Glavni meni

bud¾enje kacige da ne ¾ulja

Započeo sasa ns 1, 19 Oktobar, 2018, 03:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

ima li neko ideju-teorija i praksa, kako srediti kacigu na mestima gde ¾ulja .Ako se sredi da li se kaciga onda nalazi na drugom mestu na glavi-recimo da se minimalno pomeri pa onda mo¾da nastane problem ¾uljanja na drugom mestu.Po¹to ovde na forumu  ima mnogo bud¾ majstora-èitaj inovatora dajte neku ideju

Glava Dole

Ako je nova tako treba ako je prava velicina. Ako ne zulja nije dobra kaciga, za najvise mesec dana ce se oblikovati prema glavi. Ja sam se pri kupovini svoje prve homologovane sjebao i kupio XXL [rofl] tad bila taman a posle se okretala oko glave... Kad sam posle uzeo preko neta L po obimu glave nisam mogao da izdrzim vise od 20min na glavi sa njom u pocetku, bukvalno bolovi i nakon sto je skinem... sad je ne skidam po 3 sata u kontinuitetu i mogao bih jos toliko da ledja i ruke dozvoljavaju tako da ako je nova "razgazi" je i ne beri brigu ;)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Ja sam na nekim kacigama skidao sa cela malo stiropor ili sta je vec onaj kurac unutra.

Kostić


sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 19 Oktobar, 2018, 07:40
Ошишај се Сале.
zena me ¹i¹ala pre neki dan al i dalje mi je kosa 10 puta duza od tvoje

sasa ns 1

Citat: Gavrolini poslato 19 Oktobar, 2018, 07:51
Ja sam na nekim kacigama skidao sa cela malo stiropor ili sta je vec onaj kurac unutra.
kako si skino ,jel moze da se smirgla ili èuo sam da se uzme ka¹ika ugreje se pa se malo zatapa stiropor

Hurricane

...koje sve fore neæemo èuti ovde  ;D



raspakuje¹ sve i izvadi¹ ulo¾ak od stiropora, ne izlazi lako ali mo¾e, tako je stavljen unutra, odlepi¹ platno i o¹mirgla¹ nekom grubom

¹mirglom tamo gde ¾ulja

ili vruæom ka¹ikom  ;D


izvesti nas ovde obavezno jel to sa ka¹ikom radi posao

perlx


sasa ns 1

re¹eno brzinski.Malo stisko prstom i posle ugrejo fenom za skidanje farbe malu kutlaèu i samo poravno.I sve u redu .Trajalo 5 minuta.Nisam ni skido postavu nego je samo malo pomerio

mrle

ma sve je to ok, ali ¹ta da radim kada kacigu koja mi odgovara stavim na glavu i ona me to jutro ¾ulja? 'ladno mi otekne glava nekad posle spavanja.

Gavrolini

Ako te zulja sa strana onda spavaj sa strane da se spljosti malo. Ako te zulja na celu onda na ledjima.

®or¾


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

a ako te zulja svuda onda kod malog aleka da se uvices i da omekne glava.....onda vise nista ne osecas...samo ljubis lik i delo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


Lazic


stalker92

Citat: mrle poslato 19 Oktobar, 2018, 14:35
ma sve je to ok, ali ¹ta da radim kada kacigu koja mi odgovara stavim na glavu i ona me to jutro ¾ulja? 'ladno mi otekne glava nekad posle spavanja.

Imam isti problem, primetio sam uglavnom jutro posle Vinjaka? Da li bi pomoglo da ga pijem toplom ka¹ikom?

sasa ns 1

Citat: stalker92 poslato 30 Oktobar, 2018, 20:10
Citat: mrle poslato 19 Oktobar, 2018, 14:35
ma sve je to ok, ali ¹ta da radim kada kacigu koja mi odgovara stavim na glavu i ona me to jutro ¾ulja? 'ladno mi otekne glava nekad posle spavanja.

Imam isti problem, primetio sam uglavnom jutro posle Vinjaka? Da li bi pomoglo da ga pijem toplom ka¹ikom?

to ti onda dodje ko sirup za ka¹alj-ako pije¹ sa ugrejanom ka¹ikom.A mo¾e¹ i sa malpm kutlaèom ali mora¹ paziti jer posle hoæe da peèe bulja

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !