Glavni meni

Moto GP Motegi Japan

Započeo ®or¾, 20 Oktobar, 2018, 09:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

polako, ima vremena, pustice honda i markeza niz vodu....cim lorenco usteluje hondu, dovesce nekog jeftinijeg....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

serbduck

 VR/46 je Rosijeva firma koja se bavi marketingom i zastupa vecinu timova i vozaca u svim kategorijama. Dakle, Rosi je vlasnik firme koja pravi sve one kackete, zastave, majcice i kompletan reklamni materijal. Cak je i Markezu radio, pa raskinuo taj ugovor posle "onoga".
SKY je Rosijev sponzor i u ovom slucaju sponzor ekipe VR/46.
VR/46 je ozbiljna firma, ozbiljan moto GP tim, ozbiljna vozacka akademija i ozbiljan menadzerski tim koji zastupa Morbidelija, Banjaju, Marinija, Bulegu , Minju ili Minja i jos dosta vozaca.
Dorna bi imala problem da Rosi izadje iz price, a profitirace jos vise kad VR/46 udje u kraljevsku klasu ( ako udje ).

A Rosi....
... uziva ogromno postovanje svih vozaca, bas iz tog razloga sto moc koju ima van staze - ne primenjuje na stazi. Voli covek fer trku. E, tu se malisa zajebao.

Yamaha je otkazala proslavu titule koju je Lorenco uzeo uz pomoc Markeza. YAMAHA - otkazala - proslavu - titule !!
Lorenco pokusao da je proslavi u Spaniji....kod kuce...ni tamo mu nije uspelo.
Rosijeva reakcija posle svega -  sreo Espaletu i samo ga pitao - "Jesam li ti rekao?"

I dalje vozi, i dalje se trka.
I dalje je najpopularniji vozac ikada.

Sto se tice jeftinog ili jeftinijeg - toga u ovom sportu nema. Sve je skupo ili skuplje. Ovde jeftino ne prolazi.



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zozon

   ... a samo sam pitao kako je prosao deda  ;D

sasafilipovic

Pa trebali su da proslave svoju poslednju titulu... jer je nece slaviti narednih 10-15 godina. Jbga... karma je èudo.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

zVuk

Citat: serbduck poslato 22 Oktobar, 2018, 23:23


A Rosi....
... uziva ogromno postovanje svih vozaca, bas iz tog razloga sto moc koju ima van staze - ne primenjuje na stazi. Voli covek fer trku. E, tu se malisa zajebao.



...jel ono bese stoner rece da njegova ambicija prevazilazi njegov talenat....??..ili je fer bilo kad je podigao zid u boksu....??...ili kad je cusnuo zibernaua u pesak...??....nije on nista vise ili manje fer od bilo koga drugog...svi oni znaju da voze prljavo i to rade...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

bla bla bla, uvek iste dve tri prièe valjate a èovek 20 godina u gp-iju

ovaj svake sezone napravi glupost po 3-4 puta


tako da shut d fak up

neka nastavi ovako da pegla kao ¹to ume on ili Honda svejedno bez prljav¹tine ¹to je vi¹e moguæe i tamo neke 2020 i neke æu poèeti

da ga gotivim, obeæavam

Do tada Rossi bog alah buda

serbduck

zVuk...

Pazljivo pogledaj snimak i procitaj sta si napisao koji post pre...

! No longer available

"a po pravilima vozac sa unutrasnje strane krivine ima prednost..." ili tako nekako...al to samo kad je Markez u pitanju.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zVuk

pa upravo su markeza kaznili za to, a rosija nisu....nebitno...misim ja jesam za to da im se svima sudi isto, ali jebiga zvezde ce uvek biti jednakije od ostalih u svim sportovima.....nego vi tog rosija dizete u svece iz nekog razloga i pokusavate nekim insinuacijama da osporite markezovu titulu (sumnjiv vam njegov motor, dornin projekat...blabla...)..a cinjenica je da markez trenutno vozi bolje od svih ostalih i da je  zasluzeno osvojio titulu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

Sto ne priznas lepo, i ti i dragi nam Zozon ne volite Rossija ali znate da je mega vozac i sve ce vam biti oprosteno..

