Glavni meni

Suzuki Intruder 1800

Započeo Major, 18 Oktobar, 2018, 09:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Major poslato 18 Oktobar, 2018, 17:29
Nije za pokazivanje i nije za drugi motor.
Bio bi motor za voznju i jedan jedini dvotockas u garazi.
Mislim u svakom slucaju nisam ja odlucio da kupim, sad samo skupljam informacije i veoma sam zahvalan da cujem sve sto neko zna o njemu pogotovo od ljudi koji su imali prilike da ga voze (Rev) ili bar da ga vise uzivo :)

Silazis sa drumskih krstarica. Za putovanje ti nece biti udoban, nemas zastitu od vjetra, po gradu nije cigra. Lijepo izgleda, razmisli ali svakako probaj prvo.

Lazic

Mogu da se zakunem da sam se danas u Dimitrijali mimoi¹ao sa jednim... :D Javio mi se èovek, delovalo mi k'o da me poznaje, a ja ga pomalo gledao sa visine, kao i svakog èopera¹a... ;D

Major


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Major


mrle


Major


Lazic

Èovek mi se smejao ispod kacige i mahao mi... ;D Nije nemoguæe da sam bio privremeno temporalno dislociran... :D

Major

Onda sam to bio definitivno ja [panic]

Kostić

kupuj odma, za penziju taman

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 20 Oktobar, 2018, 07:35
kupuj odma, za penziju taman

jel to za penziju podrazumeva da ga par puta olupa i nacini na nista !!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

[rofl]
Malo selotejpa cini cuda..

Nisam ja jos za penziju, naprotiv meni ovo cudo izgleda kao da podmladjuje :D

®or¾

Meni ba¹ izgleda kao motor za u¾ivanje,verovatno su u pravu i ovi koji ka¾u da kao naked ba¹ i nije a neka ozbiljna putovanja.Za moj ukus mo¾da malo predugaèak ali da je fotelja,fotelja je

Major

Kazu na klipovima da je udoban i da moze da se vozi na duze staze :)
Videcemo
Nadam se da cu naci neki da pogledam uzivo kako to tacno izgleda ;)


megaidiot

sta ja znam, izgleda ogromno i tesko a kad sednes ne deluje toliko. drugar tera par godina i zadovoljan je.

®or¾

Citat: Major poslato 20 Oktobar, 2018, 14:37
Kazu na klipovima da je udoban i da moze da se vozi na duze staze :)
Videcemo
Nadam se da cu naci neki da pogledam uzivo kako to tacno izgleda ;)


Video pre neki dan jednog na polovnim automobilima mislim 2017 god. Mo¾da da ga iscima¹ pa da ode¹ da vidi¹ i proba¹?

Major


Kostić

i apenac podmlaðuje. lep je ovo autobus. i sigurno mo¾e da firca po avali ko besan. jednom je jedan tero nekog tako velikog po avali ja i¹o s dominatorom iza njega. ide bre ko munja po krivine

MIGE

Citat: kosta66 poslato 20 Oktobar, 2018, 17:57
i apenac podmlaðuje. lep je ovo autobus. i sigurno mo¾e da firca po avali ko besan. jednom je jedan tero nekog tako velikog po avali ja i¹o s dominatorom iza njega. ide bre ko munja po krivine
za tebe je ta avala ili kos ko staza u japanu..odrastao i ja na kosu,terao motore i jugo hibrid spreman za trke pa ne pridodajem nikakvu vaznost tome..jel taj kos ili avala nesto spektakularno?  [neampojma]

Kostić

nije. ja avalu slabo smem da nagazim, ko¹ mogu i æorav. al trip je u krivinama mige. i ko¹ i avala imaju dobre krivine za motor. u japanu nisam bio, pa ne znam kakve su im staze.

kad oproleæi svi idu na avalu da se razgale malo i ba¹ je lepo videti gomilu ljudi kako se vozikaju, a mislim da ni oni nisu bili u japanu, osim, mo¾da onih koji jesu, al mi ne znamo, pa nam je nebitno.

ja 53 godine odlazim u ko¹ da se malo provozam i jo¹ mi nije dosadilo, vi¹e je postalo kao navika.

i naravno da je poseban. mini TT