Glavni meni

Xtz 750 supersegamegadrivetenere

Započeo Gavrolini, 10 Oktobar, 2018, 16:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Zna¹ koliko puta se zajebem na semaforu pa me mrzi da vraæam kad primetim... ;D

Gavrolini

#81
Jel neko zna kojoj dimenzija po nasem sistemu odgovara guma 2.5-21.....tacnije 2 1/2-21

bigbad86

Ljudi ova Tenera ce po svoj svojoj prilici zavrsiti u Kragujevcu, nista od budzenja :D Vise info u Ponedeljak.

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 27 Oktobar, 2018, 15:10
Jel neko zna kojoj dimenzija po nasem sistemu odgovara guma 2.5-21.....tacnije 2 1/2-21
Za tomosa je 2.5 16  je ustvari 80 80 16

Kostić

Citat: lord_oblivion poslato 19 Oktobar, 2018, 01:09
Ne, napred sam ostavio 15 zuba, ¹to je fabrièki setap i ujedno i maksimum koji fizièki mo¾e da stane pod deklu. Zasad neæu stavljati 14 jer i ovako vuèe odlièno.
17/18 je zadnji toèak. Kad mi bude do jurcanja, samo uvrnem 17 sa drumskom gumom i 42 lanèanikom.

de je onaj ¹to puca... stavio si nazad veæi toèak i veæi lanèanik... stavi ti nazad 17 toèak 46 zuba a napred 13

Kostić

#85
ustvari, koj si kurac i¹ta diro, kad je jugin motor ¹io sve na semaforu... moj dominator je bio skraæen, prva mu nije ni trebala, max je i¹o 120 pa mi je juga pobego deset metara onomad na semaforu. bilo nas je buljuk i svi smo zapeli i juga je odleteo ukurac ispred svih ja iza njega pa ostali na nekih 50 100 m... i ti turi¹ ladno veæi toèak i veæi lanèanik pozadi... [samoubistvo]

Gavrolini

Citat: bigbad86 poslato 27 Oktobar, 2018, 18:54
Ljudi ova Tenera ce po svoj svojoj prilici zavrsiti u Kragujevcu, nista od budzenja :D Vise info u Ponedeljak.
Da ne trcimo pred rudu :)

bigbad86


Lazic

Ni¹ta, onda æu sledeæi Gavrin motor... 'ajde Gavro sad neku novu Afriku ili slièno... ;D

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 00:12
Ni¹ta, onda æu sledeæi Gavrin motor... 'ajde Gavro sad neku novu Afriku ili slièno... ;D
I tata bi sine. 

Lazic

Mo¾e i nova Tenera, ne bi se bunio... ;D

Gavrolini

Dzabe Lazicu. Ti si osudjen na kle do kraja. A ja se nadam na TT...samo da je nadjem.

Lazic


megaidiot

Citat: bigbad86 poslato 28 Oktobar, 2018, 20:29
Rekoh ja vise Info u Ponedeljak :)
evo ponedeljka, daj slike da vidimo sta si to kupio :D :D :D

lord_oblivion

Citat: Kostiæ poslato 27 Oktobar, 2018, 20:47
ustvari, koj si kurac i¹ta diro, kad je jugin motor ¹io sve na semaforu... moj dominator je bio skraæen, prva mu nije ni trebala, max je i¹o 120 pa mi je juga pobego deset metara onomad na semaforu. bilo nas je buljuk i svi smo zapeli i juga je odleteo ukurac ispred svih ja iza njega pa ostali na nekih 50 100 m... i ti turi¹ ladno veæi toèak i veæi lanèanik pozadi... [samoubistvo]
Nisam trkaè, motor sam kupio za ne¹to drugo. Osim toga, uvek mogu da vratim 17cu sa manjim lanèanikom, ako ti toliko nedostaje da te derem po semaforima  :P  :-*




Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Sto se tice zvanicne teme ove teme...trka se ponistava. Ode stenara u kragujevac. Ali slobodno mozete nastaviti da kenjate kao do sad. :)

El Jefe

Знам једну у НС. Знам да је оглашавана пре три године, не знам да је продата. Па ако нисте нервозни да је турим овде?
Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini