Glavni meni

Xtz 750 supersegamegadrivetenere

Započeo Gavrolini, 10 Oktobar, 2018, 16:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

meni to bas lepo

ja bi meto napred nesto ovako:

Gavrolini

Citat: Nika poslato 12 Oktobar, 2018, 21:33
Interesantno izgleda ova na slici, samo mi jedno bode oèi: masivan rezervoar (koji mi se inaèe sviða) je prevelik za onako mali rep, pa mi ceo motor deluje nesrazneran…
Da li si video nekad gs1200 bez bocnih kofera?
Citat: megaidiot poslato 12 Oktobar, 2018, 21:37
meni to bas lepo

ja bi meto napred nesto ovako:

O da, i tata bi sine ali ti rally kitovi su skupi kao djavo. Tipa za prednju masku i dva bocna panela mi treba kao za jos jednu celu super teneru.  Imam dobrog majstora za poliester. Videcu sta je on u mogucnosti da napravi.

perlx

@megaidiot
jeste pa da onda stenara lici na africu i da se gavra samozapali od muke

UFF

Citat: megaidiot poslato 12 Oktobar, 2018, 21:37
meni to bas lepo

ja bi meto napred nesto ovako:




hmmm mislim da to nije dovoljno dobra zastita jer sa sedistem vizir zaklapa manji tj ostriji ugao od 90 stepeni

Gavrolini


Kostić


megaidiot


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa mogli su da ga naprave jos neaerdinamicnijeg pod 90 stepeni i naravno siri i visi da bude a da ostane od neprovidne plastike da ne vidis sta je ispred tebe  [facepalm]


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2018, 21:19
pa mogli su da ga naprave jos neaerdinamicnijeg pod 90 stepeni i naravno siri i visi da bude a da ostane od neprovidne plastike da ne vidis sta je ispred tebe  [facepalm]
aerodinamika ne postoji do 120 na sat...a na tom motoru u ofuu se vozi sporije i uglavno stojeci te tu tek nema veze aerodinamika....a kad stojis koji ce ti kurac providan vizir kad gledas ispod njega...cak i sa tvojom nizinom...mislim visinom


p.s.
sorry...morao sam, jace od mene.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa koji ce ti kurac vizir onda uopste kad vozis sporo i stojeci?
i kako god vozio nema razloga da bude neprovidan

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Gavrolini

Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2018, 08:41
pa koji ce ti kurac vizir onda uopste kad vozis sporo i stojeci?
i kako god vozio nema razloga da bude neprovidan

Jesi li stvarno ikad ali bas bilo kad gledao kroz vizir od motora dok vozis? Ajde bre nemoj me zajebavati. Bio providan, zatamnjen ili ofarban kroz njega se nista ne vidi.

Gavrolini

Inace viziri na ovakvim motorima su poceli da se tako uspravljaju da bi mogli kod satova da napakuju brdo onih kuraca za citanje ruta itd,navigacija ili sta vec...vremenom su ljudi zavoleli taj izgled.

megaidiot

Citat: Lazza poslato 15 Oktobar, 2018, 09:16
and? :)
taj je mrsav. ovi novi sa vodenim hladjenjem su bolji primer jer su im ubacili hladnjake sa strana pa su napred debeli a pozadi nista.

Gavrolini

Pa pogledajte uopste sam rep kao da je neko poskidao sve plastike i ostavio ram i sediste

UFF

Citat: Gavrolini poslato 15 Oktobar, 2018, 12:28
Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2018, 08:41
pa koji ce ti kurac vizir onda uopste kad vozis sporo i stojeci?
i kako god vozio nema razloga da bude neprovidan

Jesi li stvarno ikad ali bas bilo kad gledao kroz vizir od motora dok vozis? Ajde bre nemoj me zajebavati. Bio providan, zatamnjen ili ofarban kroz njega se nista ne vidi.

pitaj to jeftu koji je na svoj fz1 stavio vizir od piagio free  [rofl]

taj nije mogao da vidi nesto a da nije kroz vizir  [rofl]

perlx

Citat: Gavrolini poslato 15 Oktobar, 2018, 12:30
Inace viziri na ovakvim motorima su poceli da se tako uspravljaju da bi mogli kod satova da napakuju brdo onih kuraca za citanje ruta itd,navigacija ili sta vec...vremenom su ljudi zavoleli taj izgled.
Dobro je i za granje, bolje da tuce po viziru nego po glavi.

srbac