Vuce ja te razumem, stari si ti panker i ne volis to kao copor i ti fazoni, ali budi realan, pa markezu treba jos 3 cele titule da bi bio statisticki veci od bude

zVuk

#49
...ne volim ja nikog od njih...sta ima da ih volim, pa nije mi ih majka rodila, niti sam se zapio sa nekim od njih.....sve su to govna sujetna, ja da ti kazem....

inace budi je trebalo 10 godina za 7 titula u najjacoj klasi, a mrkez je tu tek 6 godina

Ko se ljuti, uleti mu kruti

serbduck

Glupo mi da ti kacim i taj snimak ( al moram ) kad je Markez kaznjen...mogu da okacim i kad nije, a morao je biti.
Inace kaznili su ga jer je pre Rosija na slican nacin izbacio Espargara i jos jednoga...a pocetak trke ( ugasio mu se motor ) gde pravila za njega ne vaze, gde se ne obazire na uputstva direktora trke ...


! No longer available


Jbg...on vozi Hondu i Spanac je - njemu se moze.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zVuk

...pa na ovom snimku se lepo vidi da ga debeljko u plavoj kosulji  salje nazad na poziciju, pa je za to kaznjen prolaskom kroz box....pa je opet zbog necega kaznjen propustanjem jednog mesta u toku trke, pa je na kraju kaznjen oduzimanjem bodova...

ove sezone je imao dve trke sa nula bodova, a osvojio je titulu tri trke pre kraja...

ali kao sto rekoh, zvezde su uvek zasticene u svakom sportu i to koriste....i to jeste nepravda, ali tako je....kao sto nad mesijem i ronaldom sviraju faul i za poprek pogled, kao sto dzordanu nikad nisu svirali korake i tako dalje, a sa druge strane, taj status su izborili svojim umecem...

markez definitivno ume i sasvim zasluzeno je sampion....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zozon

Citat: Hurricane poslato 23 Oktobar, 2018, 14:47
Sto ne priznas lepo, i ti i dragi nam Zozon ne volite Rossija ali znate da je mega vozac i sve ce vam biti oprosteno..

Vuce ja te razumem, stari si ti panker i ne volis to kao copor i ti fazoni, ali budi realan, pa markezu treba jos 3 cele titule da bi bio statisticki veci od bude
;D

srbac

Citat: serbduck poslato 22 Oktobar, 2018, 23:23
VR/46 je Rosijeva firma koja se bavi marketingom i zastupa vecinu timova i vozaca u svim kategorijama. Dakle, Rosi je vlasnik firme koja pravi sve one kackete, zastave, majcice i kompletan reklamni materijal. Cak je i Markezu radio, pa raskinuo taj ugovor posle "onoga".
SKY je Rosijev sponzor i u ovom slucaju sponzor ekipe VR/46.
VR/46 je ozbiljna firma, ozbiljan moto GP tim, ozbiljna vozacka akademija i ozbiljan menadzerski tim koji zastupa Morbidelija, Banjaju, Marinija, Bulegu , Minju ili Minja i jos dosta vozaca.
Dorna bi imala problem da Rosi izadje iz price, a profitirace jos vise kad VR/46 udje u kraljevsku klasu ( ako udje ).

A Rosi....
... uziva ogromno postovanje svih vozaca, bas iz tog razloga sto moc koju ima van staze - ne primenjuje na stazi. Voli covek fer trku. E, tu se malisa zajebao.

Yamaha je otkazala proslavu titule koju je Lorenco uzeo uz pomoc Markeza. YAMAHA - otkazala - proslavu - titule !!
Lorenco pokusao da je proslavi u Spaniji....kod kuce...ni tamo mu nije uspelo.
Rosijeva reakcija posle svega -  sreo Espaletu i samo ga pitao - "Jesam li ti rekao?"

I dalje vozi, i dalje se trka.
I dalje je najpopularniji vozac ikada.

Sto se tice jeftinog ili jeftinijeg - toga u ovom sportu nema. Sve je skupo ili skuplje.












