Glavni meni

Kosta 200+

Započeo CBRR1, 21 Oktobar, 2018, 10:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2018, 20:17
i naravno 278 - titel onomad po onom baglavom putu ;D e tad sam se usro :)

Pa sta se desilo ?   :)
Zaboravio si da ubacis u 5-tu ?  [rofl]

Darko

a ono kad sam te na  240 obisao na auto putu , kad smo se vracali od novosadjana ? to se ne spominje ,a ?  ccc

Kostić

tad sam do¹o sav krvav od glave do prstiju na èizmama ;D


to se ne raèuna dare, brojimo incidentalne 200 pluseve. i obi¹o si me sa 245, al srad nije mogo br¾e : P

Kostić

imam ja svedoke da mi je na 220 (bez kacige) ispo ¹raf iz karburatora pa mi zalio celu nogu benzinom, sreæom se nisam zapalio. ostavili me pièke samog i oti¹li, al sna¹o sam se do alata :)

Kostić

al nem svedoke kad mi je ispo ¹raf od struje u radilicu na 180 kad je bilo brrrrrrrrrrrrrrrrrrr gotov sam! al i tu sam se dovuko kuæi

Kostić

ati hatrike prestani samo da viri¹ nego daj neku tvoju zavrzlamu, ¹to samo laziæ i ja da lajemo :)

Hattrick

Ja vise volim da citam tudje dogodovstine u sitne sate.  :) A posto ste ti, lazic, i tvoj mali, najbrbljiviji ovde, to mi dodje kao lektira pred spavanje. :D
Imam i ja dosta tih High Speed Close Calls, mozda cak i previse. :) Al hajde nek se tema rasplamsa, pa cemo da se ubacujemo, k'o pijan u kafanu.  :) Kad me ne mrzi da kuckam ;)

Citat: kosta66 poslato 22 Oktobar, 2018, 06:17

to se ne raèuna dare, brojimo incidentalne 200 pluseve. i obi¹o si me sa 245, al srad nije mogo br¾e : P

Da samo 200++, sa odredjenim incidentima u voznji. Ne ove limunade, isao po devojku, vozio usput 299, stao, i pozvonio na vrata, i ona izasla. To nas ne zanima. :D

Kostić

dosadno je da samo par likova vrte iste prièe u krug. rasplamsavajete biæe ovo jaka i ladna zima. ;D bolje da seremo o lelemudarijama nego da se svaðamo oko politike ;D

CBRR1

Kosta jbte, ne provaljujem dal se sprdas ili si mrtav ozbiljan....ququ

ЯЭВОЛУТИОН

kosta isao jednom dvesta, ono kad je jurio kuravele po stajgi a sad prepricava na milion nacina....a u zive svedoke ne racunam picajzle....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ne znam pod ¹ta podrazumeva¹ zez il zbilju?

nego, iz mog skromnog opusa na polju bogtepogledo, mogu da zakljuèim da noviji motori imaju super ogibljenje dok stari imaju kurac ogibljenje. s novijim je lako da se zeza sa ovim bajatim je al stvarno bogtepogledo

e alja, uvatli me jednom s jednom urkainkom. kakva je to bila riba jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

al nismo i¹li 200 pa se ne va¾i :)

Kostić

au au i au. u picajzle smatra¹ mog stefana, jednu ¾goljavu, jo¹ jednu ¾goljavu, jednu manje ¾goljavu, boru, zrneta i sve ostale ono kad smo se vraæali od negde pa pratili mikajla. a on dao bog ne dr¾i ispod 200. pa jel to lepo, m?

Che

Citat: zVuk poslato 21 Oktobar, 2018, 16:15
...
Citat: Hattrick poslato 21 Oktobar, 2018, 16:01
Centralizovana tema za sve one koji su vozili i koji imaju neku interesantnu pricu koja se desila dok su vozili 200++ u krivini na tocku kuckajuci poruke.  :)



jel se racuna 212 uzbrdo na makadamskom putu, na prednjem tocku i sa dzakom krompira na ramenu, pri tom kuckajuci poruku na starom telefonu gde si morao da stisnes dugme nekoliko puta da bi otkucao slovo koje zelis...??

U vojnickim cokulama, i ispod 10 sekundi ste zaboravili!

mrle

a gde vi vozite to stalno 200+?

mkt


Kostić

miketa ubo na jedan :)

Hattrick

Citat: mrle poslato 22 Oktobar, 2018, 16:08
a gde vi vozite to stalno 200+?

Kako gde ? Pa do putu do Pijace, do Maksija, po Kosu, po Savskom nasipu, po Bulevaru.  :) Za hrabrog vozaca nema malih puteva.  :)

Citat: Che poslato 22 Oktobar, 2018, 15:51
U vojnickim cokulama, i ispod 10 sekundi ste zaboravili!

Sa sve hlebom, kilom krompira i flasom Rosa vode, u korpi napred.  :)

Hattrick

Subjektivni osecaj hladnoce, vozaca R motora, u punoj opremi sa kacigom.



A kad je Kole vozio 245 kmh, na -20, to mu dodje jebanje keve od hladnoce. Okvirno osecaj -50°C.  :) Pa se vi i dalje zajebavajte.  :)

Kostić

ako la¾em kurac mi u dupe. samo da znate: na 60 otpali prsti, na 90 smrznuti, na 120 jedva dr¾im gas, na 245 kuvanje od glave do pete. ko ne veruje neka proba. jedini problem je bio ako pirne vetriæ pa iznebuha nabaci sitan suvi sneg sa njive. tu bi bila pogibija za sve pare, al to nisam isprobo imo sam sreæe ;D

inaèe voze ljudi na minus 50, verovali vi ili ne.

ako je asfalt suv i beo od soli na velikom minusu, slobodno i 300. nema trika da se oklizne, osim naravno nagli potezi, al nagli jebu i na +25... u slanoj pustinji se mere svecki rekordi... so je majka

Kostić

kad otvorite friz pa rukom uvatite led, on se zalepi za ruku dok ne krene da se topi. vrela guma se lepi za smrznuti asfalt a brzine je velika pa u datom trenutku nikako ne mo¾e da doðe do 'odleðivanja' povr¹ine asfalta ispod gume jer je ona o narednoj stotinki na drugom mestu u prvom dodiru. ne znam ¹ta ka¾e nauka al ja bi to tako opiso to vruæe ladno kontakt