Glavni meni

Kosta 200+

Započeo CBRR1, 21 Oktobar, 2018, 10:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

E ovako:

u svakoj temi, bilo to da se radi o pecenju rakije, ili Uff zida kucu, ili neko kupuje motor, ili neko pravi rostilj, ili neko dobio dete, ili neko slavi rodjendan...

Ima monolog prenet putem tastature u svakoj temi, Ja na kosutnjaku 200+, Ja ovde 200+, Ja onde 200+...

Evo teme za monologe od 200+  ;D [motor] [motor]

dzimika

Ajd sad admini da sve koletove postove prenesu ovde, ali bukvalno sve, mozda dobiju neki smisao na kraju, tipa njegov dnevnik ali javni i slicno

CBRR1

Citat: dzimika poslato 21 Oktobar, 2018, 11:53
Ajd sad admini da sve koletove postove prenesu ovde, ali bukvalno sve, mozda dobiju neki smisao na kraju, tipa njegov dnevnik ali javni i slicno

Bravo Dzimika, kada god mu neko kaze napisi dnevnik on odgovori sa "mrzi me" a na drugu stranu se raspise ko blesav...hehe

dzimika

Evo a se javljam dobrovoljno da to radim :) sve cu lepo i po datumu poredjati :D

ЯЭВОЛУТИОН

da ne mislite da je previse kostica za jednu temu...eventualno da se zakljuca i da samo on ima pristup....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Ma ne, ko ce da se jebava sa tim. A realno ne laze, ovaj nije trkac samo Kosta, nego hajde da ovde bude Centralizovana tema za sve one koji su vozili i koji imaju neku interesantnu pricu koja se desila dok su vozili 200++ u krivini na tocku kuckajuci poruke.  :)

Hajmo interesantne high speed dogodovstine.  :)

zVuk

...
Citat: Hattrick poslato 21 Oktobar, 2018, 16:01
Centralizovana tema za sve one koji su vozili i koji imaju neku interesantnu pricu koja se desila dok su vozili 200++ u krivini na tocku kuckajuci poruke.  :)



jel se racuna 212 uzbrdo na makadamskom putu, na prednjem tocku i sa dzakom krompira na ramenu, pri tom kuckajuci poruku na starom telefonu gde si morao da stisnes dugme nekoliko puta da bi otkucao slovo koje zelis...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

Citat: zVuk poslato 21 Oktobar, 2018, 16:15
...
Citat: Hattrick poslato 21 Oktobar, 2018, 16:01
Centralizovana tema za sve one koji su vozili i koji imaju neku interesantnu pricu koja se desila dok su vozili 200++ u krivini na tocku kuckajuci poruke.  :)



jel se racuna 212 uzbrdo na makadamskom putu, na prednjem tocku i sa dzakom krompira na ramenu, pri tom kuckajuci poruku na starom telefonu gde si morao da stisnes dugme nekoliko puta da bi otkucao slovo koje zelis...??

Bas si neki, slabo je to...al ajd da racunamo..

Hattrick

Tooooo burazeru. [clapp] [rofl]
Nisam za temu za izdrkavanje na jednom clanu, nego hajde da svi kenjamo u njoj, pa ciji je veci.  :)
Ionako ide zima, pa ce biti dosadno.  :)
Hajde da vidimo koje su se sve situacije dogadjale manijacima pri velikim brzinama. High speed dogodovstine motorom, kolima, traktorom, rovokopacem, open.  :)

Gavrolini

Posvetiti temu kome? Dati temu kome? Samo ga stavite na ignore i vise nema napasti. Evo ja to uradio pre par dana i forum dosta bolje izgleda.

CBRR1

Citat: Gavrolini poslato 21 Oktobar, 2018, 16:34
Posvetiti temu kome? Dati temu kome? Samo ga stavite na ignore i vise nema napasti. Evo ja to uradio pre par dana i forum dosta bolje izgleda.


Na ignore??? nemoj da te radi sujeta zato sto neznas ko on, i odma coveka na ignore...cccc   :D

Hattrick

Nije on kriv sto mu svi gledaju u auspuh.  [rofl]

sremac

Preko dve glave, na alvali, kavom sa abartovim felnama, turbo ma¹ina od pe¾oa, a u su¹tini to je fiæa s du¹om najboljeg motora gihsera, ubrizgavanje kap po kap ¹pricem, na zadnjem br¾i od svih na forumu, dok je odradjivao neke ¾ene, iduæu po leba u maksi :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Kostić

#13
  :o holi fak ;D


[watching]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Oktobar, 2018, 15:57
da ne mislite da je previse kostica za jednu temu...eventualno da se zakljuca i da samo on ima pristup....
c c i c. i ti si vozio 200 na adi pa ¹ta. i mikailo vozi 200 pa ¹ta. i laziæ vozi 200 pa ¹ta. napokon prava tema za ovakav forum :)


ЯЭВОЛУТИОН

ja imam zive svedoke.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ja imam ¾ive svedoke da sam tero 26o starim slankamenaèkim pola metra iznad  zemlje sa suvozaèem koji je bio pola metra iznad motora

Kostić

al nem ¾ive svedoke kad sam sa kanarincem uzleteo na brdu pred petrovaradin sa preko 240. gad demit! :(

biæe ovo lepa zima :)

Kostić

i naravno 278 - titel onomad po onom baglavom putu ;D e tad sam se usro :)

Kostić

i 245 na minus 24 na autoputu sa kanarincem kad su se u kafiæu na pumpi krstili dok sam grejo prste ;D

Kostić

imam ¾ivog svedoka da sam na autoputu vozio po iviènjaku 160 sa laktom na kombiju koji je pobego desno jer je neki konj sa jugom izigravo trkaèa pa umalo napravio lanèani.

imam ¾ivu sliku kad sam sa 170 pro¹o pored juga u mojoj traci.

mogo bi ovako da pi¹em podosta, al sam pozaboravljo a i nije mi trip. navuko me sad ceber da lajem ;D