Glavni meni

Xtz 750 supersegamegadrivetenere

Započeo Gavrolini, 10 Oktobar, 2018, 16:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Citat: Gavrolini poslato 27 Oktobar, 2018, 15:10
Jel neko zna kojoj dimenzija po nasem sistemu odgovara guma 2.5-21.....tacnije 2 1/2-21


2 1/2 puta 25,4 =63,5

63-21

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 29 Oktobar, 2018, 14:04
Sto se tice zvanicne teme ove teme...trka se ponistava. Ode stenara u kragujevac. Ali slobodno mozete nastaviti da kenjate kao do sad. :)
E to se zove evolucija, od èopera do endura... :o Bio gej pa postao str8... :o ;D ;D ;D

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 15:55
Citat: Gavrolini poslato 29 Oktobar, 2018, 14:04
Sto se tice zvanicne teme ove teme...trka se ponistava. Ode stenara u kragujevac. Ali slobodno mozete nastaviti da kenjate kao do sad. :)
E to se zove evolucija, od èopera do endura... :o Bio gej pa postao str8... :o ;D ;D ;D
Nije on uzeo..on je bio kontrolor za drugara. Ali ne brini dosao je komplet u koznom odelu :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dobro, bar vozi nejkid veæ godinama, ima nade... :D

Gavrolini

Vozice sad i xtz neko vreme dok mu drugar ne polozi...rekao bih da mu se dopada

Lazic

Dok drugar polo¾i Du¹ko neæe vi¹e hteti da da Teneru... ;D

bigbad86

Nikad ja nisam ni pricao da ne volim enduro. Motor je san snova, udoban, povozan, ma ladja. Al sto je ruzaaaaaaaan :D Drugaru se svidja. A i meni. Bice meni penzija na tako necemu ;) Motor je kupljen. Doduse nije placen ceo al boze moj :D Hvala Gavri na drugarskom dogovoru :)

bigbad86

A pravog rasnog Copera nikad vise. Mozda neki ultra mega giga Vmax ali ona Americka sranja da me otkidaju ledja, jok. Sad rade put blizu kragujevca, svi ulaganili prvom brzinom da ne sjebu trap ili lonac a ja preticem trecom 50 po tucaniku :D

lord_oblivion

50 drugom na vr gasa, treæom treba da ide 80. Ne¹to tu ne valja  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Ide on 80 na vr gasa u krajnjem prenosu :D

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 29 Oktobar, 2018, 20:50
50 drugom na vr gasa, treæom treba da ide 80. Ne¹to tu ne valja  ;D
Pa dobro, prva vo¾nja... ;D


@veliki lo¹i86:
Bio sam u ¹oku kad si pre¹ao na Hondu... :o Pozitovnom ¹oku, ali ipak... ;D :-*

Gavrolini

Batalice sad hondu kad je probao yamahu.

Lazic


Gavrolini

Sto i tebi savetujem. Jbt sad nesto razmisljam, ja bas volim yamahe. Jedino sto yamaha nema je dobar hard enduro ali nema ga ni jedan japanac za sad.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

ima visak....ovi moji po amerikama posle dest godina wr-ova u raznim varijantama presli na ktm exc300...cak diler ima kombinu sa repariranim agragatima koje menja isti dan sa garancijom...njih cetvorica isli u pustinju i od dilera dobili jedan rezervni agregat na revers.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 30 Oktobar, 2018, 10:29
Sta fali WR-u?
Sreda i krajevi...

Bio sam na dva erzberga i bukvalno nisam video ni jedan wr da se vozi. Jednostavno motor nije konkurentan sa evropljanima.

UFF

ma da li je moguce?
pa kako to?

velicanstveni japanac  [rofl]

viper

Bog i batina 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda