Glavni meni

cukanje auta, potreban savet

Započeo nesic1, 16 Oktobar, 2018, 15:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

ajd jedno pitanje, izleti mi neki decko sa auto i udari me, vozio sam mazdu,
kako mu sad ide sa osiguranjem, dunav, sta da gledam da me ne prejebu nesto, taj decko sto me udario odma zvao nekog i zakazao pregled u tamo nekom njegovom servisu, servis je u drugom gradu posto je i taj decko iz drugog grada, e sad ja nisam hteo da teram auto u taj njegov servis jer sto bi terao auto cak u drugi grad jer to isto moze i da se uradi u mom gradu,
pa sad ako ima neko neki savet ko je vec prosao neka baci neki savet?

mrle

izlazila murija?
da li ste potpisali evropski izve¹taj?

nesic1

e da potpisali smo evropski izvestaj, nije izlazila murija, proso neki pandur slucajno pa pomogo da popunimo izvestaj, rece da izvestaj pokriva stetu do 100000 din, ali nije vrsen uvidjaj ni zapisnik

mrle

onda ide¹ u njegovu osiguravajuæu kuæu, tebi najbli¾u. On takoðe mora da doðe svojim vozilom. I nakon toga vas dvojica nemate ni¹ta vi¹e zajednièko. Ti èeka¹ procenu ¹tete i da li hoæe¹ da te upute na servis ili hoæe¹ kintu pa da sredi¹ u svojoj re¾iji.

nesic1

aha ok hvala, i njegov i moj je dunav pa cu tamo, samo mi bilo to sto moram da idem u drugi grad, reko sta koj qrc, hvala javljam ishod kad se zavrsi

Lazic


UFF

inace pusangija ako se on ne pojavi licno i ne potvrdi sve
nema veze sto je potpisao

nesic1

E do qrca, znaci i to moze, bolje da sam cekao patrolu, kad smo zvali oni kao cekajte imaju jos jedan uvidjaj , iovako smo cekali preko 40 min i kad vidim da nema niko reko ajd evropski, to je kao za manje stete pa moze i sa njim da zavrsimo, decko ce se onesvesti tamo umivaju ga vodom. Jeb ga videcu sutra

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Kostić

nema razloga da ne doðe jer neæe da ga terete za recimo alkohol pa da posle mora da vrati pare. to je dobra stvar kod tih eu izve¹taja

Lazic

Ljudi su èudna stvorenja, vi¹e puta sam iz prve ruke slu¹ao kako posle neæe da se pojave u osiguranju, u fazonu, sad mi ni¹ta ne mo¾e¹... Ne ka¾e se d¾abe da je batina iz raja iza¹la... Eno ti primer onog PetraMG, laje jer se pouzda u to da zakon ¹titi olo¹e...