Glavni meni

Kupujem Opel Kadett C

Započeo Gašpar, 05 Oktobar, 2018, 16:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Kao klinac od 18-19 godina jako sam ¾eleo da imam Kadetta C, kupea ili obiènog s dvoje vrata, sa nekim 2.0 motorom. Do¹lo konaèno vreme da mislim da mogu da ga priu¹tim sebi, pa ako neko ima nekog solidnog (po¹to znam da dobar ne postoji), ponudite ovde  :D

Gavrolini

Tesko da ces naci sa 2.0 motorom. A i za to sto ti zelis a da ima posle neku vrednost bolje trazi mantu A

Gašpar

Ne tra¾im sa 2.0 motorom, ubaciæu onaj 16V ¹to je i¹ao u Calibru npr. Mislim da je i¹ao i u Kafetta GSI i u jo¹ neka kola. Mo¾da èak i vektra.

Kostić

b je lep¹i onaj sa motorom od 900 cc

Hattrick

Ima Pirke onaj sto pravi auspuhe jednog u bas dobrom stanju, bio je nesto spremljen za trke, ali rece mi da ga ne koristi vec dugo i da ga bataljuje. Pitaj mozda hoce da proda. U dvoristu je servisa na Mirijevu.

MIGE

Citat: Hattrick poslato 05 Oktobar, 2018, 19:12
Ima Pirke onaj sto pravi auspuhe jednog u bas dobrom stanju, bio je nesto spremljen za trke, ali rece mi da ga ne koristi vec dugo i da ga bataljuje. Pitaj mozda hoce da proda. U dvoristu je servisa na Mirijevu.
na novom putu..ima dva komada,stalno balavim kada prolazim pored njih kad idem u kafanu...os da pitam koja je cena?

Gašpar

Citat: MIGE poslato 05 Oktobar, 2018, 19:30
Citat: Hattrick poslato 05 Oktobar, 2018, 19:12
Ima Pirke onaj sto pravi auspuhe jednog u bas dobrom stanju, bio je nesto spremljen za trke, ali rece mi da ga ne koristi vec dugo i da ga bataljuje. Pitaj mozda hoce da proda. U dvoristu je servisa na Mirijevu.
na novom putu..ima dva komada,stalno balavim kada prolazim pored njih kad idem u kafanu...os da pitam koja je cena?

Kakvi su?

Znam za tog Pirketovog, ali ne¹to nisam zainteresovan. Ne plaæam suvim zlatom na¾alost  [rofl] ;D

MIGE

Citat: Ga¹par poslato 05 Oktobar, 2018, 19:34
Citat: MIGE poslato 05 Oktobar, 2018, 19:30
Citat: Hattrick poslato 05 Oktobar, 2018, 19:12
Ima Pirke onaj sto pravi auspuhe jednog u bas dobrom stanju, bio je nesto spremljen za trke, ali rece mi da ga ne koristi vec dugo i da ga bataljuje. Pitaj mozda hoce da proda. U dvoristu je servisa na Mirijevu.
na novom putu..ima dva komada,stalno balavim kada prolazim pored njih kad idem u kafanu...os da pitam koja je cena?

Kakvi su?

Znam za tog Pirketovog, ali ne¹to nisam zainteresovan. Ne plaæam suvim zlatom na¾alost  [rofl] ;D
kod pirketa ima jos jedan..mogu sutra da pitam za cenu

Hattrick

Citat: Ga¹par poslato 05 Oktobar, 2018, 19:34
Znam za tog Pirketovog, ali ne¹to nisam zainteresovan. Ne plaæam suvim zlatom na¾alost  [rofl] ;D

Pa nije naodmet pitati, mozda i nije toliko nerealan sa cenom kao neki kad stave u oglase "oldtajmer, vredi u Franfurtu 5x vise". :D

sremac

Znam ¹ta prodajem 7 000e  ima malo ulaganja , u nemaèkoj ko¹ta 15000

a slika auta

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gašpar

Citat: sremac poslato 05 Oktobar, 2018, 21:58
Znam ¹ta prodajem 7 000e  ima malo ulaganja , u nemaèkoj ko¹ta 15000

a slika auta



Ovo je "Samo za prave znalce. Molim budale da mi se ne javljaju koji ne znaju koliko ovo vredi"

Hattrick

Nudila mi fabrika novu Insigniu 2018. sa full paketom opreme, za ovaj da stave u muzej, nisam dao.  :)

FANTOM

    Meni kad su ponudili ja sam prihvatio uzeo ovu 2014 u zamenu  [rofl] [kralj] [cheers]


Hattrick

I jos ti dodali 2 Astre za svaki dan, i besplatne servise i gorivo dozivotno.  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

I gratis drkanje, poslali snajku od 19 leta, levoruku,  èak i kremicu namazala, miris kamilice
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gorki

Citat: Ga¹par poslato 05 Oktobar, 2018, 16:06
Kao klinac od 18-19 godina jako sam ¾eleo da imam Kadetta C, kupea ili obiènog s dvoje vrata, sa nekim 2.0 motorom. Do¹lo konaèno vreme da mislim da mogu da ga priu¹tim sebi, pa ako neko ima nekog solidnog (po¹to znam da dobar ne postoji), ponudite ovde  :D
Idi kod Save Vesina.
THINK BIKE !