Glavni meni

Tomos Tori

Započeo Gašpar, 06 Oktobar, 2018, 12:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Igrom sluèaja ili vi¹e pukom sreæom, jedan mali Tori samo ¹to nije stigao u moju gara¾u. Generalno, Tori nikada nije imao nikakvu vrednost, ali ih ima jako malo na tr¾i¹tu, odnosno ovog modela, kroseva jo¹ i ima, ali i sve ih je manje koji se prodaju. Iz tog razloga re¹io sam da sredim ovog mali¹ana, ali mi treba pomoæ starijih.

Seæate li se u kojim je sve kombinacijama boja i¹ao?
Imate li ideju gde da nabavim nalepnice za Torija?
Imate li ideju koja je velièina guma koje idu na Torija i da li pa¹u od nekog skutera?
Ima li neko nekog u delovima, sva¹ta æe mi trebati verovatno?
I najva¾nije, ide li neko na relaciji Subotica-Beograd ovih dana, treba da mi se prebaci  ;D



Pa da poènemo  ;D

Kostić

a long tajm ago negde in deep space ¾iveo je jedad èovek (¾ivi i dalje) na miljakovcu i on je vozio prepravljenog torija jer je bio velik i u toj eri vladavine tomosa po rakovaèkoj op¹tini (èeda je bio izrod, prvi je si¹o sa matika na mz-a) ulicama na¹e op¹tije je je jurcao èovek a niko nije znao na èemu jer je tori bio malecki i nije se video ispodnjega. naði ga i sve æe da ti objasni

Kostić

inaèe bio je znan po nadimku Tatko

Kostić

inaèe ta prastara rakovaèka tomos ekipa je vozila trke u kraljevu (¹aki i hoti) pre nego je nastala istorija (od neke osamdesete pa nadalje) i sve ¹to te zanima po tem pitanju pitaj sebu i viktora :)