Glavni meni

Problem oko punjenja, potreban savet

Započeo isterivac, 21 Oktobar, 2018, 01:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isterivac

Dakle, problematika je sledeca.
U pitanju je Piaggio Beverly 300 2012 godiste. Skuter, pali, radi sve super ali ima problem sa punjenjem akumulatora. Na leru puni u rasponu od 12,9-14v a cim se krene voziti tj.cim se doda gas, napon pada na raspon izmedju 9 i 11volti. Sta proveriti i od cega krenuti?
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

jevta

Ja bi krenuo od kontakata.Ipak je to italijan

CBRR1

Sunce ti jebem, resavaj taj problem dok ovu temu nije video Glavadole, inace posle 45 strana toliko ces se pogubiti da neces biti svestan da je skuter uopste tvoj...hehe

El Jefe

Када напон пада са обртајима треба проверити намотаје статора и инсталацију.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

i magnet...u zadnjih dva meseca sam menjao dva magneta na 250 ie piaggio...pukli...tada izmedju faza prijavljuje 15 volti na leru ali kad das gas ne dize ,,,dakle premri prvo namotaje koliko daju i da nisu probili na masu,,,regler bi sekao ranije ili bi prepunjavao...ovo deluje da je regler ok....namotaji ili magnet...ili konektor,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

isterivac

Malo cu da sacekad da uhvatim neki lep dan ali kontam da neki dzek nema dobru provodljivost jer sam ga danas oprao i radio je normalno dok se nije potpuno osusio
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!