Glavni meni

Moto GP 2018 - Thailand

Započeo Hurricane, 05 Oktobar, 2018, 11:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

Lorenci na treningu otreso i polomio Dukca na pola   :o



! No longer available




Lone Wolf

Трка у недељу ујутро у 9, да ко не преспава.
Не може рај на земљи.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾

Yamahe izgleda ovla¾ile na Tajke,lete :o

Hohštapler

...ja poèinjem ne samo da po¹tujem veæ i navijam za JL 99..
ima srce. Skidam mu kapu.
Jo¹ kad predje u Hondu... svima uzkurac.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Gavrolini

Op op otpisani deda druga startna pozicija... Ja kazem da dekara ima jos to u sebi samo nema motor.

Hohštapler

...s obzirom koja je bila sutka u moto3, bojim se da ce ovde biti lakat-guzica...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾

 [klanjam_se] Mali vozi za medalju,ne volim ga al' ebem li ga da ima kohunas,ima.Odlièna trka  [cheers]

stilgar

Ako MM uzme titulu u japanu to ce mu biti 3 put u 6 sezona da posao zavrsava 3 trke pre kraja. Odlicna trka, zadnja tri kruga ludnica. Steta sto se Lorenco sjebo bilo bi siguran sam mnogo teze Markezu da dodje do pobede, a mi bi gledali jos zanimljiviju trku. Yamaha kod vVinjalesa radi a kod dede slabo nesto 😀

Gašpar

Slabo kod Dede? Ok gledali smo razlièite trke, ti matori ostra¹æeni Markezovcu  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 07 Oktobar, 2018, 12:06
Slabo kod Dede? Ok gledali smo razlièite trke, ti matori ostra¹æeni Markezovcu  ;D

sad se to zove STARAC PEDOSEXUALAC....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Jeste vidjeli kako su Markez i Dovi obi¹li dedu na izlazu iz krivine, kao da je Yamaha radila na 3 cilindra?

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 07 Oktobar, 2018, 12:06
Slabo kod Dede? Ok gledali smo razlièite trke, ti matori ostra¹æeni Markezovcu  ;D
ne nego izgleda da vinjalesova yasmina ide bolje, deda nesto posustao na kraju.

stilgar

#14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Oktobar, 2018, 17:28
Citat: Ga¹par poslato 07 Oktobar, 2018, 12:06
Slabo kod Dede? Ok gledali smo razlièite trke, ti matori ostra¹æeni Markezovcu  ;D

sad se to zove STARAC PEDOSEXUALAC....
sta pedoseksualac, pa MM ima 25 godina, da sam punisa mogo bi da budem sponzor, ovako sam samo fan :)