rezulti-trka.pdf

ovoe staza, kreæu od pola stadiona pa do na kraju klipa tridesetak metara levo kod devetke. na ovom iseèku je odokativno vreme, februar, srad... gume... realno ako uvatim 2:30 ja tap¹em i to da stisnem muda jer u kontra smeru voze bicikisti, kolenari (bajkeri) kavezari... skoro sam sedeo na majdanu i bosanac u kontra smeru sa autom, ja mu mahnem ej jedan smer je, ka¾e ma nema veze i ode... super reko, doboro nisam kreno sad od dole...

! No longer available

tako da, cenim da bi gejmobil pojo moj kavasaki a i mali zmaj ka¾e da bi i ja mu verujem. laziæu pièko ;D

miketa bi safrikom i gejmobilom na leðima odro i evoluciju, tu mena sumnje ;D

ovako ;D

! No longer available

nem ni jedan drugi video jebiga sve obriso ovaj osto neðe na kompu


Lazic

Na ovom snimku je samo kamera èvrsto stajala... :o ;D

Najmanje puta u ¾ivotu sam i¹ao od plavog voza do one raskrsnice ispod èesme, ali taj deo je inaèe najmanje optereæen, nikad nisam i¹ao sporo tuda... Meni je u glavi krug od paunova do paunova... :)


mrle

Citat: Kostiæ poslato 29 Oktobar, 2018, 02:47
svaki dobar auto od 150 - 200 konjiæa koji le¾i ko pegla pojede motor na ko¹u.

sedi na klea pa meri vreme od stadiona gde se kreæe brdo do devetke de se zavr¹ava. ako ulovi¹ i najslabije ti si car :)

http://www.sakss.org.rs/admin_area/kcfinder/upload/files/rakovica2017rezulti-trka.pdf

ovoe staza, kreæu od pola stadiona pa do na kraju klipa tridesetak metara levo kod devetke. na ovom iseèku je odokativno vreme, februar, srad... gume... realno ako uvatim 2:30 ja tap¹em i to da stisnem muda jer u kontra smeru voze bicikisti, kolenari (bajkeri) kavezari... skoro sam sedeo na majdanu i bosanac u kontra smeru sa autom, ja mu mahnem ej jedan smer je, ka¾e ma nema veze i ode... super reko, doboro nisam kreno sad od dole...

! No longer available

tako da, cenim da bi gejmobil pojo moj kavasaki a i mali zmaj ka¾e da bi i ja mu verujem. laziæu pièko ;D

miketa bi safrikom i gejmobilom na leðima odro i evoluciju, tu mena sumnje ;D

ovako ;D

! No longer available

nem ni jedan drugi video jebiga sve obriso ovaj osto neðe na kompu



kosta, la¾e ti cajger.

mkt

tanko ti ovo u krivinama nesto al si zato na pravcu najjaci u ulici  ;D ;D ;D

Kostić

skoro sam oma¹io biciklistu kod ajduèke na levoj, pa pre njega neki ludak na motoru, pa par bajsera ovde kod stadiona i na kraju bosanac sa autom... svi u kontra smeru

da ne spominjem popreèeni lambord¾ini letos....

brrrrrrrr ;D

maæe gibamo ko ga jebe. mogo bi i miketa sa nama duvije afriku u neku ogradu pupupu ;D

mali_zmaj

Eto vidi¹ Kole kako nema¹ smisla za bizmis!!  Race ture po BG-u!!  Ti vodiè!!  Uzima¹ pare,a usput radi¹ ono ¹ta najvi¹e voli¹,gasa¹ po, i okolici BG-a..,a trka¹ se sa balavim lalemudima na zujalicama.. A i usput i pizdekne¹..,pa ¹ta æe¹ vi¹e u ¾ivotu!! Reklama..,net,face,twiter..  Potrkajte se sa legendom Bg-a asfalata!!
jin-jang

Lazic

Citat: mkt poslato 29 Oktobar, 2018, 13:19
tanko ti ovo u krivinama nesto al si zato na pravcu najjaci u ulici  ;D ;D ;D
Ne mogu da se naverujem ko mu prièa... :o ;D Jednom sam vozio iza tebe, hteo sam da te guram kroz krivine... :o ;D :-*

Kostić

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 15:52
Citat: mkt poslato 29 Oktobar, 2018, 13:19
tanko ti ovo u krivinama nesto al si zato na pravcu najjaci u ulici  ;D ;D ;D
Ne mogu da se naverujem ko mu prièa... :o ;D Jednom sam vozio iza tebe, hteo sam da te guram kroz krivine... :o ;D :-*

bio je februar ;D

Lazic

Htedoh mu i to reæi... ;D

mkt

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 15:52
Citat: mkt poslato 29 Oktobar, 2018, 13:19
tanko ti ovo u krivinama nesto al si zato na pravcu najjaci u ulici  ;D ;D ;D
Ne mogu da se naverujem ko mu prièa... :o ;D Jednom sam vozio iza tebe, hteo sam da te guram kroz krivine... :o ;D :-*
Aubre lazicu ne kapiras nista

Lazic

Ti¹ina tamo, nema¹ pravo glasa za krivine... :P :D

Laki-zr

Meni je prièao jedan ¹to je gledao, da je èovek vozio 200+ sedeæi okrenut ledjima kormanu 🙈


Sent from my iPhone using Tapatalk