Glavni meni

treba mi usluga :D

Započeo balcan girl, 12 Oktobar, 2018, 02:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2018, 16:12
mrle i ja gledamo specijalni novogodisnji program

operi¹em oko, kataraktu i ugraðuju mi soèivo... mogu da vidim dobro kao nikad u ¾ivotu, a mogu i da ne vidim dalje u ¾ivotu.


inaèe sam A+

balcan girl

neka mrle :D zadrzi krv trebaæe ti :D a dobro ti æes da slusas novogodisnji program :D :D meni ne mogu da pomognu s oèi, ja ne vidim pa ne vidim a i ne moram :D lep¹i ste mi ovako :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾ GTI

Ja sam 0+ , i nema problema za davanje ,dao 23 puta do sad, nego ce trebati puno ime i prezime za koga se daje, da neode za tamo neke.

Lazic

Moja krv bi ti legla k'o budali ¹amar... ;D :-[

balcan girl

nemoj lazicu leba ti, gde da nadjem pare za tolike vezice posle :D :D :D puno ime i prezime je Irena Vojinoviæ :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ma sna¹la bi se za vezice kad izvetri thc i C2H5OH... :D

balcan girl

ljudi divni ste i hvalaaa  :-* :-* :-* :-* [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2018, 12:09
a od mene....400 ml 0+....i......i.......nesto za jelo kad izadjes.....cujem da te uff ispalio za prezderavanje jer sad od jagnjetine jede samo jagnjecu hranu :)

donesi slobodno neko jagnje kod mene da proveris tvrdnju :)

balcan girl

aman uffe ne jedem jagnjetinu :D neka bude prase ili jare ili bambi ili bilo sta drugo a ne jagnjeeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bogdan

mene je strah da pomudim krv kad pomislim na posledice  :D  , srecom sam  b+ , drzim ti palèeve

balcan girl

pa bolje da mi date krv nego benzin :D jeftinije je :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

koji ce ti kurac benzin...osim ako planiras samozapaljenje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma jok nego onakooo mozda budem gladna pa da zapalim rostilj ovo ono :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

megaidiot

Citat: bogdan poslato 12 Oktobar, 2018, 20:47
mene je strah da pomudim krv kad pomislim na posledice  :D  , srecom sam  b+ , drzim ti palèeve
isto. nisam kompatibilan.

ali sve drugo sta treba vici.

viper

Ja moju nesmem nikom da dajem, sigurno mu ne gine lom noge ili pad sa motora, drzi se Irena.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

samo da ti kazem...svi za koje sam dao krv su jos zivi...tako da nemoj da ti pada na pamet nesto drugo....ne kvari mi prosek :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma opusteno :D nije to nista strasno :D :D necu ja skoro da bacim kasiku :D pa jos nisam kupila motor :D ne ide to tako :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

Citat: bogdan poslato 12 Oktobar, 2018, 20:47
mene je strah da pomudim krv kad pomislim na posledice  :D  , srecom sam  b+ , drzim ti palèeve

oæe¹ trista grama krvi za tu èezetku ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 13 Oktobar, 2018, 08:07
Citat: bogdan poslato 12 Oktobar, 2018, 20:47
mene je strah da pomudim krv kad pomislim na posledice  :D  , srecom sam  b+ , drzim ti palèeve

oæe¹ trista grama krvi za tu èezetku ;D
jel imas ti 300 grama....ne pokusavaj da razredis pivom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11