Glavni meni

Xtz 750 supersegamegadrivetenere

Započeo Gavrolini, 10 Oktobar, 2018, 16:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Jebe me jos uvek lepo vreme a i ova ledja nikako da popuste. Primio sam 30 inekcija, brdo nekih lekova, dve nedelje na bolovanju i nista, isti kurac. Danas sam otisao na trening i odvalio se od sparinga. Ujutru cu biti ili pobednik ili pokojnik.

perlx

Znaci dolazim, sad da l' na Cer, da l' na zito :)

Gavrolini

Samo ti dodji, sa tobom cu da teram ukocen sa velavim gumama :)

feelgod


mkt



feelgod


Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 13 Oktobar, 2018, 13:34
isti patrik bob kockalone

Najpametnija stvar koju si ikad rekao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Pre bih te pare iskoristio na dobru usd vilu itd. Ili kupio jebeni xtx.

UFF

xtx/xtr je sranje od motora!

bar ovaj 660

Gavrolini

Istina. Ali svakako ne bih ulagao pare u xtz da bih dobio xtx.  Meni se po izgledu najvise svidja novija mala tenera ali i da se nategnem za sa kesom za nju opet mi se ne svidja sto je jedan cilindar i manje vise isti taj agregat iz xtx. Mislim da ce novi ktm sa dva redna razjebati konkurenciju

Lazic

Novija mala Tenera bi mi idealan sledeæi motor samo da nije taj agregat...

srbac

Nova mala tenere 700 sto je veæ dve godine reklamiraju æe biti dobar motor, dva klipa...
Treba ima sto godina da izbace novi model koji veæ postoji. Prsla je Yamaha.....

Gavrolini

Reklamirali ili izbacili isti mi kurac kad cu moci da je kupim za jedno deset godina...i to ako mi krene u zivotu :)

Hohštapler

T7 concept?
Ja ne znam sta vise cekaju. Imaju motor koji ladno moze da otme ogroman deo trzista, ali je izgleda ktm postao pametniji.. u dobrom su zamahu..
Pre svega sa tim 790 dvocevkom duke, pa isti taj agregat u dual sport... ove godine se non stop vozam po evropi, do sad je bilo samo bmw, sad boga mi ima i ktm... ostalo... jako tanko...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    Neki lik koji pravi klipove sa razno raznim motorima snimao prvo sa Xtx 660 , i posle par nedelja uzeo od mog burazera da proba Xt -a da snimi i raspametio se kako ide i kako se vozi i cuje sve. I bio je u fazonu da mu je bolji utisak i uzitak , zabavu u voznji ostavio burazerov XT , nego XTX ... Ja ne kazem da je Xt bolji od XTx ali za tu razliku u ceni koja je bar soma ipo da li pruza vecu zabavu . Ja sam prvi rekao kao jao unapredili agregat ,stavili ubrizgavanje ovo ono . A na kraju ispade da obaican Xt poteze isto ako ne i bolje od ovog npvijeg .

Gavrolini

To ubrizgavanje na xtx je go kurac... Svaki ali svaki taj 660 ce na naglo davanje gasa da se ugasi.

®or¾

Gavro,izvini sinoæ kako sam u¹ao u kuæu,kao samo malo da se ispru¾im i zakuntam do jutros.Evo brojevi
Apisalus krema
Goran i Sanja Stanojeviæ
0641285796
Zaboravio sam da ti ka¾em da ako si alergièan na ubode pèela nemo¾e¹ ni ovo da koristi¹.Ja sam prvo koristio
Apitoks tantorijum
Mala Ruska apoteka
0628203991
0112466871
Probao sam i Sofiju,takoðe ruska krema( Rusi su ubedljivo najvi¹e uradili na ispitivanju apitoksina) Uglavnom sve kreme su do jaja.Ukoliko bude¹ kontaktirao Stanojeviæe mo¾e¹ da se raspita¹ i o terapiji pèelinjim ubodima.To naravno kod nas jo¹ uvek nije  zakonski regulisano ali se radi, rade i lekari

Lazic

Citat: FANTOM poslato 18 Oktobar, 2018, 00:56
    Neki lik koji pravi klipove sa razno raznim motorima snimao prvo sa Xtx 660 , i posle par nedelja uzeo od mog burazera da proba Xt -a da snimi i raspametio se kako ide i kako se vozi i cuje sve. I bio je u fazonu da mu je bolji utisak i uzitak , zabavu u voznji ostavio burazerov XT , nego XTX ... Ja ne kazem da je Xt bolji od XTx ali za tu razliku u ceni koja je bar soma ipo da li pruza vecu zabavu . Ja sam prvi rekao kao jao unapredili agregat ,stavili ubrizgavanje ovo ono . A na kraju ispade da obaican Xt poteze isto ako ne i bolje od ovog npvijeg .
Video sam taj klip... ;D

lord_oblivion

Citat: FANTOM poslato 18 Oktobar, 2018, 00:56
    Neki lik koji pravi klipove sa razno raznim motorima snimao prvo sa Xtx 660 , i posle par nedelja uzeo od mog burazera da proba Xt -a da snimi i raspametio se kako ide i kako se vozi i cuje sve. I bio je u fazonu da mu je bolji utisak i uzitak , zabavu u voznji ostavio burazerov XT , nego XTX ... Ja ne kazem da je Xt bolji od XTx ali za tu razliku u ceni koja je bar soma ipo da li pruza vecu zabavu . Ja sam prvi rekao kao jao unapredili agregat ,stavili ubrizgavanje ovo ono . A na kraju ispade da obaican Xt poteze isto ako ne i bolje od ovog npvijeg .
Svaka stara i odr¾avana XT æe u startu da dobije XTX.
Ja sam skinuo 17 sa 42 zuba i u¹rafio 18 sa 45 zuba i vratio karburaciju na fabrièku (karbovi, filter i prigu¹io lonac).
Praktièno sam u¹trojio ono ¹to sam kupio ali sam dobio ono ¹to mi treba.
Nije vi¹e najstartnija na forumu ali ide koliko treba  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.