Sa tri pobede u sezoni se ne mo¿e uzeti titula.
Koliko be¹e je puta te godine Lorenco pobedio?

stilgar

Citat: serbduck poslato 22 Oktobar, 2018, 23:23

A Rosi....
I dalje vozi, i dalje se trka.
I dalje je najpopularniji vozac ikada.




i dalje ima koncerte i dalje je popularan, nema hitove na vrhu top liste al se drzi :) al nije ko nekad da manekenkama same gacice spadaju kad ga vide :)


eclipse4


Kanarinac

Citat: stilgar poslato 24 Oktobar, 2018, 19:02
Citat: serbduck poslato 22 Oktobar, 2018, 23:23

A Rosi....
I dalje vozi, i dalje se trka.
I dalje je najpopularniji vozac ikada.




i dalje ima koncerte i dalje je popularan, nema hitove na vrhu top liste al se drzi :) al nije ko nekad da manekenkama same gacice spadaju kad ga vide :)


Koji je bese Rossi u generalnom plasmanu? Posto Dzeger nema hitove na vrhu liste

serbduck

Super su poredjenja.
Rosi sta god da ima - nije poenta price , vec Markez i njegov motor.
Rekoh vec da je Markez vrhunski vozac, ali da mislim da ne bi imao te uspehe, da nema Hondu i Dornu iza ledja. I cini mi se da je njegov motor znacajno jaci ili brzi ili sta god.
Svako uporedjivanje sa Rosijem ne stoji - jer je neuporedivo. Vec je to Gaspar objasnio. Puka statistika moze se gledati i tu mu nisu neke sanse - posebno po dolasku Lorenca u Hondu.
E, sad...svako ima svoje vidjenje i misljenje i ne insistiram da nametnem svoje. Samo kazem...

P.S. Rolling Stones - najruzniji ljudi na planeti. Dzegera uvatila Bjanka da je vara...sa Bouvijem ( pored hiljada zena koje je imao - mozda je samo trac, a mozda i nije ) ...al sve to nikakve veze nema sa berbom cvaraka u Makedoniji, a ni sa Moto GP-jem...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

stilgar

Citat: serbduck poslato 24 Oktobar, 2018, 23:45
Super su poredjenja.
Rosi sta god da ima - nije poenta price , vec Markez i njegov motor.
Rekoh vec da je Markez vrhunski vozac, ali da mislim da ne bi imao te uspehe, da nema Hondu i Dornu iza ledja. I cini mi se da je njegov motor znacajno jaci ili brzi ili sta god.
Svako uporedjivanje sa Rosijem ne stoji - jer je neuporedivo. Vec je to Gaspar objasnio. Puka statistika moze se gledati i tu mu nisu neke sanse - posebno po dolasku Lorenca u Hondu.
E, sad...svako ima svoje vidjenje i misljenje i ne insistiram da nametnem svoje. Samo kazem...

P.S. Rolling Stones - najruzniji ljudi na planeti. Dzegera uvatila Bjanka da je vara...sa Bouvijem ( pored hiljada zena koje je imao - mozda je samo trac, a mozda i nije ) ...al sve to nikakve veze nema sa berbom cvaraka u Makedoniji, a ni sa Moto GP-jem...
ja sam hteo da kazem da je Rrosi vec sve postigo do 2010 kad je markez uzeo prvu titulu u 125 ccm. Onda dve tuzne sezone za Rosija u dukatiju. Ova sezona 2018 ta je za zaborav jer je yamaha bila ispod svakog ocekivanja. Mogu samo da zamislim kako je njemu i sta mu se mota po glavi. Jeste on treci cetvrti na trci ima poene, al verujem da nije to ono sto bi on zeleo. A godine mu se nizu i sve je starili. Markez ima hondu, ogroman budzet i ocigledno znanje da se prilagodi tom motoru, kao i inzinjere da ga "usteluju". Zamerke da je motor "prljav" mi nekako para usi, jer u pitanju su prototipovi a ne SBK.
p.s. mislim da je sa Dzegerom i Bovijem bila i Endzi tadasnja Bovijeva devojka kojoj je posle Dzeger posvetio i pesmu. Ko je koga trpao kad se pojavila Bjanka ne znamo:) Poredjenje sa Dzigericom je bilo samo zbog godina zivota.
p.p.s. svi su nekad navijali za Rosija i nema potrebe raspravljati o njegovoj velicini, al voleo sam ja i Mamulu, Stoner kad se pojavio iso mi na nerve i tako. Ko sto postavi pitanje onaj voditelj na SBB-u, ko ce zameniti Markeza il cemo opet cekati 20 godina da se pojavi neki vanseriski vozac, samo ja cu biti mnooogooo mator :) a motori na struju pa nece biti interesantno. Ja bi vratio 500 cvaje klot bez elektronike. :)

Hattrick

Citat: stilgar poslato 25 Oktobar, 2018, 01:03
Ja bi vratio 500 cvaje klot bez elektronike. :)

Pa dizginu ovi svileni k'o Vlasi na ringispil. :D