Glavni meni

Suzuki Intruder 1800

Započeo Major, 18 Oktobar, 2018, 09:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Ima li neko iskustva sa ovim motorom?



Motor za peMziju ili motor za svaki dan?
Ako neko ima primerak voleo bi da ga vidim uzivo kako sve to izgleda :)

Svaki odgovor dobrodosao  [thumb_up]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major


ЯЭВОЛУТИОН

jede zadnju gumu, zahteva najaci akumulator sa najvecom udarnom snagom koji moze da stane....imao sam par komada na servisu pa probao...impresivno to poteze....a i sasvim dobro koci....lezanje ne bih komentarisao jer usled polozaja vozaca i duzine motora ima problem na brzim promenama pravca, ali motor nije namenjen za to....sasvim ok....meni se svidja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Ja i onako nikad nisam vozio brzo tako da brze promene pravca mi ne smetaju :)
Gledao sam nekoliko klipova ljudi koji su ga vozili (neki sto voze godinama kruzere neki sto nikad nisu seli na isti=moj slucaj) i jedino sto mu ljudi nalaze kao manu jeste upravo to nema krivinarenja (ako postoji ova rec) preteranog jer kaci fuzastere oma i kada se salta iz vise u nizu mora da se obrati paznja jer zna da cupa ruke tj ima tendenciju da izbaci coveka sa sedla ako nije spreman :)
Voleo bi da ga vidim uzivo jer drugo je slika i video :)

ninja66

Vozio dva komada . Ortak imao MT-01 pa njega. MT-01 mi se vise svideo, bolje lezi. Toliko cese fuzasterima da smo montirali prohromske ploce na fuzastere da bolje varnici. :)
Za kuliranje, uzivanje, mada sam ga gledao po  Vencu kako leti,. Sa dvoje, par puta nalegao na ram i kliznuo. Ali on nije bazdaren.  :) Njegov cak i na tocak isao.

Major

Citat: ninja66 poslato 18 Oktobar, 2018, 10:16
montirali prohromske ploce na fuzastere da bolje varnici. :)

[rofl] [rofl] [rofl]

Gangsta style :D


El Jefe

 Рецимо као да возиш цистерну по кривинама, на интензивном кочењу пре ће да блокира предњи, него да стане. Убрзава добро, ко га силује убрзањима спаљује поједине брзине у мењачу. Зна да направи проблеме са контратегом који је као радилица на другом мотоциклу.  Ко може да бира нека узме други.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Budi gospodin covek i smeker i kupi v max ne drkaj se sa ovim igrackama :)

Major

Nije ni Intruder igracka :D
Mada vidim vmax ima vise konjova nego suza.

Hohštapler

Proda zzr1400 pa hoce da kupi intruder 1800...
RazoèarO si me i ko èoEk i ko motora©. Sramoooota.
:D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Sta ces.
Takav sam ja kad dodje zima samo razocarenje..

[rofl]

Gašpar

Ovaj nisam, ali sam vozio V Rod-a. Skroz zanimljiva klasa.

Major

Interesantno mi sve to izgleda :)
Mada duga je zima ko ce ga znati :)
Ako neko ima jos neki info za pomenuti neka pise :D

Hohštapler

a da proba¹ heroin...?
Mali Æimi iz kraja, navuko se, ka¾e da mu je do jaja. I za ribe te boli kurac..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Hoh¹tapler poslato 18 Oktobar, 2018, 16:32
a da proba¹ heroin...?
Mali Æimi iz kraja, navuko se, ka¾e da mu je do jaja. I za ribe te boli kurac..

Ovako je bolje ;)
! No longer available

Major

Nisam ja za te droze :)
Pivo moze

Boban_m

Zavisi za sta to treba motor. Ako je za pokazivanje (sasvim legitiman razlog), ili ako ce biti drugi motor onda ok.

Major

Nije za pokazivanje i nije za drugi motor.
Bio bi motor za voznju i jedan jedini dvotockas u garazi.
Mislim u svakom slucaju nisam ja odlucio da kupim, sad samo skupljam informacije i veoma sam zahvalan da cujem sve sto neko zna o njemu pogotovo od ljudi koji su imali prilike da ga voze (Rev) ili bar da ga vise uzivo :)

stilgar

Odlican je to motor, iz kafanskih prica sa usca, ide ko nevreme, obara se u krivini, samo turis siru gumu napred i podignes malo fuzastere. Samo ako hoces nov, mora da pozuris, mislim da se vise ne proizvode i ne prodaju po evropi. Ako ima negde u nekom salonu il magacinu da cuci pa da ovi iz sumara povuku. Zadnji kupljen nov za koji znam je cena bila ispod 12000 evra.